FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA AUTORSKÝ FOLKOVÝ RECITÁL ,,NA CESTE S KARLOM KRYLOM“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA ŠKOLSKÚ ZÁBAVU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KULTÚRNOM DOME KOLAČÍN.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA POVAŽSKÚ HITPARÁDU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, KRÁLIKY Z KLOBÚKA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,HELIGONICA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 16:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „PYŽAMO PRE ŠIESTICH“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ KOMÉDIU ,,ODCHODY VLAKOV“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA TANEČNÝ VEČER, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

V III. futbalovej lige vyhral bývalý druholigový klub Nové Mesto nad Váhom nad Považskou Bystricou 3:1, po polčase 2:0.

Prvý gól stretnutia dobrej úrovne zaznamenal v 30. minúte z pokutového kopu Múdry. V poslednej minúte úvodného prvého polčasu zvýšil priebežné skóre na 2:0 najaktívnejší hráč Suchý. V 77. minúte stretnutia dal gól za Považskú Bystricu z pokutového kopu Slávik, ktorého pred sezónou 2018/2019 skúšalo druholigové Komárno. Na záverečné skóre 3:1 potom zvýšil v poslednej minúte Martinko. Stretnutie dobrej kvality v podaní obidvoch tímov sledovalo 228 divákov.

Považská Bystrica hrala v nasledovnom systéme: v bráne bol ROBOT, v obrane KRŠÁK, VALA, MRAVEC a PETRUŠ, v záložnom kvartete hrali BOROVIČKA, M.ZAVDZAN, ČIERNIK a GÁBORÍK. V útoku pendlovali GAJDOŠÍK so SLÁVIKOM. Striedajúcimi hráčmi boli Valašík a Valient.

Považská Bystrica je v tabuľke štrnásta, avšak ešte má jedno stretnutie k dobru. 13. novembra bude hrať o 13:30 hod. v Gabčíkove, ktoré je v aktuálnej tabuľke na štvrtom mieste.

Ján Borčányi - člen MEDZINÁRODNEJ FEDERÁCIE INVESTIGATÍVNYCH NOVINÁROV 

Čítané 226 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Neznámy páchateľ uzatváraním fiktívnych zmluvných vzťahov na základe falošného podpisu poškodzuje dobré...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou druhý zápas nadstavbovej časti extraligy. Privítali v ňom...
Florbalisti Púchova zakončili základnú časť 1. ligy zápasom na pôde Dubnice nad Váhom. Derby duel už nemohol...
Moderný futbalový tréner dnes nie je len trénerom, ale musí na hráčov pôsobiť aj ako motivátor a často aj...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás