FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (196)

pondelok, apr 08 2019

Ak vás niekedy napadla myšlienka ako to môže vyzerať napríklad v bocianom hniezde, teraz máte príležitosť nahliadnuť priamo do obývačky páru v Bolešove. V tomto týždni totižto nainštalovali nadšenci pre prírodu novú live cameru, ktorá sníma bociany 24 hodín denne. Je to vôbec prvé miesto v Trenčianskom kraji, kde bol takýto systém zavedený. V hniezde momentálne môžete vidieť samca, ktorý dostal meno Oliver a už netrpezlivo čaká na svoju partnerku, ktorá sa vracia z teplých krajín. Bociany môžete naživo sledovať na stránke www.kukaj.sk.

streda, apr 03 2019

Kultúrny dom v Dubnici nad Váhom sa roztancoval. Regionálna súťaž v moderných tancoch sa konala 2. apríla a zúčastnilo sa jej takmer 300 talentov. Mladí tanečníci súťažili okrem iného aj o postup do celoslovenského kola. 

štvrtok, mar 28 2019

Mestské zastupiteľstvo v Dubnici nad Váhom zasadlo do priestorov zasadačky Kultúrneho domu, aby prerokovalo 10 bodový program. Prvý bod bol venovaný prerozdeľovaniu dotácií mesta, z ktorých najväčšiu čiastku získal MHK Dubnica a to celkovo 150 000€. Nasledovali kontrolné činnosti oddelení a organizácií pod záštitou mesta za rok 2018. Schvaľovala sa správa majetku a kontrola činnosti hlavného kontrolóra od posledného zastupiteľstva. Záver patril diskusií s verejnosťou, ktorá otvorila viaceré otázky v meste ako projekt SMART CITY, fungovanie MHK Dubnica, rekonštrukciu námestia, či odpadové koše. 

štvrtok, mar 28 2019

V Mestskej knižnici Dubnice nad Váhom patril rok 2018 k najúspešnejším rokom. K dnešnému dňu má Dubnická knižnica približne 54 000 knižných výtlačkov, z toho 949 získala v uplynulom kalendárnom roku. Čitatelia si domov vypožičali 43 787 kníh. Z toho vychádza, že na jedného obyvateľa pripadá viac ako 2 knihy.

utorok, mar 26 2019

Centrum voľného času Slnečnice sa dohodlo na spolupráci so známym hotelom v Novej Dubnici, ktorý pripravil pre klientov tohto zariadenia zážitkový deň. Najskôr navštívili fitnescentrum, po ktorom nasledoval obed v priestoroch reštaurácie hotela. Pri tejto príležitosti sa rozhodlo vedenie nadviazať na spoluprácu, ktorá sa pretavila do dražby obrazov, ktoré namaľovali klienti centra. Obrazy sú v týchto dňoch vystavené v priestoroch hotela Elite, kde ich môžete zakúpiť a podporiť tak klientov Slnečníc, ktorým poputuje výťažok z predaja. 

utorok, mar 26 2019

Mesto Dubnica nad Váhom aj tento rok pokračuje úspešným projektom ENVIROJAR, ktorý slúži na spoluprácu mesta s občanmi. Projekt je zameraný na udržiavanie zdravého životného prostredia. Hlásiť sa môžu dobrovoľníci, ktorým mesto poskytne vrecia a náradie a po dohode ponúkne lokalitu, ktorú je potrebné vyčistiť. Do údržby čistoty v meste sa zapájajú aj poslanci mestského zastupiteľstva. Prihlásiť sa môžete do 12.apríla. 

Stránka 1 z 33

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás