FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT ,,BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 10. DECEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 12. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MOTIVAČNÚ PREDNÁŠKU PAVLA ,, HIRAXA“ BARIČÁKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 12. DECEMBRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÉ TRHY, KTORÉ SA KONAJÚ V DŇOCH 14. A 15. DECEMBRA OD 11:00 HOD. PRI MESTSKEJ FONTÁNE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT ,,NAJKRAJŠIE VIANOCE S KOLLÁROVCAMI“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 15. DECEMBRA O 17:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE MŠK.
MESTO NOVÁ DUBNICA A ZUŠ ŠTEFANA BALÁŽA VÁS POZÝVA NA ,, VIANOČNÝ KONCERT“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 15:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT SKUPINY LOVE 4 MONEY, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. DECEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica nastúpili na posledný zápas jesennej časti 3. ligy na pôde Gabčíkova. Tím z juhu Slovenska mohol v prípade víťazstva pomýšľať nad prezimovaním na čele ligy. Naopak Považská Bystrica po prehre v Nových Zámkoch ťahala sériu troch zápasov bez výhry.

Zápas v Gabčíkove sa hral v chladnom počasí pod umelým osvetlením. Ešte pred jeho začiatkom si hráči na ploche uctili minútou ticha pamiatku Zsolta Molnára a Tibora Nagyho, ktorý v minulosti obliekali dres Gabčíkova. Do zápasu vstúpili lepšie hostia, ktorý sa snažili zatlačiť Považskobystričanov. Tréner Vágner naordinoval hráčom z Považia jasnú taktiku. Dobre brániť a vyrážať do rýchlych protiútokov. Už v siedmej minúte slávil tento herný prvok úspech, keď po rýchlom autovom vhadzovaní vbehol do rozhodenej obrany Marek Gajdošík a prestrelil brankára domácich Slíža. Domáci odpovedali v 27 minúte, keď center z pravej strany predĺžil hlavičkou Tóth a nabiehajúci Lukáš Čemba zakončil pohotovo do odkrytej časti Bobotovej brány. Hostia sa z vyrovnávajúceho gólu tešili len tri minúty. Lopta sa postupne dostala od obrancov až k Adamovi Gáboríkovi, ktorý prešprintoval obranu hostí. Na hranici šestnástky zatiahol za záchrannú brzdu pravý obranca Gabčíkova. Rozhodca neváhal a odpískal pokutový kop. K lopte sa postavil Lukáš Slávik a svojou strelou poslal Považskú Bystricu do vedenia. Druhý polčas zápasu sa niesol v znamení veľkej nervozity a to nie len na ihrisku, ale aj v hľadisku. Hráči Gabčíkova sa snažili vykoledovať si pokutový kop, no rozhodca už ďalšiu penaltu neodpískal. Zápas tak skončil 1:2 pre Považskú Bystricu.

Čítané 52 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Klub bežcov a priateľov športu v Púchove organizuje v meste počas kalendárneho roka tri bežecké podujatia. V...
Slovenská autobusová doprava Trenčín v týchto dňoch hľadá posilu do radov svojich zamestnancov.
Riaditelia a koordinátori stredných škol v pôsobnosti TSK, mali možnosť zapojiť sa do unikátneho projektu ako...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica odohrali doma extraligový zápas proti tímu ŠKP Bratislava. V aktuálnej...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás