FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“ KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. JANUÁRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. JANUÁRA O 17:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT SKUPINY LA GIOIA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. JANUÁRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VÝPRAVNÝ MUZIKÁL ,,ČARODEJNICE“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Púchov (466)

piatok, Jan 18 2019

Muzika, zaujímaví hostia a príjemná atmosféra. Aj tak by sa dalo charakterizovať podujatie s názvom Hudobný večer, ktoré má v Púchove dlhoročnú tradíciu. Hosťom bola tentokrát primátorka mesta Púchov. 

piatok, Jan 18 2019

Beletria, romány či severské detektívky. Tieto, ale aj rôzne iné druhy literatúry boli medzi čitateľmi Púchovskej mestskej knižnice Vladimíra Roya v minulom roku najpopulárnejšie. V tom aktuálnom sa v knižnici plánujú ešte viac zamerať na rôzne sprievodné aktivity. 

utorok, Jan 15 2019

Darovanie krvi, ktoré zabezpečuje Národná transfúzna služba Slovenskej Republiky prebieha pravidelne po celej krajine a začiatkom roka sa zdravotníci vždy vyberú aj do Púchova. Samotný odber prebieha v priestoroch Centra voľného času Včielka.

piatok, Jan 11 2019

Klub slovenských turistov v Púchove má za sebou opäť akčnú sezónu. V predošlom roku združenie zorganizovalo viac ako 60 výletov do okolitej či vzdialenej prírody. Ponuka v turistickom kalendári bola skutočne bohatá. Na každý víkend kompetentní pripravili inú akciu. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

piatok, Jan 11 2019

Dôkazom, že taje vesmíru sú pre mladých ľudí stále väčším lákadlom je aj nevídaný záujem o voľnočasový krúžok, ktorý prebieha v priestoroch Župného domu v Púchove a viaceré podujatia organizované počas roka miestnym astronomickým klubom. 

štvrtok, Jan 10 2019

Podnik technických služieb mesta Púchov mal počas prvých novoročných dní práce naozaj neúrekom. Okrem pravidelného zberu vianočných stromčekov pracovníkov zamestnáva v prvom rade odpratávanie snehu z mestských ciest a chodníkov. 

štvrtok, Jan 10 2019

Rekonštrukcia zbrojnice a s tým spojené náležitosti, viaceré výjazdy, školenia, ale aj organizácia pravidelných súťaží. Dobrovoľný hasičský zbor v Púchove bol počas minulého roka naozaj aktívny. 

streda, Jan 09 2019

Predošlé obdobie sa v púchovskej mestskej polícii nieslo aj v duchu určitých zmien. Medzi tú najväčšiu patrila voľba nového náčelníka, ktorý je aktuálne vo svojej funkcii už jeden kalendárny rok. 

štvrtok, Jan 03 2019

Počas vianočných sviatkov musia strážiť našu bezpečnosť a byť neustále v pohotovosti. Reč je o pracovníkov správy ciest a záchranných zložiek. Ich obetavú a náročnú prácu prišiel počas vianočných sviatkov osobne oceniť aj predseda TSK Jaroslav Baška. Na Silvestra zavítal župan aj do Púchova, kde navštívil Stredisko správy ciest a hasičov v Púchove.

štvrtok, Jan 03 2019

Siréna, dym a vzácny hostia. V Dohňanoch slávnostne otvorili zrekonštruovanú hasičskú zbrojnicu. Časť financií na jej prestavbu -  €30,000 získala obec z ministerstva vnútra. Zvyšok doplatili z obecnej kasy.

Stránka 1 z 47

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás