FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DNI EURÓPSKEHO KULTÚRNEHO DEDIČSTVA 2019 „POĎ NA HRAD“, DŇA 28. SEPTEMBRA OD 13:00 HOD. NA HRADE POVAŽSKEJ BYSTRICE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HOROMIL FEST, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH 26. – 29. SEPTEMBRA V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KRST 3. CD MOŠTENSKÝCH PAJTÁŠOV ,,NA MOŠTENSKEJ VEŽI“, DŇA 29. SEPTEMBRA O 15:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU O KOCÚROVI A PYŠNEJ HVIEZDE, DŇA 29. SEPTEMBRA O 16:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „UTVORTE KORIDOR:“ GORDULIČ VS KŇAŽKO, DŇA 30. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA MUZIKÁL FRIDA, DŇA 2. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT HANY ZAGOROVEJ, DŇA 6. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.

TSK (373)

utorok, okt 08 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V Považskej Bystrici sa konalo diskusné fórum na tému Doprava v regióne. Odbornej diskusie sa zúčastnil aj predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja.

utorok, okt 08 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

13. ročník kalokagatie Trenčianskeho samosprávneho kraja odštartoval v lesoparku Brezina už po 13-ty krát. Disciplíny preverili fyzické, ale aj vedomostné zdatnosti študentov Trenčianskej samosprávy.

utorok, okt 08 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčiansky samosprávny kraj hostil už po šiesty krát návštevníkov dňa otvorených dverí v priestoroch úradu kraja. Hostia sa mohli oboznámiť s  kompetenciami krajskej samosprávy a činnosťou inštitúcií v jej zriaďovateľskej pôsobnosti. Nechýbal ani bohatý sprievodný program.

utorok, okt 08 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne otvorila brány študentom v novom šate. Okrem novozrekonštruovaných priestorov fakulty zdravotníctva, predstavilo vedenie školy prvý univerzitný park so smart technológiami.

streda, okt 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Viaceré dobrovoľné hasičské zbory z Trenčianskeho kraja si prevzali z rúk župana Jaroslava Bašku nové defibrilátory. Do každého okresu poputoval jeden.

streda, okt 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V Ďurďovom opäť po roku vyvrcholila Slovensko Moravská Hasičská liga. Veľké finále bolo prehliadkou tých najlepších hasičských zborov a zároveň akciou plnou hudby, zábavy a dobrého jedla.

streda, okt 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Stredná Priemyselná škola Emila Beluša v Trenčíne sa môže pýšiť novými dielňami. Tie budú slúžiť najmä žiakom prvého ročníka.

streda, okt 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V obci Plevník Drienové sa konal ďalší ročník obľúbenej Olympiády seniorov. Tento rok si zaujímavé disciplíny vyskúšal rekordný počet účastníkov.

streda, sep 18 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčiansky samosprávny kraj začal práce na poslednej zo štyroch ciest, ktorých rekonštrukciu bude Trenčianska župa financovať z európskych peňazí a spolufinancovať z vlastného rozpočtu. Rekonštrukcie sa týkajú cesty medzi Trenčianskou Teplou a Dežericami.

streda, sep 18 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Najťažší závod na Považí Chamions race prilákal opäť množstvo športovcov, ktorý sa na trati museli popasovať s množstvom prekážok, ale aj členitým terénom. Na trať závodu sa postavil opäť aj tím TSK na čele so županom Jaroslavom Baškom.

Stránka 1 z 38

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Druhá najvyššia futbalová liga má za sebou už jedenásť kôl jesennej časti. Najúspešnejším tímom ligy je...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa v rámci šiesteho kola extraligy hádzanej stretli doma s Novými Zámkami....
Plavci z celého Slovenska, ale aj zahraničia sa v rámci ďalšieho ročníka súťaže Veľká cena Púchova...
Cezpoľný beh organizovaný pod záštitou Centra voľného času Včielka a odboru školstva na okresnom úrade...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás