FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY, DŇA 25. FEBRUÁRA OD 15:30 HOD. PRI KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ZBOHOM RODINA, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE SĽUK 70 ROKOV, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ŤAPÁKOVCI, DŇA 3. MARCA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MDŽ V DIVADLE, DŇA 8. MARCA O 15:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT PRI PRÍLEŽITOSTI MDŽ – ĽUDOVÍT KAŠUBA, DŇA 8. MARCA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Z domova (258)

streda, feb 26 2020

Výstava Rybárstvo a Poľovníctvo priniesla návštevníkom Agrokomplexu možnosť vyskúšať si najnovšie náradie či trendy lovu na najbližšie obdobie. V novej podobe sa predstavila výstava Včelárstvo, ktorej cieľom bola prezentácia chovu včiel a všetkých jeho darov. 

streda, feb 26 2020

Výstava s názvom Svadobné dni a Beauté pritiahla do Agrokomplexu v Nitre množstvo návštevníkov už počas prvého dňa. Zavítali sem najmä tí, ktorí sa chytajú povedať si svoje áno a záleží im na každom detaile. Nechýbali prezentácie svadobných salónov a módnych návrhárov. 

piatok, feb 21 2020

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne zorganizovalo tlačovú besedu na ktorej kompetentní zhodnotili uplynulý rok z pohľadu operatívnej i prevenčnej činnosti. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

streda, feb 19 2020

Župan Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška navštívil v rámci kontrolného dňa dve župné nemocnice. V Myjavskej nemocnici začína komplexná rekonštrukcia stravovacej prevádzky, kuchyne a práčovne, vrátane opravy strechy za takmer 3 milióny eur z rozpočtu TSK. Okrem stavebných úprav rekonštrukcie elektroinštalácie i vzduchotechniky zahŕňa aj výmenu technológií. Do nemocnice pribudne kompletne nové zariadenie práčovne aj kuchyne, kde sa rovnako ako v župnej nemocnici v Považskej Bystrici zavedie vysoko hygienický tabletový systém podávania stravy. V Považskej Bystrici už tento systém nejaký čas funguje. V Považskobystrickej nemocnici župan navštívil aj stanicu rýchlej lekárskej pomoci, ktorá už niekoľko týždňov patrí pod nemocnicu.

streda, feb 19 2020

Trenčiansky samosprávny kraj dbá na prácu s mládežou už niekoľko rokov. Podporuje projekty mladých ľudí a rozvíja prácu koordinátorov, pracovných skupín, či dobrovoľníkov.

utorok, feb 18 2020

Na území celého Trenčianskeho kraja je v poslednom období evidované pomerne veľké množstvo nehôd spôsobených pohybom zveri. Medzi rizikové lokality patria aj cesty v blízkosti Púchova.    

 

utorok, feb 18 2020

Plán dopravnej obslužnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja prišli predstaviť zhotovitelia na pôdu úradu TSK krajským poslancom, zástupcom dopravcov, či odborníkom na verejnú osobnú dopravu v regióne.

štvrtok, feb 13 2020

Prvé zasadnutie mestského zastupiteľstva v Ilave v novom roku malo byť historické, keďže sa schvaľovalo VZN týkajúce sa zriadenia mestskej polície. To však ostalo v tieni slovnej prestrelky medzi poslankyňou mesta a riaditeľkou základnej školy. Celé to začalo v bode požiadavky komisií, kde predsedníčka komisie poslankyňa Bagínová prečítala všetkým prítomným svoj prejav týkajúci sa šikany jej syna v Ilavskej základnej škole zo strany riaditeľky školy a dokonca to, že ju riaditeľka fyzicky napadla, keď to začala riešiť. Opačný názor však mali ostatní členovia komisie a samozrejme aj riaditeľka školy. Jedna z členiek komisie z poslaneckých radov sa dokonca vzdala miesta v komisii a navrhla ju úplne zrušiť, keďže je v nej až príliš veľa nevraživosti. 

štvrtok, feb 13 2020

Viacerí obyvatelia Klobušíc nesúhlasia s výstavbou bytovky na zelenej ploche v susedstve miestnej škôlky. Aj preto sa rozhodli spísať petíciu, ktorú doručili na mesto Ilava. To bolo ešte v decembri.

piatok, feb 07 2020

Posledná februárová sobota bude na Slovensku volebná. Voliči si môžu vybrať z 25 politických hnutí.  Aby váš hlas bol platný, treba dodržať viaceré pravidlá a to už  od vstupu do volebnej miestnosti.

Stránka 1 z 26

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Výstava Rybárstvo a Poľovníctvo priniesla návštevníkom Agrokomplexu možnosť vyskúšať si najnovšie...
Výstava s názvom Svadobné dni a Beauté pritiahla do Agrokomplexu v Nitre množstvo návštevníkov už počas...
Dorastenci FBK Púchov majú za sebou náročný duel. Zo začiatku na súperov z Dubnice nad Váhom nevedeli nájsť...
Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica nastúpili doma v rámci desiateho kola nadstavbovej časti Slovenskej hokejovej...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás