FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Futbalisti AS Trenčín bojujú počas leta o skupinovú fázu Euróspkej ligy.

Mužstvo pod vedením Holandského kormidelníka Ricarda Moniza prešlo postupne dvomi kolami až do play off kvalifikácie Európskeho pohára číslo dva. V prvom kole si Trenčín poradil s tímom z Čiernej Hory Budúcnosť Podgorica a po výsledkoch 0:2 a 1:1 postúpil do ďalšieho kola. Tam ho čakal poľský nováčik Gornik Zabrze. V Poľsku vyhrali Trenčania 0:1 a doma jednoznačne 4:1. Vďaka týmto výsledkom vyzvali Trenčania v treťom kole kvalifikácie európsky veľkoklub Feyenord Roterdam. O vývoji série sa rozhodlo už doma, keď Trenčín vďaka trom gólom chorvátskeho kanoniera Manzeho a jednému Azanga vyhral hladko 4:0. V odvete už holandský súper nedokázal náskok zmazať a po remíze 1:1 postúpil Trenčín do posledného kola kvalifikácie Európskej ligy pred skupinovou fázou. Súperom Trenčanov bola Cyperská Larnaka. V prvom domácom zápase padli nakoniec dva góly. Po bezgólovom prvom polčase udreli ako prvý domáci. V 55. minúte skóroval na štadióne pod Dubňom Sleegers. Vedenie Trenčína netrvalo ani päť minút. Po zaváhaní obrany domácich podstrelil brankára Šemrinca Acoran. Druhý polčas už viac gólov nepriniesol. Trenčín tak doma remizoval s Larnakou 1:1.

Čítané 128 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás