FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
TELEVÍZIA POVAŽIE OPÄTOVNE SPÚŠŤA ŽIVÉ PRENOSY BOHOSLUŽIEB V RÍMSKOKATOLÍCKOM KOSTOLE V POVAŽSKEJ BYSTRICI, KAŽDÝ DEŇ O 17:30 HOD. V NEDEĽU BUDÚ ŽIVÉ PRENOSY VYSIELANÉ V NEZMENENOM ČASE O 8:30 HOD.
PENIAZE URČENÉ NA OHŇOSTROJ A SILVESTROVSKÉ OSLAVY RADNICA VENUJE PO DOHODE S RIADITEĽOM POVAŽSKOBYSTRICKEJ NEMOCNICE NA MODERNÉ POLOHOVATEĽNÉ POSTELE. NA ICH KÚPU BOLO VYČLENENÝCH 15-TISÍC EUR
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA V SPOLUPRÁCI S DOPRAVNÝM PODNIKOM PRIPRAVUJE OD JANUÁRA BUDÚCEHO ROKA ĎALŠIU NOVINKU - MHD ZADARMO PRE VŠETKÝCH ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL A ZÁROVEŇ AJ PRE VŠETKÝCH STAROBNÝCH DÔCHODCOV

Dubnica n/V, Nová Dubnica (588)

streda, nov 24 2021

V Novej Dubnici si niektorí školáci mohli vyskúšať účasť v zaujímavom projekte. Jeho názov "Dobrí holubi sa vracajú" napovie mnohé o jeho posolstve. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

utorok, nov 09 2021

V Dubnici nad Váhom sa Mestská knižnica rozhodla v spolupráci s radnicou pustiť do nevšedného projektu. Občanom ponúka možnosť adoptovať si jednu z novo osadených knižných búdok. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

streda, okt 20 2021

V priestoroch Centra Neziskových organizácii v Dubnici nad Váhom sa konala súťažná prehliadka ovocia, zeleniny a jesenných aranžmánov. Oficiálny program začal vyhlásením výsledkov jednotlivých súťažných kategórií, do ktorých sa zapojila takmer štyridsiatka pestovateľov s viac ako stovkou súťažných vzoriek. Na výstave nechýbali viacerí skalní fanúšikovia, ktorí sa jej už mnohokrát zúčastnili i v minulosti.

streda, okt 13 2021

Dubnickému kaštieľu bola počas posledných mesiacov v rámci rekonštrukcií venovaná odborná pozornosť. Severozápadné krídlo významnej historickej budovy bolo potrebné kvôli hroziacemu zosuvu pôdy staticky zabezpečiť.  Na tento účel vybudovali gabiónový oporný múr. 

streda, okt 13 2021

Od roku 2019 samospráva v Dubnici nad Váhom postupne aplikuje špeciálnu protišmykovú úpravu v najrizikovejších úsekoch komunikácií v meste. Aktuálne cestári pracujú na nadjazde ponad železničnú trať pri zimnom štadióne a taktiež na kruhovej križovatke v jeho tesnej blízkosti. 

štvrtok, sep 30 2021

Poslanci mesta Nová Dubnica mali v rámci plánovaného zasadnutia na programe 22 bodov, z ktorých takmer všetky schválili. Rokovanie trvalo viac než dve hodiny.

Stránka 1 z 98

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás