FLASH NEWS
AKTUALNE:
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE ODO DŇA 05.08.2020 DO 31.08.2020 BUDÚ NA ÚSEKOCH CIEST III. TRIEDY V OKRESOCH POVAŽSKÁ BYSTRICA A PÚCHOV ČIASTOČNÉ DOPRAVNÉ OBMEDZENIA Z DÔVODU REALIZÁCIE PRÁC NA OPRAVE VRCHNÉHO KRYTU VOZOVKY A TO STRIEDAVO V OBIDVOCH JAZDNÝCH PRUHOCH
SPOLOČNOSŤ TEPLO GGE INFORMUJE, ŽE NA LÁNSKEJ ULICI PRI VEŽIAKOCH 926 A 927 OPROTI KAUFLANDU DÔJDE K ÚPLNEJ UZÁVIERKE PARKOVISKA OD PONDELKA 10. AUGUSTA S PREDPOKLADOM DO 19. SEPTEMBRA. DÔVODOM JE OPRAVA HAVARIJNÉHO STAVU HORÚCOVODNÉHO ROZVODU TEPLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY NA FONTÁNE, DŇA 14. AUGUSTA O 19:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE, DŇA 15. AUGUSTA O 10:30 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA LITERÁRNE PREDČÍTANIE DETSKEJ KNIHY O SOFINKE MALEJ BUBLINKE, DŇA 13. AUGUSTA O 16:30 HOD., V DETSKOM ODDELENÍ PRIESTOROV MESTSKEJ KNIŽNICE VLADIMÍRA ROYA
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, XVII. ROČNÍK, DŇA 15. AUGUSTA O 19:00 HOD. AMFIK PUB (UL. TOPOĽOVÁ)
MESTO PÚCHOV BUDE DŇA 15.08.2020 V ČASE OD 8:00 HOD. DO 12:00 HOD. V PODNIKU TECHNICKÝCH SLUŽIEB MESTA VYDÁVAŤ ĎALŠIE KOMPOSTÉRY. NÁROK NA KOMPOSTÉR MAJÚ OBČANIA, KTORÝM EŠTE KOMPOSTÉR NEBOL PRIDELENÝ

TSK (453)

utorok, aug 11 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Život v centrách sociálnych služieb  v Trenčianskom kraji sa postupne vracia do normálu. Situáciu sa doposiaľ podarilo zvládnuť najmä vďaka spolupráci personálu so samotnými klientmi.

utorok, aug 11 2020

Sledujete reláciu VÚC

 

Predseda TSK Jaroslav Baška si v rámci kontrolného dňa prešiel na bicykli časť novej cyklotrasy medzi Trenčínom  a Novým Mestom nad Váhom.

utorok, aug 11 2020

 Sledujete reláciu VÚC

 

Krajská organizácia cestovného ruchu v Trenčíne spolu so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou a ďalšími partnermi sa stretli v Trenčíne, aby podpísali memorandum o spolupráci pri rozvoji v oblasti podpory aktivít prispievajúcich k zachovaniu kultúrneho dedičstva ako dôležitého prvku rozvoja Trenčianskeho regiónu. 

utorok, aug 11 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

Stavebné práce na ceste č. II/516 Trenčianska Teplá – Dežerice aktuálne pokračujú v extraviláne smerom na vrch Machnáč. Vybudovať sa podarilo aj ďalšie stovky metrov oporného múru.    

pondelok, júl 27 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

Riaditelia všetkých troch župných nemocníc odprezentovali pred poslancami TSK výročné správy o stave nemocníc za rok 2019. Poslanci boli oboznámení aj s plnením ozdravných plánov nemocníc, ktorých dodržiavanie je jednou z podmienok účasti v procese oddlžovania a je kontrolované dozornými orgánmi nemocníc.

pondelok, júl 27 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

Prázdniny nie sú len voda a relax, ale aj možnosť stráviť čas v kolektíve a naučiť sa niečo nové. Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici pripravilo pre deti množstvo zaujímavých tvorivo-zábavných dielní. 

pondelok, júl 27 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

V obci Dohňany slávnostne otvorili do užívania nový areál, ktorý by mal do budúcna slúžiť najmä na prezentačné účely. Okrem iného v ňom symbolicky zahájili miestne hody. Cezhraničný projekt pripravovali už od roku 2016. 

pondelok, júl 27 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, obec Papradno a folklórna skupina Podžiaran aj tento rok spojili sily a pripravili zaujímavé kultúrne podujatie. 

utorok, júl 14 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja navštívil minister dopravy a výstavby Slovenskej republiky Andrej Doležal. So županom sa venovali najzávažnejším otázkam týkajúcich sa dopravnej infraštruktúry v kraji. 

streda, júl 08 2020

 Sledujete reláciu VÚC.

 

V kasárňach SNP v Trenčíne sa konal slávnostný nástup zložiek Pozemných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Dôvodom bolo odovzdanie velenia. Doterajší veliteľ Pozemných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky Jindřich Joch ukončil aktívnu službu. Vzdať hold generálmajorovi Jochovi za 38 ročnú službu v armáde Slovenskej republiky prišlo viacero významných hostí medzi ktorými nechýbal minister obrany Slovenskej republiky Jaroslav Naď, či župan TSK Jaroslav Baška.

Stránka 1 z 46

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Jedna z mála hasičských súťaží v našom regióne, ktorá nebola zrušená pandémiou koronavírusu, bola...
Niekedy stačí len fúrik, pár netradičných vylepšení a o zábavu je postarané. V obci Bolešov o tom vedia...
Púchovskí plavci v letnom období využívajú okrem iného i možnosti ktoré im poskytuje mestské kúpalisko....
Badmintonové letné sústredenie pod taktovkou domáceho klubu má v Púchove už šesťročnú tradíciu....

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás