FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
NA SLOVENSKU SA V TERMÍNE OD 15. 2. DO 31. 3. 2021 USKUTOČNÍ SČÍTANIE OBYVATEĽOV PRVÝKRÁT V PLNE ELEKTRONICKEJ PODOBE. K SČÍTANIU BUDE STAČIŤ POČÍTAČ, MOBIL ČI TABLET

Dubnica n/V, Nová Dubnica (523)

pondelok, mar 01 2021

Do objektu polikliniky v meste Dubnica nad Váhom smerovala ešte počas minulého kalendárneho roka veľká investícia z rozpočtu mesta a európskych fondov. Aktuálne prebiehajúca rekonštrukcia sociálnych zariadení je už však financovaná výhradne z mestskej kasy.

piatok, feb 26 2021

Poslanci mestského zastupiteľstva v Novej Dubnici sa v rámci aktuálneho kalendárneho roka stretli na svojom prvom zasadnutí. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

štvrtok, feb 25 2021

Mestská knižnica v Dubnici nad Váhom funguje od 22. februára formou výdajného okienka. Tento spôsob prevádzky zvolila radnica na základe konzultácie s hygienikom. Otváracie hodiny knižnice ostali aj v novom režime fungovania nezmenené.

streda, feb 24 2021

Základná umelecká škola v Dubnici nad Váhom si pre svojich priaznivcov tentokrát pripravila klavírny koncert. Vystúpenie sa stretlo na sociálnych sieťach s pozitívnou odozvou verejnosti. V žiackom podaní zazneli piesne od viacerých známych autorov.

štvrtok, feb 18 2021

Online premietanie v Dubnickom kine Lastovička pokračuje. Po prehliadke severských filmov prichádzajú na rad aj ďalšie snímky.

utorok, feb 16 2021

Jarný zber objemného odpadu prebieha v Dubnici nad Váhom počas februára a marca. Pracovníci technických služieb mesta budú tento odpad postupne zbierať zo siedmich lokalít podľa vopred určeného harmonogramu.

Stránka 1 z 88

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás