FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY 75. VÝROČIA SNP, DŇA 28. AUGUSTA OD 16:00 HOD. NA NÁMESTÍ ALEXANDRA DUBČEKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHODU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. SEPTEMBRA O 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ A TAK NEZOSTAL ŽIADEN“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ZLATÁ MLADOSŤ“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Púchov (620)

streda, aug 28 2019

Púchovskí seniori, ktorí sa stretávajú v rámci denného centra sú veľmi aktívni. Zoznam ich činností sa totiž pravidelne rozširuje. Viac sa dozviete v pripravovanej podrobnej reportáži. 

streda, aug 28 2019

Komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže sa stretla tesne pred začiatkom školského roka, aby prebrala náležitosti spojené s jeho otvorením. Diskutovalo sa aj o dotáciách. 

 

streda, aug 28 2019

Už niekoľko rokov mapujú históriu mesta Púchov a jeho okolia a zameriavajú sa najmä na zber dobových fotografií. Miestne občianske združenie Puchovo dedičstvo už má okrem toho na konte aj publikáciu, ktorá mala pozitívny ohlas a rôzne zaujímavé aktivity plánujú aj do budúcna. Viac sa dozviete v pripravovanej podrobnej reportáži. 

 

Zdroj foto: OZ Puchovo dedičstvo

utorok, aug 27 2019

Do dvoch školských jedální v Púchove putovali nové investície. V súvislosti s úpravou dotácií na školské stravovanie vznikla totiž potreba doplnenia technológii a rozšírenia kapacít. Práce boli realizované počas letných prázdnin. 

streda, aug 21 2019

Časť frekventovanej komunikácie medzi Púchovom a Považskou Bystricou, ktorej premávku aktuálne riadi semafor, počas nastávajúceho víkendu úplne uzavrú. Viac sa dozviete v pripravovanej krátkej správe. 

streda, aug 21 2019

V obci Lednica sa konali tradičné Dožinkové slávnosti. Už devätnásť rokov si v obci pripomínajú túto tradíciu tak, ako to bolo zvykom v minulosti. Začína sa sprievodom obcou, ktorý prinesie veniec s klasov a obilia gazdovi, ktorého v dnešných časoch nahradil starosta obce.

streda, aug 21 2019

Obyvatelia Púchova sa konečne dočkali. Kritický úsek cesty na Štefánikovej ulici v blízkosti Divadla bol po rokoch zrekonštruovaný. Práce sa podarilo dokončiť ešte o niekoľko dní skôr, než bolo pôvodne plánované. 

streda, aug 21 2019

Vychýrený festival Východná, ale aj návštevy Bieloruska či Francúzska. Do týchto, ale aj do mnohých ďalších miest smerovali počas leta kroky folkloristov z Púchovského súboru Váh. Aké boli ich zážitky sa dozviete v pripravovanej podrobnej reportáži. 

štvrtok, aug 08 2019

V mestskom parku v Púchove sa 1. augustový večer odohralo nevšedné predstavenie. spájalo v sebe prvky tanca a divadla a prostredie praku dávalo celému večeru jedinečný nádych. Svoje vystúpenie pod názvom Nové sady odprezentoval mladý umelec žijúci v Brne Tomáš Janypka. 

streda, aug 07 2019

Po roku sa do Mestečka vrátili včelári z celej Púchovskej doliny. Tradičné podujatie s názvom Včelárska nedeľa sa konalo už po 13. krát.  Cieľom bolo zhodnotiť uplynulú sezónu, doplniť si včelárske potreby a podeliť sa o svoje skúsenosti.

Stránka 1 z 62

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás