Print this page

Považania nestačili na Prešov

Trápiaca sa Považská Bystrica nezískala na domácom ľade body ani s Prešovom. Po 6. kole je stále na konci tabuľky.

V 6. kole 1. hokejovej ligy, ktoré sa hralo v piatok 29. septembra si hokejisti Prešova schuti zastrieľali na ľade Považskej Bystrice. V 7. minúte Gleb Bylina, v 11. Chalupa a v 14. minúte opäť Gleb Bylina poslali Prešov do vedenia 3:0. Považania si neustriehli ani úvod druhej tretiny. V 22. minúte Marcel Baláž zvyšuje už na 4:0 pre Prešov. O 4. minúte neskôr Pulščák samostatnou akciou zvýšil vedenie Prešova na 5:0. Považania mohli znížiť náskok Prešova, no Schroner zoči voči brankárovi nedal. V 38. minúte využili hostia zlé striedanie domácich a Marko Ferenc navýšil vedenie na 6:0. Domácim sa podarilo streliť si aspoň čestný gól. V 51. minúte zužitkoval presilovku domácich Ján Zlocha. 1:6.V závere Marko Ferenc už len kozmeticky upravil strelou ponad Dzubinove plece na 7:1.