FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica nastúpili na posledný zápas jesennej časti 3. ligy na pôde Gabčíkova. Tím z juhu Slovenska mohol v prípade víťazstva pomýšľať nad prezimovaním na čele ligy. Naopak Považská Bystrica po prehre v Nových Zámkoch ťahala sériu troch zápasov bez výhry.

Zápas v Gabčíkove sa hral v chladnom počasí pod umelým osvetlením. Ešte pred jeho začiatkom si hráči na ploche uctili minútou ticha pamiatku Zsolta Molnára a Tibora Nagyho, ktorý v minulosti obliekali dres Gabčíkova. Do zápasu vstúpili lepšie hostia, ktorý sa snažili zatlačiť Považskobystričanov. Tréner Vágner naordinoval hráčom z Považia jasnú taktiku. Dobre brániť a vyrážať do rýchlych protiútokov. Už v siedmej minúte slávil tento herný prvok úspech, keď po rýchlom autovom vhadzovaní vbehol do rozhodenej obrany Marek Gajdošík a prestrelil brankára domácich Slíža. Domáci odpovedali v 27 minúte, keď center z pravej strany predĺžil hlavičkou Tóth a nabiehajúci Lukáš Čemba zakončil pohotovo do odkrytej časti Bobotovej brány. Hostia sa z vyrovnávajúceho gólu tešili len tri minúty. Lopta sa postupne dostala od obrancov až k Adamovi Gáboríkovi, ktorý prešprintoval obranu hostí. Na hranici šestnástky zatiahol za záchrannú brzdu pravý obranca Gabčíkova. Rozhodca neváhal a odpískal pokutový kop. K lopte sa postavil Lukáš Slávik a svojou strelou poslal Považskú Bystricu do vedenia. Druhý polčas zápasu sa niesol v znamení veľkej nervozity a to nie len na ihrisku, ale aj v hľadisku. Hráči Gabčíkova sa snažili vykoledovať si pokutový kop, no rozhodca už ďalšiu penaltu neodpískal. Zápas tak skončil 1:2 pre Považskú Bystricu.

Čítané 163 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás