FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“ KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. JANUÁRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. JANUÁRA O 17:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT SKUPINY LA GIOIA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. JANUÁRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VÝPRAVNÝ MUZIKÁL ,,ČARODEJNICE“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Futbalisti AS Trenčín bojujú počas leta o skupinovú fázu Euróspkej ligy.

Mužstvo pod vedením Holandského kormidelníka Ricarda Moniza prešlo postupne dvomi kolami až do play off kvalifikácie Európskeho pohára číslo dva. V prvom kole si Trenčín poradil s tímom z Čiernej Hory Budúcnosť Podgorica a po výsledkoch 0:2 a 1:1 postúpil do ďalšieho kola. Tam ho čakal poľský nováčik Gornik Zabrze. V Poľsku vyhrali Trenčania 0:1 a doma jednoznačne 4:1. Vďaka týmto výsledkom vyzvali Trenčania v treťom kole kvalifikácie európsky veľkoklub Feyenord Roterdam. O vývoji série sa rozhodlo už doma, keď Trenčín vďaka trom gólom chorvátskeho kanoniera Manzeho a jednému Azanga vyhral hladko 4:0. V odvete už holandský súper nedokázal náskok zmazať a po remíze 1:1 postúpil Trenčín do posledného kola kvalifikácie Európskej ligy pred skupinovou fázou. Súperom Trenčanov bola Cyperská Larnaka. V prvom domácom zápase padli nakoniec dva góly. Po bezgólovom prvom polčase udreli ako prvý domáci. V 55. minúte skóroval na štadióne pod Dubňom Sleegers. Vedenie Trenčína netrvalo ani päť minút. Po zaváhaní obrany domácich podstrelil brankára Šemrinca Acoran. Druhý polčas už viac gólov nepriniesol. Trenčín tak doma remizoval s Larnakou 1:1.

Čítané 79 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Od roku 2016 Trenčiansky samosprávny kraj každý rok vyčleňuje vo svojom rozpočte financie na rekonštrukcie,...
V zimnom období spravidla komplikuje dopravu sneh a ľad.
Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania za rok 2018. Ocenil troch jednotlivcov za ich výnimočné...
Trenčiansky samosprávny kraj prerozdelí v roku 2019 prostredníctvom dotačných schém rekordných 700 000 eur.

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás