FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA AUTORSKÝ FOLKOVÝ RECITÁL ,,NA CESTE S KARLOM KRYLOM“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA ŠKOLSKÚ ZÁBAVU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KULTÚRNOM DOME KOLAČÍN.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA POVAŽSKÚ HITPARÁDU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, KRÁLIKY Z KLOBÚKA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,HELIGONICA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 16:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „PYŽAMO PRE ŠIESTICH“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ KOMÉDIU ,,ODCHODY VLAKOV“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA TANEČNÝ VEČER, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica nastúpili na posledný zápas jesennej časti 3. ligy na pôde Gabčíkova. Tím z juhu Slovenska mohol v prípade víťazstva pomýšľať nad prezimovaním na čele ligy. Naopak Považská Bystrica po prehre v Nových Zámkoch ťahala sériu troch zápasov bez výhry.

Zápas v Gabčíkove sa hral v chladnom počasí pod umelým osvetlením. Ešte pred jeho začiatkom si hráči na ploche uctili minútou ticha pamiatku Zsolta Molnára a Tibora Nagyho, ktorý v minulosti obliekali dres Gabčíkova. Do zápasu vstúpili lepšie hostia, ktorý sa snažili zatlačiť Považskobystričanov. Tréner Vágner naordinoval hráčom z Považia jasnú taktiku. Dobre brániť a vyrážať do rýchlych protiútokov. Už v siedmej minúte slávil tento herný prvok úspech, keď po rýchlom autovom vhadzovaní vbehol do rozhodenej obrany Marek Gajdošík a prestrelil brankára domácich Slíža. Domáci odpovedali v 27 minúte, keď center z pravej strany predĺžil hlavičkou Tóth a nabiehajúci Lukáš Čemba zakončil pohotovo do odkrytej časti Bobotovej brány. Hostia sa z vyrovnávajúceho gólu tešili len tri minúty. Lopta sa postupne dostala od obrancov až k Adamovi Gáboríkovi, ktorý prešprintoval obranu hostí. Na hranici šestnástky zatiahol za záchrannú brzdu pravý obranca Gabčíkova. Rozhodca neváhal a odpískal pokutový kop. K lopte sa postavil Lukáš Slávik a svojou strelou poslal Považskú Bystricu do vedenia. Druhý polčas zápasu sa niesol v znamení veľkej nervozity a to nie len na ihrisku, ale aj v hľadisku. Hráči Gabčíkova sa snažili vykoledovať si pokutový kop, no rozhodca už ďalšiu penaltu neodpískal. Zápas tak skončil 1:2 pre Považskú Bystricu.

Čítané 112 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Neznámy páchateľ uzatváraním fiktívnych zmluvných vzťahov na základe falošného podpisu poškodzuje dobré...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou druhý zápas nadstavbovej časti extraligy. Privítali v ňom...
Florbalisti Púchova zakončili základnú časť 1. ligy zápasom na pôde Dubnice nad Váhom. Derby duel už nemohol...
Moderný futbalový tréner dnes nie je len trénerom, ale musí na hráčov pôsobiť aj ako motivátor a často aj...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás