FLASH NEWS
AKTULNE:
VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA PX CENTRA - VZHĽADOM NA VYHLÁSENIE VLÁDY SR ZO DŇA 24. 3. 2020 A PREDĹŽENÍ OBDOBIA ZÁKAZU ZHROMAŽĎOVANIA ODVOLÁVAME AVIZOVANÉ VRACANIE VSTUPNÉHO ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA V STANOVENÝCH TERMÍNOCH. VSTUPNÉ BUDEME VRACAŤ AŽ PO SKONČENÍ ZÁKAZU A KARANTÉNY, KEĎ TO BUDE BEZPEČNÉ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIŠLO V TÝCHTO NIE ĽAHKÝCH ČASOCH S INICIATÍVOU POVAŽSKÁ BYSTRICA SPOJME SA A POMÔŽME SI. VYZÝVA ĽUDÍ K SÚDRŽNOSTI A POMOCI SENIOROM. PRÁVE TÍ SÚ TOU NAJOHROZENEJŠOU SKUPINOU OBYVATEĽSTVA. RADNICA HĽADÁ DOBROVOĽNÍKOV NAD 18 ROKOV, KTORÍ SÚ OCHOTNÍ JEJ POMÔCŤ.
PARKOVACIE KARTY, KTORÝM KONČÍ PLATNOSŤ, BOLI AUTOMATICKY PREDĹŽENÉ. PREDAJ PARKOVACÍCH PREUKAZOV JE ZATVORENÝ DO 31. MARCA. DO TOHTO DÁTUMU SA AUTOMATICKY PREDLŽUJÚ AJ PREUKAZY PLATNÉ DO 12. MARCA
AJ NAPRIEK ZATVORENÝM KOSTOLOM BUDE TELEVÍZIA POVAŽIE VYSIELAŤ NAŽIVO SVÄTÚ OMŠU DENNE O 17:00 HOD. V NEDEĽU KLASICKY O 8:45 HOD.
NEMOCNICA S POLIKLINIKOU V PB OZNAMUJE, ŽE OD STREDY 18. MARCA BUDE MOŽNÉ VSTÚPIŤ DO PRIESTOROV NEMOCNICE LEN CEZ BEZBARIÉROVÝ VSTUP (OD DETSKEJ POLIKLINIKY, DO PRIESTOROV PRI LEKÁRNI SV. LUKÁŠ). VSTUP BUDE MOŽNÝ LEN S OCHRANOU DÝCHACÍCH CIEST (RÚŠKO, ŠATKA, ŠÁL A POD.). VŠETKY OSTATNÉ VCHODY DO NEMOCNICE BUDÚ PRE VEREJNOSŤ UZATVORENÉ. PRI VCHODE DO BUDOVY BUDE KAŽDÉMU ZMERANÁ TELESNÁ TEPLOTA BEZKONTAKTNÝM TEPLOMEROM. JEDEN CENTRÁLNY VCHOD DO NEMOCNICE SA BUDE POUŽÍVAŤ DO ODVOLANIA
ÚRADNÉ HODINY KLIENTSKYCH CENTIER SA OD PONDELKA 16.03.2020 SKRACUJÚ NA ČAS OD 8:00 DO 11:00 KAŽDÝ PRACOVNÝ DEŇ.
DO BUDOVY KLIENTSKEHO CENTRA, OKRESNÉHO ÚRADU A POLICAJNÉHO ZBORU BUDE UMOŽNENÝ VSTUP LEN OSOBÁM S DOHODNUTÝM TERMÍNOM NA KONKRÉTNY ÚKON.
OBČANIA, KTORÍ SA UŽ V MINULOSTI OBJEDNALI NA ÚSEKU DOPRAVNÝCH EVIDENCIÍ MIMO NOVÝCH ÚRADNÝCH HODÍN, SA BUDÚ MUSIEŤ ZNOVU OBJEDNAŤ NA ČAS OD 8:00 DO 11:00 HOD. NAKOĽKO ICH OBJEDNÁVKY BOLI ZRUŠENÉ
VYHOTOVENÉ DOKLADY BUDÚ ZASIELANÉ OBČANOM PROSTREDNÍCTVOM POŠTY.
ZAKAZUJE SA VSTUP RODIČOV S DEŤMI DO VŠETKÝCH KLIENTSKYCH PRACOVÍSK OKREM NEVYHNUTNÝCH ÚKONOV.

TSK (417)

pondelok, mar 23 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Riaditelia stredných škôl museli prijať rozhodnutie ústredného krízového výboru, ktorý uzavrel všetky školy od 16. marca na 14 dní. My sme zisťovali, ako sa školy s touto problematikou vysporiadali.

pondelok, mar 23 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja zareagovali na krízové opatrenia online výučbou. Tá na niektorých školách prebieha takmer od začiatku uzavretia škôl, ostatné sa postupne pridávajú.

pondelok, mar 23 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Študenti stredných škôl sú kreatívny a často aktívny aj vo svojom voľnom čase. Na gymnáziu v Považskej Bystrici môžu svoje koníčky rozvíjať aj priamo v priestoroch školy, či počas vyučovania.

pondelok, mar 23 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Na záver si zhrnieme vývoj vírusu v Trenčianskom kraji a opatrení, ktoré samospráva nariadila v rámci rokovaní krízového štábu počas uplynulých týždňov.

pondelok, mar 16 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Traja jednotlivci a jeden kolektív si odniesli cenu Trenčianskeho samosprávneho kraja za vzornú reprezentáciu a šírenie dobrého mena v regióne, ale aj po celom Slovensku. Župa oceňovala za osobný prínos po tretí krát.

pondelok, mar 16 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Najvýznamnejšie stavby v Trenčíne napredujú rýchlym tempom. Projekt hokejovej akadémie má prvé výsledky, rovnako dobre napreduje schodisko pod hradným opevnením a cyklotrase chýbajú už len posledné metre asfaltu.

pondelok, mar 16 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Jednota dôchodcov v Dohňanoch má už svoju dlhú históriu. Vždy začiatkom roka sa členovia stretnú na výročnej schôdzi, aby si naplánovali aktivity na nadchádzajúce obdobie.

pondelok, mar 16 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Župan TSK Jaroslav Baška navštívil župné nemocnice. Počas kontrolného dňa si pozrel investičné projekty, nové stanice RZP a informoval o ďalších investíciách v rámci župných nemocníc.

pondelok, feb 24 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Jaroslav Baška odovzdal ocenenia koordinátorom, pracovným skupinám, či dobrovoľníkom za ich neoceniteľný prínos v práci s mládežou, ktorej sa na pôde Trenčianskeho kraja mimoriadne darí.

pondelok, feb 24 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Nový plán dopravnej obslužnosti, ktorého cieľom je riešiť efektívnosť a hospodárnosť zabezpečovania dopravnej obslužnosti v kraji, predstavili zhotovitelia poslancom, verejným, či osobným dopravcom.

Stránka 1 z 42

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Trenčiansky samosprávny kraj reaguje promptne na mimoriadnu situáciu, ktorá je aktuálne na celom Slovensku....
Už takmer mesiac bojuje Slovensko s nákazou spôsobenou vírusom COVID 19. Po celej krajine denne pribúdajú počty...
Trenčiansky samosprávny kraj reaguje promptne na mimoriadnu situáciu, ktorá je aktuálne na celom Slovensku....
Už dlhé roky sa v Považskej Bystrici hrá mestská liga v malom futbale. Napriek tomu, že viacero klubov ju...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás