FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE SMEJKA A TANCULIENKY, DŇA 21. JANUÁRA O 10:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT , DŇA 23. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPIEVANKOVO A KRÁĽOVNÁ HARMÓNIA, DŇA 29. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE MILENEC, DŇA 30. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE MUŽSKÉ ODDELENIE, DŇA 31. JANUÁRA O 16:30 A 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNO-TANEČNO-DIVADELNÚ SHOW THE DUCHON'S , DŇA 8. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.

Z domova (241)

utorok, Jan 21 2020

Polícia Slovenskej republiky sprístupnila verejnosti štatistiky dopravnej nehodovosti za rok 2019. V našej reportáži sme sa zamerali na okresy Púchov, Považská Bystrica a Ilava. 

štvrtok, Jan 09 2020

Posledný deň starého roku využívajú mnohí na turistický výstup na niektorý z horských vrcholov Trenčianskeho kraja. Veľmi obľúbený je výstup na Strážov, ktorý na Silvestra absolvoval aj predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja spolu s viacerými zamestnancami úradu TSK.

utorok, dec 17 2019

Vianočné sviatky sú neodmysliteľne späté s kaprom. Ten môže pred sviatkami buď plávať vo vani, alebo mrznúť v mrazničke.  Keď už sa rozhodnete dať kapra do vane, treba mu dať šancu dožiť sa sviatkov.

streda, dec 04 2019

Živý či umelý. Aj takúto dilemu riešia v mnohých Slovenských domácnostiach pred Vianočnými sviatkami. Reč je o stromčeku, ktorý je dnes neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Podľa dlhoročného predajcu je trendom posledných rokov práve ten živý.

utorok, dec 03 2019

Poslednýkrát v roku 2019 sa krajský parlament zišiel v pondelok 25. novembra na zasadnutí Zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja. Jedným z hlavných bodov novembrovej schôdze krajského parlamentu bolo schválenie Rozpočtu TSK na roky 2020 – 2022. Rozpočet bol zostavený ako vyrovnaný. Schválené boli aj dotačné schémy, tak ako boli platné v minulom roku, budú platné aj naďalej. Župa investuje najmä do rekonštrukcie ciest, modernizácie škôl, nemocníc a sociálnych zariadení a služieb.

pondelok, sep 09 2019

Trenčianska župa podporila opäť dobrovoľné hasičské zbory. Tentokrát si z rúk župana prevzali nové defibrilátory. Tie sa ušli rovnako ako minulý rok po jednom do každého okresu v Trenčianskom kraji. 

utorok, júl 09 2019

8.júla zasadlo krajské zastupiteľstvo, aby prerokovalo niekoľko zásadných tém z aktuálnych udalostí z kraja. Poslanci diskutovali na tému riešenia prebytočného majetku Trenčianskeho samosprávneho kraja, schválili odpísanie nevymožiteľných pohľadávok, či zmenu rozpočtu. Nosnou témou boli však nemocnice v správe kraja. Diskusiu vyvolal plán ekonomickej konsolidácie nemocnice s poliklinikou Prievidza. 

utorok, júl 09 2019

Trenčiansky samosprávny kraj rokoval na pôde úradu v Trenčíne so zástupcami Železníc Slovenskej republiky. Vedenie preberalo návrhy na investície železníc na území kraja. Hlavnou témou boli opravy a budovanie viacerých priecestí. V rámci diskusie bola prerokovaná aj aktuálna téma Púchov - Považská Bystrica,na ktorej prebiehal zároveň kontrolný deň. 

piatok, jún 28 2019

Patria podľa vás pioniere do starého železa?  Pätica kamarátov sa rozhodla dokázať priamy opak, a to tak, že na ne nasadli a vydali sa na cestu naprieč exotickou  Afrikou. Ako prišli na takýto nápad a ako cesta prebiehala, nám v pondelok večer porozprával Marek Slobodník. 

utorok, jún 25 2019

Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci s mestom Trenčín a zahraničným partnerom budujú unikátnu cyklotrase od Trenčianskeho hradu po mesto Brumov - Bylnice. Jedenásť kilometrový úsek, ktorý buduje TSK prešiel predseda TSK s realizačným a projektovým tímom, aby skontrolovali napredovanie prác. Počas realizácie sa vyskytlo niekoľko drobných zmien, ktoré potrebovali náhradné riešenia, ktoré sa budú schvaľovať v týchto dňoch. Tieto zmeny v stavebných prácach budú vyžadovať aj finančné navýšenie. Vedenie však verí, že cyklotrasa bude napriek zdržaniu otvorená pre verejnosť na jeseň tohto roku a cyklisti stihnú aspoň záver sezóny. 

Stránka 1 z 25

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou prvý priateľský duel v rámci zimnej prípravy na jarnú časť...
Mladí bedmintonisti si zmerali sily na prvom tohtoročnom turnaji organizovanom v Púchove. Súťažilo sa v troch...
V deviatom kole volejbalovej súťaže starších žiakov privítal Púchov na domácej palubovke hostí z Vráblov....
Na finálovom turnaji Halovej sezóny mládeže Slovenského futbalového zväzu 2019-2020, ktorého dejiskom bol...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás