FLASH NEWS
AKTULNE:
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (399)

streda, jún 03 2020

V utorok 2. júna sa v Dubnici nad Váhom konalo mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva. Na programe bolo prerokovať len jeden bod, týkajúci sa zmeny v rozpočte.

utorok, jún 02 2020

V Dubnici nad Váhom oslávili medzinárodný deň detí nevšedným spôsobom. V mestskej knižnici si pre malé ratolesti pripravili veselý program. 

štvrtok, máj 28 2020

Mesto Nová Dubnica začalo s uvoľňovaním viacerých opatrení. Na pravidelnom zasadnutí o tom rozhodol krízový štáb mesto.  

štvrtok, máj 28 2020

V meste Dubnica nad Váhom sa život postupne vracia do normálnych koľají. Keďže ústredný krízový štáb začal s uvoľňovaním opatrení, viaceré mestské organizácie v Dubnici nad Váhom sa opäť sprístupnili verejnosti bez väčších obmedzení.  

utorok, máj 26 2020

V Dubnici nad Váhom aktuálne prebieha fotosúťaž s príznačným názvom Dubnica tvojím objektívom. Aktivita sa rozbehla už začiatkom mája a potrvá až do konca júna.    

utorok, máj 26 2020

Ešte v začiatku koronakrízy boli uzavreté všetky základné školy doslova z dňa na deň. Viaceré školské jedálne mali nakúpené potraviny aj na čas, kedy už boli školy uzavreté. Aj preto sa v meste Dubnica nad Váhom rozhodli darovať tieto zásoby tým, ktorý to potrebovali.

Stránka 1 z 67

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás