FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

V III. futbalovej lige vyhral bývalý druholigový klub Nové Mesto nad Váhom nad Považskou Bystricou 3:1, po polčase 2:0.

Prvý gól stretnutia dobrej úrovne zaznamenal v 30. minúte z pokutového kopu Múdry. V poslednej minúte úvodného prvého polčasu zvýšil priebežné skóre na 2:0 najaktívnejší hráč Suchý. V 77. minúte stretnutia dal gól za Považskú Bystricu z pokutového kopu Slávik, ktorého pred sezónou 2018/2019 skúšalo druholigové Komárno. Na záverečné skóre 3:1 potom zvýšil v poslednej minúte Martinko. Stretnutie dobrej kvality v podaní obidvoch tímov sledovalo 228 divákov.

Považská Bystrica hrala v nasledovnom systéme: v bráne bol ROBOT, v obrane KRŠÁK, VALA, MRAVEC a PETRUŠ, v záložnom kvartete hrali BOROVIČKA, M.ZAVDZAN, ČIERNIK a GÁBORÍK. V útoku pendlovali GAJDOŠÍK so SLÁVIKOM. Striedajúcimi hráčmi boli Valašík a Valient.

Považská Bystrica je v tabuľke štrnásta, avšak ešte má jedno stretnutie k dobru. 13. novembra bude hrať o 13:30 hod. v Gabčíkove, ktoré je v aktuálnej tabuľke na štvrtom mieste.

Ján Borčányi - člen MEDZINÁRODNEJ FEDERÁCIE INVESTIGATÍVNYCH NOVINÁROV 

Čítané 298 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás