FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Z domova (218)

piatok, apr 12 2019

Zamestnanci Správy ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja sa rozhodli vyjadriť nespokojnosť s pracovnými podmienkami neoficiálnym protestom pred budovou úradu TSK. Protestujúci hovorili o rôznych požiadavkách na vedenie, vrátane sťažností na personálne nedorozumenia. Predseda TSK pozval všetkých zúčastnených na rokovanie, ktorého sa však väčšina zamestnancov nezúčastnila. Vedenie následne avizovalo navýšenie platov o 10% od budúceho roka, lepšie technické zabezpečenie a aj personálne zmeny. 

pondelok, apr 08 2019

Ochrana životného prostredia je téma, ktorá sa dostáva stále častejšie do povedomia verejnosti. Trenčiansky samosprávny kraj sa rozhodol podporiť rozvoj problematiky prostredníctvom konferencie, ktorá priniesla koncepciu na envirovýchovu na našich školách. Cieľom je vychovávať budúce generácie k väčšej ekogramotnosti. 

streda, apr 03 2019

Trenčiansky kraj navštívil eurokomisár a kandidát na prezidenta Slovenskej republiky Maroš Šefčovič. Spolu so županom TSK absolvoval najprv program v krajskom meste, kde sa zúčastnil oceňovania učiteľov. Následne pokračovala návšteva Eurokomisára priamo na úrad TSK, kde sa stretol so zamestnancami úradu. Z Trenčína sa Maroš Šefčovič presunul do Púchova, kde si spolu so svojou manželkou prešiel na bicykli celý úsek novej cyklotrasy z Púchova do kúpeľov v Nimnici. Eurokomisár sa ďalej z Nimnice presunul do Prievidze, kde sa konalo stretnutie s predstaviteľmi Hornonitrianskych baní.

pondelok, apr 01 2019

V sobotu 30. maca si občania Slovenskej republiky volili nového prezidenta. O post hlavy štátu sa v druhom kole demokratických volieb proti sebe postavili dvaja najúspešnejší kandidáti z prvého kola. Boli nimi Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič.

 

pondelok, apr 01 2019

To je názov projektu, do ktorého sa pustila organizácia Ekopolis.

pondelok, apr 01 2019

V priestore úradu TSK sa uskutočnila známa celoslovenská súťaž Mladý Európan.

streda, mar 27 2019

Krajské zastupiteľstvo zhodnotilo činnosť hlavného kontrólora TSK za rok 2018, činnosť novej skupiny zriadenej pre dohľad nad zdravotníctvom, ktorá funguje od 1. februára 2019 a najmä schválilo návrh na ponechanie nemocníc v Považskej Bystrici, Bojniciach a na Myjave v pôsobnosti TSK a to na najbližších 10 rokov. Čo v praxi znamená, že sa nebudú priestory predávať, prenajímať a ani inak majetkovo regulovať. Regionálny parlament tiež schválil projekty z eurofondov pre 9 stredných škôl.    

utorok, mar 26 2019

V Galérií Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne ocenili 22 najlepších pedagógov z Trenčianskeho kraja. Plaketu Jána Amosa Komenského si prevzali učitelia už po šiesty krát. Odovzdávania cien sa zúčastnili hlavní predstavitelia Trenčianskeho kraja a pozvanie prijal aj podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič, ktorí odovzdával zlaté plakety. Ocenení si tak prevzali cenu za Vynikajúci pedagóg Trenčianskeho samosprávneho kraja 2019.

piatok, mar 22 2019

Trenčianska župa zmodernizuje odborné dielne na 11 stredných školách za takmer 9,4 milióna eur. Na zatraktívnenie odborného vzdelávania prispeje nie len župa, ale financovanie bude prebiehať aj z európskych fondov. Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky župe v priebehu roka 2018 schválilo financie v rámci výzvy Integrovaného regionálneho operačného programu IROP. 

utorok, mar 19 2019

Víťazkou prvého kola prezidentských volieb na Slovensku sa stala Zuzana Čaputová, so ziskom 40,57% platných hlasov. Na druhom mieste sa umiestnil Maroš Šefčovič s necelými 19 percentami, ktorý sa spolu s víťazkou prvého kola stretne už o dva týždne v priamom súboji o prezidentský palác. Celková účasť voličov bola v rámci celého Slovenska 48,74%. 

Stránka 1 z 22

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás