FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ANDER Z KOŠÍC A TEXTILANKA „, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM, DŇA 20. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA O 15:30 HOD. V AMFITEÁTRI PRAZNOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.

TSK (349)

pondelok, júl 15 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V Dohňanoch sa konali tradičné Cyrilo - Metodské hody. Program bol rozdelený do troch dní, počas ktorých sa konalo množstvo kultúrnych, či športových podujatí.

pondelok, júl 15 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Počas leta sa v mnohých obciach Trenčianskeho kraja konajú hodové slávnosti. Tie sa spájajú väčšinou z cirkevnou tradíciou. S tou sa spájajú aj v Brvništi, kde sa počas sviatku najsvätejšieho srdca Ježišovho konali trojdňové hody.

pondelok, júl 15 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Zástupcovia Trenčianskeho kraja opäť zasadli do priestorov kongresovej sály úradu TSK, aby prerokovali najdôležitejšie aktuality činnosti samosprávy.

pondelok, júl 15 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Vedúca oddelenia školstva, kultúry, mládeže a športu Trenčianskeho samosprávneho kraja prišla osobne odovzdať pochvalu žiakom Strednej priemyselnej školy stavebnej v Trenčíne.

utorok, júl 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V týchto dňoch prebieha výstavba unikátnej cyklotrasy, ktorá bude spájať mesto Trenčín a český Brumov. Výraznú časť trasy buduje Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý priebežne kontroluje stavebné práce.

utorok, júl 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V Lednických Rovniach sa konal už 25. ročník súťažnej prehliadky malých dychových orchestrov. Súťaž prebiehala počas dvoch dní.

utorok, júl 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčiansky samosprávny kraj zriaďuje vo svojej pôsobnosti viacero sociálnych a služieb a zariadení. Jedným z nich je zariadenie na sídlisku Juh v Trenčíne, ktoré každoročne pripravuje jarmok pre kolegov z celého regiónu.

   

utorok, júl 02 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Krajské športové dni seniorov naberajú veľkú popularitu, o čom nasvedčuje 11.ty ročník, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 190 členov krajských seniorských organizácií.   

štvrtok, jún 20 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Domov sociálnych služieb Púchov - Nosice usporiadal pre svojich klientov deň plný hier, súťaží a zábavy. zariadenie sa tak na jedno popoludnie zmenilo na veľkú party.

štvrtok, jún 20 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Cestovný ruch prechádza v Trenčianskom kraji veľkou obnovou. Pri príležitosti výstavy cestovného ruchu v Trenčíne otvorila mimoriadne stánok aj Trenčianska župa, ktorá odprezentovala nové možnosti zážitkového cestovania v kraji.

Stránka 1 z 35

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...
Obec Lúky hostila pohárovú hasičskú súťaž "O zlatú prilbu" s dlhou tradíciou. Aj tento rok sa do súťaže...
V Podmaníne zažali prípravu na nový ročník 5. ligy Sever.V minulom ročníku sa Podmanín ako nováčik ligy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás