FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM ,,ŽENSKÝ ZÁKON“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 22:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY KANDRÁČOVCI, POD NÁZVOM ,,ŠAĽENE TURNÉ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT POD NÁZVOM ,,SENIOR PARÁDA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY LENKY FILIPOVEJ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „KUBO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 19:30 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE POD NÁZVOM ,,SNOW FILM FEST“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT POD NÁZVOM ,,SKOŘÁPKY OŘECHŮ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ 2. DECEMBRA V ŠPORTOVEJ HALE. ÚČINKUJÚ MARIE ROTTROVÁ S KAPELOU, JEJ HOSŤOM BUDE VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY.
Alexander  Kišš

Alexander Kišš

pondelok, 19. november 2018, 11:19

Už po piaty krát organizoval študentský parlament mesta Považská Bystrica v spolupráci s radou mládeže Trenčianskeho kraja deň študentstva. Po celom meste sa počas dňa konajú rôzne aktivity.

pondelok, 19. november 2018, 10:39

Hokejbalisti HBK Protef Považská Bystrica odohrali počas víkendu dve ťažké stretnutia na ihriskách súperov. V sobotu si zmerali sily s Kežmarkom a o deň neskôr cestovali do Bratislavy. V Kežmarku nakoniec podľahli svojmu súperovi tesne 4:3. Za Považskú Bystricu strieľal dva góly Juraj Ďurkech a jeden Tomáš Kukučka. V nedeľu odohrali považskobystrický hokejbalisti zápas proti tímu Leaders Ružinov. Stretnutie sa hralo v hale, čo vyhovovalo viac Považskobystričanom. Od úvodných minút sa pustili do súpera a išli za víťazstvom. V deviatej minúte poslal Považskobystričanov do vedenia Juraj Ďurkech. Pred koncom prvej tretiny dokázal vyrovnať Andris. To však bolo zo strany domácich na dlho všetko. Do druhej tretiny vleteli Považskobystričania ešte vo vyššom nasadení, čo viedlo k viacerým dobrým príležitostiam. V siedmej minúte našiel Bušovský prihrávkou medzi obrancami Gabčo, ktorý svoj sólo nájazd zakončil gólom na 1:2. Týmto výsledkom nakoniec druhá tretina aj skončila. V treťom dejstve pokračovali Považskobystričania v dobrom výkone a už v tretej minúte tretej tretiny poslal hostí do dvojgólového vedenia Škrabko.  O štyri minúty neskôr zvýšil na 1:4 Rufati, ktorému prihrával medzi kruhy spoza brány Gabčo. V desiatej minúte viedli Považskobystričania už o štyri góly. Pred bránkou hostí sa pohotovo zorientoval Gabčo a svojim druhým gólom poslal Považskú Bystricu do vedenia 1:5. Súper ešte v závere zápasu skorigoval výsledok na 2:5 vďaka Polákovi, no na viac už neostal čas. Hráči HBK Protef Považská Bystrica tak porazili hráčov Leaders Bratislava 5:2.

pondelok, 19. november 2018, 09:46

Futbalisti MŠK Považská Bystrica nastúpili na posledný zápas jesennej časti 3. ligy na pôde Gabčíkova. Tím z juhu Slovenska mohol v prípade víťazstva pomýšľať nad prezimovaním na čele ligy. Naopak Považská Bystrica po prehre v Nových Zámkoch ťahala sériu troch zápasov bez výhry.

piatok, 16. november 2018, 08:33

Súkromná základná škola DSA v Považskej Bystrici dostala od zriaďovateľa nové auto.