FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
POLÍCIA UPOZORŇUJE NAJMÄ SENIOROV PRED MOŽNÝMI PODVODNÝMI KONANIAMI V SÚVISLOSTI SO SČÍTANÍM OBYVATEĽOV 2021. ŽIADNY SČÍTACÍ ASISTENT ANI SČÍTACÍ KOMISÁR OBYVATEĽA DO 31. MARCA NENAVŠTEVUJE. ASISTOVANÉ SČÍTANIE BUDE PREBIEHAŤ AŽ PO 1. APRÍLI
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE V ČASE OD 06. APRÍLA DO 15. OKTÓBRA 2021 BUDE NA CESTE II/507 V KM 195,800 AŽ 195,950 MIMO OBCE V K. Ú. POVAŽSKÁ BYSTRICA - PODVAŽIE A PLEVNÍK-DRIENOVÉ (MIMO ZASTAVANÉ ČASTI), ÚPLNÁ UZÁVIERKA TOHTO ÚSEKU CESTY, Z DÔVODU REALIZÁCIE STAVBY “REKONŠTRUKCIA MOSTA PODVAŽIE“

Dubnica n/V, Nová Dubnica (542)

streda, apr 14 2021

Budova, prezývaná ako Cymbalka, po lekárovi Alexandrovi Cymbalkovi, ktorá sa nachádza na Ulici A. Kmeťa, bola dlhodobo v zlom stave. Mesto Dubnica nad Váhom sa preto už počas minulého roka pustilo do jej renovácie. Aktuálne sú už práce v interiéri takmer dokončené. Ak všetko pôjde podľa plánu do konca aktuálneho kalendárneho roka by mohli byť hotové aj práce na vonkajšej časti budovy a jej okolí.

utorok, apr 13 2021

S rekonštrukčnými prácami sociálnych zariadení na poliklinike v Dubnici nad Váhom sa začalo ešte vlani. Počas aktuálneho kalendárneho roka by mali byť práce dokončené. 

pondelok, apr 12 2021

Minister školstva Branislav Gröhling navštívil dve základné školy v Dubnici nad Váhom. Úvodné kroky delegácie viedli na Základnú školu s materskou školou Centrum 1 a následne sa zástupcovia ministerstva presunuli na Základnú školu s materskou školou Pavla Demitru. Minister hodnotil prácu žiakov aj pedagógov na oboch školách pozitívne.

pondelok, apr 12 2021

Poľský klub na Slovensku, ktorý sídli v Dubnici nad Váhom sa rozhodol v spolupráci s miestnym múzeom, mestom Lowicz a mestom Dubnica nad Váhom zorganizovať nevšednú výstavu Lowického vzoru spojenú s workshopom. Kvôli aktuálnym opatreniam všetko prebiehalo v online priestore. 

štvrtok, apr 08 2021

Počas uplynulých týždňov bol z prevádzkových dôvodov Mestský úrad v Dubnici nad Váhom zatvorený. Od pondelka dvanásteho apríla bude však klientske centrum opäť pre verejnosť dostupné v štandardnom režime. Počas uzávierky boli k dispozícií len matričné služby. 

štvrtok, apr 08 2021

Zber záhradného bioodpadu spred rodinných a malých bytových domov začal už koncom marca. Podľa aktuálneho harmonogramu majú občania Dubnice nad Váhom možnosť zbaviť sa tohto odpadu do 26 apríla.

Stránka 1 z 91

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás