FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HUDOBNÍKOV CELESTE BUCKINGAM & KING SHAOLIN PRI PRÍLEŽITOSTI 5. VÝROČIA OTVORENIA DIVADLA PÚCHOV, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY HORKÝŽE SLÍŽE POD NÁZVOM „PUSTITE KAROLA TOUR 2018“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. SEPTEMBRA V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE SLOVENSKEJ HEREČKY, PROZAIČKY A REŽISÉRKY EMÍLIE ZIMKOVEJ, KTORÁ SA PREDSTAVÍ V JEDNEJ Z VLASTNÝCH MONODRÁM. PREDSTAVENIE SA BUDE KONAŤ DŇA 21. SEPTEMBRA O 18:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE MICHAELA ENGLERA POD NÁZVOM „EŠTE RAZ, ALE LEPŠIE...“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE UMELCA LUKÁŠA ORAVECA QUARTET A DANNYHO GRISSETTA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. SEPTEBBRA O 18:00 HOD. V KONCERTNEJ SÁLE ZUŠ.
MESTO PÚCHOV POZÝVA VŠETKÝCH SENIOROV NA POSEDENIE PRI OBČERSTVENÍ A DOBREJ HUDBE POD NÁZVOM „ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. SEPTEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA 10. ROČNÍK PODUJATIA HOROMIL FEST, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH 27. – 30. SEPTEMBRA V KINE MIER POVAŽSKÁ BYSTRICA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE JURAJA HNILICU POD NÁZVOM „POTICHU TOUR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM HORÚCA SPRCHA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE DIVADELNÉHO SÚBORU HUGO POD NÁZVOM „KÝM KOHÚT NEZASPIEVA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. A 7. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KOTOLNI DOMU KULTÚRY.

V sedemnástom kole druhej hokejovej ligy seniorov privítal Púchov bratislavský tím HC OSMOS B. Obidve mužstvá predvádzali od začiatku vyrovnaný hokej.

Prvý presný zásah prišiel v siedmej minúte z hokejky domáceho hráča Hrušíka. O šesť minút neskôr sa však individuálnym prienikom spoza brány presadil Foltín a bolo vyrovnané. Hráči MŠK však dokázali na túto situáciu veľmi rýchlo reagovať. O 24 sekúnd neskôr sa po učebnicovo predvedenej útočnej akcii presadil Mihula, ktorý poslal Púchov do vedenia. O niekoľko minút neskôr v poslednej časti prvého dejstva padol do bratislavskej bránky ďalší presný zásah. Gólman hostí sa najskôr prezentoval pekným zákrokom, no dorážku od Madového už chytiť nedokázal. Prvá tretina bola pre domácich úspešná no druhá časť hry už bol úplne iný príbeh. Hneď v 21. minúte rozvlnil púchovskú sieť Hajduk a Bratislava zostala strelecky pri chuti aj naďalej. Dvoma gólmi sa prezentoval Kadraba. Prvý z nich prišiel v 25. minúte a druhý dokonca počas vlastného oslabenia. Púchov už v tejto chvíli prehrával o jeden gól. Pre hostí úspešnú druhú tretinu zavŕšil v 31. minúte tvrdou strelou Hajduk. Stav bol 3:5. Atmosféra medzi mužstvami začala byť napätá hneď v úvode tretieho dejstva. Dve za sebou idúce vylúčenia na strane Bratislavy striedal trest pre Púchov. Kontaktný gól domácich sa v 52. minúte podarilo vsietiť Zúbekovi, ktorý tak obnovil nádeje MŠK. Tie však už o necelé tri minúty takpovediac pochoval Hajduk, ktorý z nájazdu zvýšil na 4:6. Ten bol dôsledkom veľkej potýčky, po ktorej išli dvaja domáci a jeden hosťujúci hráč predčasne do šatne. Na výsledných 5:6 upravil v 58. minúte Hrušík.

 

Čítané 374 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Najmladší hasiči púchovského a ilavského okresu súťažili o pohár veliteľa dobrovoľného hasičského zboru...
V prvom kole druhej hokejovej ligy seniorov privítal Púchov v odvetnom zápase na domácom ľade hokejistov z...
Od septembra je v platnosti novela zákona o veterinárnej starostlivosti, podľa ktorej musí byť označený čipom...
Veľkolepé finále plné skvelých výkonov. Aj tak by sa dalo slovami opísať to, čo sa dialo počas Ďurďovského...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás