FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT ,,BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 10. DECEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 12. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MOTIVAČNÚ PREDNÁŠKU PAVLA ,, HIRAXA“ BARIČÁKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 12. DECEMBRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÉ TRHY, KTORÉ SA KONAJÚ V DŇOCH 14. A 15. DECEMBRA OD 11:00 HOD. PRI MESTSKEJ FONTÁNE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT ,,NAJKRAJŠIE VIANOCE S KOLLÁROVCAMI“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 15. DECEMBRA O 17:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE MŠK.
MESTO NOVÁ DUBNICA A ZUŠ ŠTEFANA BALÁŽA VÁS POZÝVA NA ,, VIANOČNÝ KONCERT“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 15:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT SKUPINY LOVE 4 MONEY, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. DECEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

V derby zápase medzi Púchovom a Lednickými Rovňami ťahali domáci za kratší koniec.

 

V 3.futbalovej lige západ si v sobotu 14. októbra odkrútili 10. kolo. Do Púchova pricestovali futbalisti z Lednických Rovní. Po sérií šancí v úvode zápasu, rozvlnil sieť na Púchovskej bránke v 35. minúte Stanislav Detko. Obranný val Lednických Rovní nedával domácim veľa priestoru na zakončenie. Šancu Mareka Gajdošíka v 40. minúte hasil dobre postavený brankár Bačík. Aj Pilátová strela v 41. minúte len tesne minula bránu Lednických Rovní. Sklári udreli po druhý krát v 52. minúte. Strelu Detka ešte brankár Púchova vyrazil, odrazenú loptu do púchovskej bránky poslal kapitán Lednických Rovní Ľuboš Chmelík. Domáci mali čo dobiehať. Center Piláta v 71. minúte Hrnkovi na hlavičku nesadol. V 79. minúte Gajdošíkovú strelu ešte brankár Bačík chytil no v 86.minúte po prihrávke od Simbandu už bol na strelu prikrátky . V 88. minúte fauloval Brezničan Krištofa. Nebezpečne vyzerajúcu priamy kop Tomana prekopol. Lednické Rovne si z Púchova odnášali plný bodový zásah za výhru 2:1.

Čítané 408 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Slovenská autobusová doprava Trenčín v týchto dňoch hľadá posilu do radov svojich zamestnancov.
Riaditelia a koordinátori stredných škol v pôsobnosti TSK, mali možnosť zapojiť sa do unikátneho projektu ako...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica odohrali doma extraligový zápas proti tímu ŠKP Bratislava. V aktuálnej...
Volejbalistky tímu 1. Volejbalový klub Púchov odohrali 6. kolo prvej ligy dvojzápas proti B tímu Slávia UK...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás