FLASH NEWS
AKTUALNE:
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER
ZMENA ČASU PREMIETANIA - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE OD 1. SEPTEMBRA BUDÚ VEČERNÉ FILMOVÉ TITULY UVÁDZANÉ O 18.30 HOD. ČAS PREMIETANIA DETSKÝCH FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ ZOSTÁVA NEZMENENÝ
NA ZÁKLADE ROKOVANIA KRÍZOVÉHO ŠTÁBU NEMOCNICE S POLIKLINIKOU POVAŽSKÁ BYSTRICA ZO DŇA 31. AUGUSTA 2020 PLATÍ OD 01.09.2020 ZÁKAZ NÁVŠTEV NA LÔŽKOVÝCH ODDELENIACH NEMOCNICE Z DÔVODU ZHORŠENIA EPIDEMIOLOGICKEJ SITUÁCIE V OKRESE POVAŽSKÁ BYSTRICA A PRIĽAHLÝCH OKRESOV
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA V SPOLUPRÁCI SO SPOLOČNOSŤOU MEGAWASTE SLOVAKIA S.R.O. OPÄŤ ZABEZPEČILI PRE OBYVATEĽOV JESENNÉ ČISTENIE. OBČANIA VO VŠETKÝCH MESTSKÝCH ČASTIACH BUDÚ MÔCŤ VYHODIŤ DO PRISTAVENÝCH VEĽKOKAPACITNÝCH KONTAJNEROV ODPAD ZO ZÁHRAD ČI STARÉ, NEPOTREBNÉ VECI. NOVINKOU BUDE NÁDOBA NA POUŽITÝ JEDLÝ KUCHYNSKÝ OLEJ. VEĽKOKAPACITNÉ KONTAJNERY BUDÚ PRISTAVENÉ V JEDNOTLIVÝCH MESTSKÝCH ČASTIACH PODĽA HARMONOGRAMU
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA XII. ROČNÍK HOROMIL FEST 2020, V DŇOCH 24.-26.09. V KINE MIER
DŇA 25. SEPTEMBRA SA USKUTOČNÍ PRVÁ SÓLOVÁ VÝSTAVA THE HUMAN PUPA MLADEJ UMELKYNE ZUZANY BODZÍKOVEJ O 16:00 HOD. V M PARKU NA 1. POSCHODÍ. UNIKÁTNE DIELA SI BUDETE MÔCŤ POZRIEŤ DO KONCA OKTÓBRA
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE MILENEC, DŇA 29. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV

TSK (465)

pondelok, sep 21 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Z rozpočtu TSK bolo na nákup novej techniky na zimnú i letnú údržbu ciest v kraji už druhým rokom vyčlenených 2,5 mil. eur. Prvú časť novej techniky zakúpenej v roku 2020 si zamestnanci jednotlivých stredísk prevzali z rúk trenčianskeho župana.    

pondelok, sep 21 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Prenikavá vôňa mäsa, niekoľko desiatok súťažiacich a veselá nálada všade navôkol. Takzvaný Partizánsky guláš vo svojom šiestom ročníku ponúkol okrem gastronomických aj mnoho ďalších zážitkov. Viac sa dozviete v našej pravidelnej relácií VÚC. 

pondelok, sep 21 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

 V obci Horná Súča sa konala dožinková slávnosť. Slávnostné ukončenie žatvy má v tejto obci dlhú tradíciu a je plné spevu, tanca, dobrého jedla a dobových zvyklostí.

pondelok, sep 21 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Na úrade TSK bola nainštalovaná nová termokamera. Vzhľadom k tomu, že počet pozitívne testovaných ľudí na koronavírus v posledných týždňoch stúpa, je práve termokamera dobrým pomocníkom pri zamedzení šírenia ochorenia na pracoviskách, ale aj k presnejšiemu zacieleniu vykonávania testov na koronavírus. Navyše župa získala kameru od žilinskej firmy zadarmo.

pondelok, sep 07 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Vďaka novej prístavbe mohli v najväčšej obci Trenčianskeho kraja vyhovieť takmer všetkým žiadostiam o umiestnenie dieťaťa do škôlky. O slávnostné prestrihnutie pásky sa postaral župan TSK.

pondelok, sep 07 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Na Trenčianskom hrade boli osadené dobové včelnice. Projekt má mať najmä edukačný charakter.

štvrtok, sep 03 2020

 

Sledujete reláciu VÚC

 

Pri príležitosti zahájenia nového školského roka sa na Spojenej škole v Púchove stretli viacerí významní hostia. Prvý školský deň bol však dôležitý aj kvôli tomu, že kompetentní oficiálne otvorili viaceré nové priestory.  

streda, sep 02 2020

 

Sledujete reláciu VÚC

 

Celoslovenské športové Hry členov Slovenského zväzu zdravotne postihnutých sa tento rok uskutočnili v Košeckom Podhradí.  Záštitu nad podujatím prebral predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška.      

pondelok, aug 24 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

V rámci kontrolného dňa zavítal predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška aj do Púchova. Miestna Spojená škola s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska a Stredná odborná škola, už finišuje prípravy na nadchádzajúci školský rok. Počas prázdnin tu prešli viaceré priestory rozsiahlou rekonštrukciou.    

pondelok, aug 24 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

V rámci kontrolného dňa zavítal Trenčiansky župan aj na Hokejovú akadémiu, kde si osobne skontroloval priebeh jednotlivých prác.  Viac sa dozviete v relácií VÚC. 

Stránka 1 z 47

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
19. septembra prehrala Považská Bystrica s lídrom súťaže Zlatými Moravcami B (Vráblami) 1:2, po polčase...
Mnoho rodičov si počas prvých týždňov nového školského roku láme hlavu s tým, kedy dieťa môže a kedy...
Už osemnásť rokov sa každoročne koná po celej Európe týždeň mobility. Prebieha každý rok od 16. septembra a...
V 6. kole III. futbalovej ligy prehrala domáca Nitra B s Považskou Bystricou 1:3, po polčase 1:2.  V 3. minúte sa...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás