FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA TANEČNÝ VEČER S DYCHOVKAMI, DŇA 22. JÚNA OD 17:00 HOD. V AREÁLI IHRISKA V DOLNOM MOŠTENCI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PETROPLAVSKÚ SLÁVNOSŤ, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚNA O 15:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE DUKELSKÁ.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „MANGALICE“, DŇA 28. JÚNA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA OTVORENIE KULTÚRNEHO LETA S POLEMICOM, DŇA 28. JÚNA O 20:30 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA FESTIVAL DYCHOVÝCH ORCHESTROV, V DŇOCH 28. AŽ 30. JÚNA NA MIEROVOM NÁMESTÍ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT MUŽSKÉHO ZBORU KLAPA ŠUFIT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. JÚLA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE KULTÚRY NÁRODNOSTNÝCH MENŠÍN „HAPPY MINOR“, DŇA 5. JÚLA O 15:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (211)

pondelok, jún 10 2019

Kultúrne oddelenie v spolupráci s múzeom v Dubnici nad Váhom pripravilo tento rok novinku. Mnohí možno netušili, že Grotta, ktorú poznáme ako vyhliadkovú vežu v parku prezývali v minulosti aj Babylon. Presne tento názov nesie aj nový koncept kultúrneho podujatia, ktoré sa uskutoční od stredy 12. júna do soboty 15-tého. Pre návštevníkov je pripravený bohatý program v podobe divadla, besied, diskusií, atrakcií pre deti a ďalšieho sprievodného programu. Cieľom bolo aj upútať pozornosť netradičnými priestormi, preto sú podujatia pripravené v priestoroch parku a pivníc kaštieľa a kultúrneho domu. 

piatok, jún 07 2019

Stredná odborná škola v Dubnici nad Váhom udržiava tradíciu rozlúčky so svojimi maturantmi. Výnimkou nebol ani tento rok. V priestoroch Domu kultúry pripravili rozlúčkovú slávnosť, počas ktorej si hostia vypočuli národnú hymnu, príhovor riaditeľa školy a program prešiel ku slávnostnému vyradeniu štvrtákov. Škola a jej partneri, s ktorými spolupracujú najmä na projekte duálneho vzdelávania pripravili pre maturantov darčekové balíčky, ktoré si slávnostné prevzali počas ceremónie. 

utorok, jún 04 2019

V Dubnici nad Váhom sa už po siedmy krát uskutočnila folklórna kvapka krvi. Toto podujatie pod záštitou primátora mesta zorganizovali folklórne súbory Vršatec a Mladosť v spolupráci s folklórnou skupinou Dubnička a divadelným súborom HUGO. Tento rok prišlo takmer 30 darcov, ktorí darovali viac ako 10 litrov krvi.

utorok, jún 04 2019

Medzinárodný deň detí oslávili aj v Dubnici nad Váhom. Mestský úrad v spolupráci s kinom Lastovička pripravili pre deti sobotu plnú zábavy a farieb. Pred priestormi kultúrneho domu vyfarbovali deti logo lastovičky, popri maľovaniu mohli sledovať bohatý sprievodný program, nechať si pomaľovať tvár, či si zatancovať. Podujatiu prialo aj počasie, preto sa zišiel na parkovisku veľký počet ľudí, aby si užili pekný deň. Rodiny privítal primátor mesta Peter Wolf. Na záver programu bol pre deti pripravený v kine film Pračlovek, ktorý je pre deti nie len zábavný, ale aj náučný. 

pondelok, jún 03 2019

Už tradične mesto Nová Dubnica organizuje začiatkom leta dvojdňové podujatie s názvom Dni Novej Dubnice.

pondelok, jún 03 2019

Na hasičskej stanici v stredu o 12:30 prijali hlásenie o požiare vo firme. Na miesto boli povolané aj pomocné sily z Trenčína, pretože v objekte došlo k úniku nebezpečných látok. Okrem toho bola nezvestná jedna osoba. Firma bola nútená evakuovať približne 600 zamestnancov. Našťastie všetko dobre dopadlo, jednalo sa len o previerkové cvičenie. 

Stránka 1 z 36

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás