FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM ,,ŽENSKÝ ZÁKON“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 22:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY KANDRÁČOVCI, POD NÁZVOM ,,ŠAĽENE TURNÉ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT POD NÁZVOM ,,SENIOR PARÁDA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY LENKY FILIPOVEJ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „KUBO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 19:30 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE POD NÁZVOM ,,SNOW FILM FEST“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT POD NÁZVOM ,,SKOŘÁPKY OŘECHŮ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ 2. DECEMBRA V ŠPORTOVEJ HALE. ÚČINKUJÚ MARIE ROTTROVÁ S KAPELOU, JEJ HOSŤOM BUDE VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY.

Futbalisti AS Trenčín bojujú počas leta o skupinovú fázu Euróspkej ligy.

Mužstvo pod vedením Holandského kormidelníka Ricarda Moniza prešlo postupne dvomi kolami až do play off kvalifikácie Európskeho pohára číslo dva. V prvom kole si Trenčín poradil s tímom z Čiernej Hory Budúcnosť Podgorica a po výsledkoch 0:2 a 1:1 postúpil do ďalšieho kola. Tam ho čakal poľský nováčik Gornik Zabrze. V Poľsku vyhrali Trenčania 0:1 a doma jednoznačne 4:1. Vďaka týmto výsledkom vyzvali Trenčania v treťom kole kvalifikácie európsky veľkoklub Feyenord Roterdam. O vývoji série sa rozhodlo už doma, keď Trenčín vďaka trom gólom chorvátskeho kanoniera Manzeho a jednému Azanga vyhral hladko 4:0. V odvete už holandský súper nedokázal náskok zmazať a po remíze 1:1 postúpil Trenčín do posledného kola kvalifikácie Európskej ligy pred skupinovou fázou. Súperom Trenčanov bola Cyperská Larnaka. V prvom domácom zápase padli nakoniec dva góly. Po bezgólovom prvom polčase udreli ako prvý domáci. V 55. minúte skóroval na štadióne pod Dubňom Sleegers. Vedenie Trenčína netrvalo ani päť minút. Po zaváhaní obrany domácich podstrelil brankára Šemrinca Acoran. Druhý polčas už viac gólov nepriniesol. Trenčín tak doma remizoval s Larnakou 1:1.

Čítané 37 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK Protef Považská Bystrica nastúpili v 11. kole hokejbalovej extraligy doma proti tímu HBK Skalica....
Od 15. novembra má Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja nepretržitú zimnú pohotovosť, aby v prípade,...
V 11. kole druhej hokejovej ligy seniorov si hráči MŠK Púchov zmerali sily so súpermi z Bratislavy.
Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica ťahali dlhú sériu šiestich zápasov bez prehry. Tú prelomili v domácom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás