FLASH NEWS
AKTUALNE:
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE ODO DŇA 05.08.2020 DO 31.08.2020 BUDÚ NA ÚSEKOCH CIEST III. TRIEDY V OKRESOCH POVAŽSKÁ BYSTRICA A PÚCHOV ČIASTOČNÉ DOPRAVNÉ OBMEDZENIA Z DÔVODU REALIZÁCIE PRÁC NA OPRAVE VRCHNÉHO KRYTU VOZOVKY A TO STRIEDAVO V OBIDVOCH JAZDNÝCH PRUHOCH
SPOLOČNOSŤ TEPLO GGE INFORMUJE, ŽE NA LÁNSKEJ ULICI PRI VEŽIAKOCH 926 A 927 OPROTI KAUFLANDU DÔJDE K ÚPLNEJ UZÁVIERKE PARKOVISKA OD PONDELKA 10. AUGUSTA S PREDPOKLADOM DO 19. SEPTEMBRA. DÔVODOM JE OPRAVA HAVARIJNÉHO STAVU HORÚCOVODNÉHO ROZVODU TEPLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY NA FONTÁNE, DŇA 14. AUGUSTA O 19:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE, DŇA 15. AUGUSTA O 10:30 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA LITERÁRNE PREDČÍTANIE DETSKEJ KNIHY O SOFINKE MALEJ BUBLINKE, DŇA 13. AUGUSTA O 16:30 HOD., V DETSKOM ODDELENÍ PRIESTOROV MESTSKEJ KNIŽNICE VLADIMÍRA ROYA
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, XVII. ROČNÍK, DŇA 15. AUGUSTA O 19:00 HOD. AMFIK PUB (UL. TOPOĽOVÁ)
MESTO PÚCHOV BUDE DŇA 15.08.2020 V ČASE OD 8:00 HOD. DO 12:00 HOD. V PODNIKU TECHNICKÝCH SLUŽIEB MESTA VYDÁVAŤ ĎALŠIE KOMPOSTÉRY. NÁROK NA KOMPOSTÉR MAJÚ OBČANIA, KTORÝM EŠTE KOMPOSTÉR NEBOL PRIDELENÝ

Púchov (839)

streda, aug 05 2020

Multižánrový hudobný festival s názvom Končiny, ktorý sa už dvakrát uskutočnil v lyžiarskom areáli obce Mojtín sa tento rok takpovediac zmenší a presunie do centra Púchova. Dôvody na takéto zmeny priniesla aktuálna situácia. 

pondelok, aug 03 2020

Púchovská radnica počas letného obdobia spustila prevádzku novej informačnej aplikácie s názvom SOM. Fungovať by mala na oboch mobilných platformách. Hlavným účelom je mať všetky dôležité informácie prehľadne usporiadané na jednom mieste. 

pondelok, aug 03 2020

Aj na druhý prázdninový mesiac je v Púchove naplánovaných viacero kultúrnych aktivít. Akcie začínajú už počas prvého augustového víkendu v priestoroch Europarku pri Župnom dome. Okrem podujatí v parku koncom leta prinesie opäť väčšie akcie aj Púchovská kultúra. 

štvrtok, júl 30 2020

V meste Púchov vymenili niekoľko desiatok kusov mestských vlajok, ktoré sú farebne totožné s mestským erbom. Najviac sa ich vymenilo na Štefánikovej ulici  - konkrétne na každom druhom stĺpe. Nové trikolóry už zdobia aj ulicu Komenského. Do výberu ostatných miest sa môžu svojimi tipmi zapojiť aj občania. Podnety následne zvážia kompetentní na mestskom úrade. 

utorok, júl 28 2020

V rámci kultúrneho leta pokračujú vystúpenia v priestoroch Púchovského Europarku. Na svoje si prišli aj fanúšikovia rockovej muziky, ktorých neodradilo ani nepriaznivé počasie.  

utorok, júl 28 2020

Svoje zasadanie malo počas letných mesiacov aj Združenie obcí Mikroregiónu Púchov. Za mesto Púchov sa ho tentokrát zúčastnil viceprimátor. Bežná agenda sa týka najmä celkového rozvoja a spolupráce v mikroregióne. Na programe bolo v tomto prípade sedem bodov. Starostovia sa naposledy stretli ešte pred začiatkom pandémie a zavedením prvých bezpečnostných opatrení. Najbližšie by sa mali stretnúť až v jesennom období.  

pondelok, júl 27 2020

Pri príležitosti sviatku sv. Margity, patrónky poľnohospodárov, rodičiek a zároveň mesta Púchov, pripravila radnica pre občanov menšiu súťaž, v ktorej mohli vyhrať rôzne darčekové predmety s jej vyobrazením.

pondelok, júl 27 2020

Mestská knižnica Vladimíra Roya v Púchove organizuje rôzne tvorivé činnosti pre deti aj počas letných prázdnin. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži

utorok, júl 21 2020

Nezisková organizácia Inštitút pre dobre spravovanú  spoločnosť už pred niekoľkými rokmi vytvorila platformu s názvom Odkaz pre starostu. Tá slúži samosprávam a predovšetkým ich obyvateľom pre nahlasovanie rôznych typov nedostatkov vo verejnom priestore obcí a miest. V súčasnosti ju využíva viac ako 150 samospráv. Mesto Púchov získalo v tomto kalendárnom roku podobné ocenenie ako vlani. Prebral ho viceprimátor mesta Púchov Lukáš Raník. 

štvrtok, júl 16 2020

Púchovské táborové leto sa v aktuálnom kalendárnom roku presunulo do Župného domu a Europarku. Tieto priestory počas prázdnin teda poslúžia okrem iného aj na organizovanie troch táborov.     

Stránka 1 z 84

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás