Print this page

Štyri domáce prehry v rade

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica nastúpili v priebehu dvoch týždňov už na štvrtý domáci duel v rade. Po prehrách so Spišskou Novou Vsou, Martinom a Bratislavou hostili doma tím zo Skalice. Úvodná tretina priniesla len vylúčenia. Ani jeden z tímov však nedokázal skórovať. Druhé dejstvo už góly prinieslo. V 24. minúte využila presilovú hru Sklaica a dostala sa do jednogólového vedenia. Už o dve minúty neskôr bolo 0:2, keď sa dokázal presadiť Pulščák. V polovici druhého dejstva zvýšila Skalica vďaka gólu Dvonča už na 3:0. Domáci Panteri rýchlo odpovedali, keď už o necelú minútu znížil Dmitriev. Druhá tretina nakoniec priniesla ešte jeden gól a to dve sekundy pred koncom. Na 4:1 zvyšoval Mikéska. Do tretej tretiny vstúpili Panteri s odhodlaním zabojovať a pokúsiť sa zápas otočiť. Už v prvej minúte záverečnej tretiny skóroval na 2:4 Zlocha. Následne sa hokejisti Považskej Bystrice usadili v útočnom pásme a zatlačili Skalicu do defenzívy. Rezultoval z toho gól na 3:4, ktorý strelil päť minút pred koncom opäť Ján Zlocha. Aj napriek veľkej snahe Panterov, vyrovnávajúci gól nestrelili. Hokejisti Považskej Bystrice tak prehrali aj štvrtý domáci duel v rade a aj naďalej sú na deviatom mieste tabuľky s výraznou stratou na ôsme Levice.