FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. DECEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,MISTER DOLAR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT DYCHOVÉHO ORCHESTRA A MAŽORETIEK MESTA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. DECEMBRA OD 21:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA KONCERTY „OLYMPIC REVIVAL“ A ,,LUCIE REVIVAL“, KTORÉ SA USKUTOČNIA V RÁMCI PROGRAMU ,,SILVESTER 2018“ DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE NOVÉHO ROKA, DŇA 1. JANUÁRA 2019 OD 18:30 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

V sedemnástom kole druhej hokejovej ligy seniorov privítal Púchov bratislavský tím HC OSMOS B. Obidve mužstvá predvádzali od začiatku vyrovnaný hokej.

Prvý presný zásah prišiel v siedmej minúte z hokejky domáceho hráča Hrušíka. O šesť minút neskôr sa však individuálnym prienikom spoza brány presadil Foltín a bolo vyrovnané. Hráči MŠK však dokázali na túto situáciu veľmi rýchlo reagovať. O 24 sekúnd neskôr sa po učebnicovo predvedenej útočnej akcii presadil Mihula, ktorý poslal Púchov do vedenia. O niekoľko minút neskôr v poslednej časti prvého dejstva padol do bratislavskej bránky ďalší presný zásah. Gólman hostí sa najskôr prezentoval pekným zákrokom, no dorážku od Madového už chytiť nedokázal. Prvá tretina bola pre domácich úspešná no druhá časť hry už bol úplne iný príbeh. Hneď v 21. minúte rozvlnil púchovskú sieť Hajduk a Bratislava zostala strelecky pri chuti aj naďalej. Dvoma gólmi sa prezentoval Kadraba. Prvý z nich prišiel v 25. minúte a druhý dokonca počas vlastného oslabenia. Púchov už v tejto chvíli prehrával o jeden gól. Pre hostí úspešnú druhú tretinu zavŕšil v 31. minúte tvrdou strelou Hajduk. Stav bol 3:5. Atmosféra medzi mužstvami začala byť napätá hneď v úvode tretieho dejstva. Dve za sebou idúce vylúčenia na strane Bratislavy striedal trest pre Púchov. Kontaktný gól domácich sa v 52. minúte podarilo vsietiť Zúbekovi, ktorý tak obnovil nádeje MŠK. Tie však už o necelé tri minúty takpovediac pochoval Hajduk, ktorý z nájazdu zvýšil na 4:6. Ten bol dôsledkom veľkej potýčky, po ktorej išli dvaja domáci a jeden hosťujúci hráč predčasne do šatne. Na výsledných 5:6 upravil v 58. minúte Hrušík.

 

Čítané 451 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Medzi obľúbené stredoškolské športy bezpochyby patrí aj volejbal. V rámci okresného kola, ktoré organizuje...
Toto podujatie patrí už tretím rokom medzi najúspešnejšie športové podujatia v rámci Trenčianskeho kraja. Jej...
V Púchove sa konal už deviaty ročník futbalového turnaja legiend. Zúčastnilo sa ho sedem tímov, v ktorých sa...
Slovensko je krajina, ktorá má neobyčajne veľa historických pamiatok. Trenčiansky región sa môže pýšiť...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás