FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
V TRENČÍNE OTVORILI V PONDELOK 19. JÚNA KONEČNE KÚPALISKO. PO TROCH ROKOCH TAK MAJÚ TRENČANIA OPÄŤ SVOJE MIESTO NA LETNÉ BLÁZNENIE.
POVAŽSKÁ BYSTRICA MÁ ĎALŠIE NOVÉ IHRISKO. TENTOKRÁT SA Z NEHO MÔŽU TEŠIŤ DETI ZO SÍDLISKA LÁNY.
V TRENČÍNE VYČÍŇA NEZNÁMY PÁCHATEĽ, KTORÝ LIKVIDUJE KÔRU NA STROMOCH V NAJVÄČŠEJ ČASTI MESTA – NA SÍDLISKU JUH.
NEMOCNICA S POLIKLINIKOU V POVAŽSKEJ BYSTRICI BY MALA UŽ ČOSKORO DISPONOVAŤ NOVÝM PRÍSTROJOM NA VYKONÁVANIE CHIRURGICKÝCH ZÁKROKOV.
MEDZI OBCOU MILOCHOV A MESTOM PÚCHOV V BUDÚCNOSTI VZNIKNE CESTA. PREZRADIL POSLANEC ZA MIESTNU ČASŤ JÁN KUNOVSKÝ.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA AKCIU POD NÁZVOM REZBÁRSKE SYMPÓZIUM, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 2.JÚLA O 13:00 HOD. NA VRCHOLE KALVÁRIE. ORGANIZÁTORI ZÁROVEŇ UPOZORŇUJÚ, ŽE PRÍSTUPOVÁ CESTA KU KALVÁRII BUDE Z DÔVODU KONANIA AKCIE UZAVRETÁ PRE AUTOMOBILY OD 10:00 DO 19:00 HOD.
MESTO TRENČÍN A AGENTÚRA KVART VÁS POZÝVAJÚ NA NOČNÚ OPEN AIR SHOW POD NÁZVOM O OPÁTOVI ŠTEFANOVI. VYSTÚPIA ČLENOVIA VZDUŠNEJ AKROBACIE VERTIGO A MNOHO DALŠÍCH. AKCIA SA KONÁ DŇA 30. JÚNA A 1. JÚLA O 21:00 HOD. PRI LETNOM KÚPALISKU NA OSTROVE.
VMČ LÁNY, MESTO POVAZSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA 7.ROČNÍK PETRO-PAVLOVSKEJ SLÁVNOSTI, KTORÁ SA BUDE KONAŤ DŇA 1.JÚLA OD 11:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE ULICE DUKELSKEJ, ČASŤ LÁNY.
LITERÁRNY KLUB OMEGA V TRENČÍNE A VEREJNÁ KNIŽNICA MICHALA REŠETKU V TRENČÍNE VÁS POZÝVAJÚ V RÁMCI CYKLU „PREDSTAVUJEME LITERÁTOV TRENČIANSKEHO KRAJA“ NA PREZENTÁCIU DRUHEJ BÁSNICKEJ ZBIERKY ČLENKY LK OMEGA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 30.JÚNA O 16:00 HOD. V SPOLOČENSKEJ MIESTNOSTI KNIŽNICE.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ VÝSTAVY POĽSKEJ MALIARKY A SLOVENSKÉHO REZBÁRA A SOCHÁRA. VÝSTAVA POD NÁZVOM INFILTRÁCIA SA ZAČÍNA DŇA 21. JÚNA O 17:00 HOD. V DIVADLE VESTIBUL A POTRVÁ AŽ DO 31. AUGUSTA.

Púchov (147)

utorok, jún 27 2017

Úspešní absolventi fakulty priemyselných technológii v Púchove sa už môžu pýšiť svojimi titulmi.

utorok, jún 27 2017

V Lysej pod Makytou sa konal už 22 ročník tradičného podujatia Folklórna Lysá.

utorok, jún 27 2017

Všetci priaznivci zdravého životného štýlu sa mohli zúčastniť na hromadnom cvičení jogy pri príležitosti 3. ročníka v areáli ZŠ Komenského v Púchove.

utorok, jún 27 2017

Z pravidelných podujatí si veľkú obľubu získal Belušsky jarmok, nadväzujúci na jarmočné tradície pred storočiami a medzi obyvateľmi má svoje pevné miesto.

utorok, jún 27 2017

19 ročník turnaja v malom futbale s názvom Rovne Cup sa už tradične niesol v duchu veselej atmosféry a príjemnej zábavy.

pondelok, jún 26 2017

Najznámejšia skláreň v okolí tento rok oslavuje významné jubileum.

štvrtok, jún 22 2017

V púchovskom divadle sa konala vernisáž výstavy s príznačným názvom Infiltrácie. Na vernisáži boli prítomní aj obaja autori umelecký diel. Hlavným motívom výstavy je voda a kameň.

utorok, jún 20 2017

Tanečná súťaž POV Dance má svoju tradíciu a každoročne sa v nej predstaví niekoľko stoviek mladých tanečníkov.

utorok, jún 20 2017

Máte radi guláš? V Horných Kočkovciach sa varilo vo veľkom. Čo tím, to iné tajné prísady. Hornokočkovský kotlík prilákal tento rok sedemnásť tímov.

utorok, jún 20 2017

V Púchove sa v súčasnosti na viacerých miestach rozbiehajú rekonštrukčné práce.

Stránka 1 z 15

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás