FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
V POVAŽSKEJ BYSTRICI OTVORILI PRVÚ RÝCHLO-NABÍJACIU STANICU PRE VOZIDLÁ S ELEKTRICKÝM POHONOM. IDE O JEDNU Z TROCH STANÍC, KTORÉ SA V TRENČIANSKOM KRAJI VYBUDUJÚ VRÁMCI PROJEKTU ZELENÁ ŽUPA. NOVÁ RÝCHLO-NABÍJACIA STANICA JE UNIESTNENÁ PRI OBCHODNOM CENTRE M PARK.
V TRENČÍNE Z DÔVODU ČASTÝCH DOPRAVNÝCH NEHÔD PRESUNULI NIEKTORÉ PRECHODY PRE CHODCOV. JEDNÁ SA O PRECHOD PRI BÝVALEJ ZDRAVOTNÍCKEJ ŠKOLE, PRI NÁMESTÍ SVÄTEJ ANNY A ĎALŠIE DVA NA LEGIONÁRSKEJ ULICI.
VO FAKULTNEJ NEMOCNICI V TRENČÍNE OTVORILI NOVO-ZREKONŠTRUOVANÚ AMBULANTMÚ ČASŤ GYNEKOLOGICKO-PÔRODNÍCKEJ KLINIKY. SLÁVNOSTNÉHO OTVORENIA SA ZÚČASTNIL AJ MINISTER ZDRAVOTNÍCTVA TOMÁŠ DRUCKER.
NAJSTARŠÍ VODOVOD V MESTE POVAŽSKÁ BYSTRICA REKONŠTRUUJÚ. JEDNÁ SA O NAJVIAC PORUCHOVÝ ÚSEK, KTORÝ PRECHÁDZA SÍDLISKOM SNP.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
KOMUNITNÁ ORGANIZÁCIA COOLTAJNER VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FILMU PIATA LOĎ, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. AUGUSTA O 20:30 HOD. PRED DOMOM KULTÚRY V POVAŽSKEJ BYSTRICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA, PX CENTRUM A VÝBOR MESTSKEJ ČASTI ROZKVET VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA HELENSKÉ HODOVÉ SLÁVNOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNIA DŇA 20.AUGUSTA OD 15:30 HOD. V AREÁLI DETSKÉHO IHRISKA POD KAPLNKOU. SLÁVNOSTI SÚ SPOJENÉ S VERNISÁŽOU VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ A DETSKÝCH VÝTVARNÝCH PRÁC, KTORÁ BUDE SPRÍSTUPNENÁ DŇA 19.AUGUSTA OD 18:00 HOD VO VESTIBULE SÚKROMNEJ ZŠ DSA ROZKVET 2047.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA PREDSTAVENIE STAND UP COMEDY PAVLA SERIŠA POD NÁZVOM PRI KASE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. AUGUSTA O 20:00 HOD. VEDĽA FONTÁNY PRI KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA PREDSTAVENIE SKUPINY GENIUS LOCCI POD NÁZVOM SATÉNOVÉ RUKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. AUGUSTA O 20:00 HOD. VEDĽA FONTÁNY PRI KINE MIER.
KOMUNITNÁ ORGANIZÁCIA COOLTAJNER VÁS POZÝVA NA FISH & CHIPS PIKNIK PÁRTY, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. AUGUSTA O 20:00 HOD. PRE DOMOM KULTÚRY V POVAŽSKEJ BYSTRICI. OKREM DOBRÝCH HUDOBNÝCH MIXOV NEBUDE CHÝBAŤ ANI MIX ŠPECIALÍT Z GRILU.

Púchov (185)

streda, aug 16 2017

Púchovské kino sa už dlhšiu dobu teší stabilne dobrej návštevnosti. Mnohé premietania boli vypredané dokonca aj v období leta. Diváci sa však majú na čo tešiť - na jeseň totiž v kine chystajú okrem najnovších filmov mnoho nových projektov.

streda, aug 16 2017

Orientálny brušný tanec pre začiatočníkov či pilates pre pokročilých. S príchodom nového školského roka sa v divadle opäť rozbehnú rôzne záujmové činnosti. Na výber je niekoľko desiatok kurzov.

streda, aug 16 2017

Fúkanie obrovských bublín, či detská diskotéka. Kockoviny v Kočkovciach aj tento rok ponúkli tú pravú rodinnú zábavu. Organizátori si pre všetkých pripravili aj motivačné sladké odmeny. Nechýbala ani obľúbená tombola.

štvrtok, aug 10 2017

Situácia okolo odvolaného hlavného kontrolóra v Púchove sa zamotáva. Krajská prokuratúra v Trenčíne totiž podala protest proti rozhodnutiu, ktorým mesto prerušilo voľbu nového hlavného kontrolóra. Poslanci sa preto museli stretnúť aj počas prázdnin. 

štvrtok, aug 10 2017

Boli ste už niekedy v púchovskom múzeu ? Ak ešte nie, tak určite neváhajte. Zbierka historických exponátov v župnom dome už pritiahla mnohých zvedavcov, ktorí sa tu dozvedeli zaujímavosti o živote svojich predkov. 

utorok, aug 08 2017

Na mestskom úrade v Púchove sa v poslednej dobe hromadili podnety od majiteľov psov. Tí tvrdili, že v meste nie je pre ich potreby dostatok odpadových nádob. Na radnici tieto hlasy vypočuli a v spolupráci s podnikom technických služieb osadili vo viacerých lokalitách nové koše.

utorok, aug 08 2017

Aj napriek horúcemu počasiu sa cez víkend našli ľudia, ktorí pred kúpaním dali prednosť oddychu pod korunami najstarších stromov v Púchove. V Europarku si mohli posedieť pri hudbe a prezrieť burzu kníh, vinylových platní či rôznych starožitností.

pondelok, aug 07 2017

Obyvatelia miestnej časti Dvory majú viaceré dôvody na radosť. Okrem celkovej rekonštrukcie cesty sa môžu tešiť aj na nový moderný typ kontajnerov.

pondelok, aug 07 2017

Vedenie mesta Púchov prišlo so zaujímavou novinkou, ktorú už poslanci na mestskom zastupiteľstve aj schválili. S týmto unikátnym nápadom prišiel primátor mesta Púchov.

pondelok, aug 07 2017

Kompostovisko, ktoré sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mesta Púchov by malo v dohľadnej dobre prejsť rozsiahlou modernizáciou.

Stránka 1 z 19

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás