FLASH NEWS
AKTUALNE:
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE ODO DŇA 05.08.2020 DO 31.08.2020 BUDÚ NA ÚSEKOCH CIEST III. TRIEDY V OKRESOCH POVAŽSKÁ BYSTRICA A PÚCHOV ČIASTOČNÉ DOPRAVNÉ OBMEDZENIA Z DÔVODU REALIZÁCIE PRÁC NA OPRAVE VRCHNÉHO KRYTU VOZOVKY A TO STRIEDAVO V OBIDVOCH JAZDNÝCH PRUHOCH
SPOLOČNOSŤ TEPLO GGE INFORMUJE, ŽE NA LÁNSKEJ ULICI PRI VEŽIAKOCH 926 A 927 OPROTI KAUFLANDU DÔJDE K ÚPLNEJ UZÁVIERKE PARKOVISKA OD PONDELKA 10. AUGUSTA S PREDPOKLADOM DO 19. SEPTEMBRA. DÔVODOM JE OPRAVA HAVARIJNÉHO STAVU HORÚCOVODNÉHO ROZVODU TEPLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY NA FONTÁNE, DŇA 14. AUGUSTA O 19:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE, DŇA 15. AUGUSTA O 10:30 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA LITERÁRNE PREDČÍTANIE DETSKEJ KNIHY O SOFINKE MALEJ BUBLINKE, DŇA 13. AUGUSTA O 16:30 HOD., V DETSKOM ODDELENÍ PRIESTOROV MESTSKEJ KNIŽNICE VLADIMÍRA ROYA
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, XVII. ROČNÍK, DŇA 15. AUGUSTA O 19:00 HOD. AMFIK PUB (UL. TOPOĽOVÁ)
MESTO PÚCHOV BUDE DŇA 15.08.2020 V ČASE OD 8:00 HOD. DO 12:00 HOD. V PODNIKU TECHNICKÝCH SLUŽIEB MESTA VYDÁVAŤ ĎALŠIE KOMPOSTÉRY. NÁROK NA KOMPOSTÉR MAJÚ OBČANIA, KTORÝM EŠTE KOMPOSTÉR NEBOL PRIDELENÝ

Dubnica n/V, Nová Dubnica (435)

streda, aug 05 2020

V rámci kultúrneho leta si v Dubnici nad Váhom pripravili program aj pre tých najmenších obyvateľov. Svojou rozprávkou ich potešilo Divadlo Žihadlo. Vystúpenie s názvom Zajko Lajko plné detského smiechu, ale aj mnohé ďalšie budú mať najmenší diváci možnosť vidieť aj v ďalších slovenských mestách a to do konca leta.

utorok, aug 04 2020

Počas prvého augustového víkendu bol v parku Jána Baltazára Magina pripravený zaujímavý program. Na svoje si prišli poslucháči kultúrneho leta, ale aj tí, ktorí boli hladní po nových vedomostiach. 

štvrtok, júl 30 2020

Práce na reorganizácii a prestavbe prízemia Mestského úradu v Dubnici nad Váhom si radnica naplánovala realizovať v pokojnejšom čase letných prázdnin a v období, kedy býva úrad štandardne zatvorený z dôvodu hromadného čerpania dovoleniek zamestnancov. Kompetentní veria, že počas jesenného obdobia už budú môcť občania nové priestory a služby naplno využívať. 

utorok, júl 28 2020

Námestie Matice Slovenskej v Dubnici nad Váhom je už niekoľko rokov strašiakom pre mnohých Dubničanov. Jeho architektonické riešenie a následné prebudovanie je problém z minulosti, ktorý musí nové vedenie mesta riešiť. 

utorok, júl 28 2020

Mestská knižnica v Dubnici nad Váhom nedávno získala grant na nákup nových kníh. Podobné žiadosti sa posielajú pravidelne každý rok. Aktuálne sa v porovnaní s vlaňajším rokom podarilo získať viac než dvojnásobok finančných prostriedkov.

streda, júl 22 2020

Táborové leto v Centre voľného času v Dubnici nad Váhom je aktuálne už v plnom prúde. Deti majú v každom tábore možnosť sa poriadne vyšantiť a inak to nemohlo byť ani v športovo zameranom tábore.      

Stránka 1 z 73

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás