FLASH NEWS
AKTULNE:
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER - PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.
OD STREDY 20. MÁJA SA OTVÁRAJÚ PREVÁDZKY ZARADENÉ DO 4. FÁZY UVOĽŇOVANIA PREVENTÍVNYCH OPATRENÍ - KINÁ, DIVADLÁ, HROMADNÉ PODUJATIA DO 100 ĽUDÍ, VONKAJŠIE ŠPORTOVISKÁ, VEREJNÉ STRAVOVANIE A POD. V TEJTO FÁZE UVOĽŇOVANIA JE NOSENIE RÚŠOK V EXTERIÉRI (NAD 5 M) DOBROVOĽNÉ. OD 1. JÚNA SA OTVÁRAJÚ ŠKOLY A ŠKÔLKY.
VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA PX CENTRA SA BUDE VRACAŤ V TIK-U V NASLEDOVNÝCH TERMÍNOCH: -- 4 CHLAPI A ADELA: 21.5.2020 OD 9:00 – 13:00 H A 22. 5. 2020 OD 9.00 - 13.00 H ... HANIČKA A MURKO A SMEJKO A TANCULIENKA: 25. 5. 2020 OD 9.00 - 13.00 H ... PREDNÁŠKA BARIČÁK A UŽ TI NIKDY NENALETÍM: 26. 5. 2020 OD 9.00 - 13.00 H ... 27.5. 2020 OD 15.00 DO 17.00 H VŠETKY PREDSTAVENIA (DIVÁCI, KTORÍ NESTIHNÚ PRÍSLUŠNÝ TERMÍN) ! PRI VRACANÍ VSTUPNÉHO JE POTREBNÉ PREDLOŽIŤ ZAKÚPENÉ LÍSTKY.

Púchov (793)

piatok, máj 22 2020

Krízový štáb mesta Púchov sa na svojom ôsmom zasadnutí zaoberal aktuálnymi výzvami a nariadeniami zo strany vlády. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

 

piatok, máj 22 2020

Opatrenia, ktoré boli v súvislosti s koronakrízou prijaté majú priamy dopad na množstvo separovaného odpadu. Pobyt doma, zatvorené prevádzky so stravovaním a jarné upratovanie spôsobili výrazné zvýšenie jeho množstva. 

štvrtok, máj 21 2020

Vedenie základných a materských škôl v Púchove sa stretlo s kompetentnými na Mestskom úrade. Dôvodom rokovania bolo nastavenie spoločného postupu pri avizovanom otváraní školských zariadení. Stretnutia sa zúčastnila aj riaditeľka Centra voľného času a riaditeľ Základnej umeleckej školy v Púchove. Podľa aktuálnych vládnych usmernení by mali deti na dobrovoľnej báze opätovne zasadnúť do školských lavíc od pondelka prvého júna.

 

 

 

streda, máj 20 2020

Ochranných pracovných pomôcok nie je nikdy dosť. Týmto heslom sa riadia aj na Fakulte priemyselných technológii v Púchove. Pomocou vlastných technológii v oblasti 3D tlačiarní vyrobili niekoľko desiatok štítov, ktoré venovali radnici. Tá by mala zabezpečiť ich nasledovnú distribúciu tým, ktorí ich v meste najviac potrebujú.  

utorok, máj 19 2020

Kultúra patrí medzi oblasti, ktoré boli zasiahnuté aktuálnymi problémami azda najviac. Zrušené podujatia a zatvorené kiná či divadlá prinútili viaceré inštitúcie k tomu, aby aspoň dočasne preorganizovali svoju činnosť. 

utorok, máj 19 2020

Aj napriek krízovému obdobiu priniesol mesiac máj v meste Púchov viaceré sobáše, ktoré sa uskutočnili v priestoroch obradnej siene Župného domu. Tá bola pri tejto príležitosti špeciálne vyzdobená a upravená. Počet prítomných na samotnom obrade bol však v rámci aktuálnej situácie obmedzený. 

 

piatok, máj 15 2020

Novým bezpečnostným pravidlám sa museli prispôsobiť aj členovia Denného centra seniorov v Púchove. Svoju činnosť sa snažia organizovať v rámci aktuálnych možností.      

 

piatok, máj 15 2020

Novým bezpečnostným pravidlám sa museli prispôsobiť aj členovia Denného centra seniorov v Púchove. Svoju činnosť sa snažia organizovať v rámci aktuálnych možností.      

 

štvrtok, máj 14 2020

Mesto Púchov počas aktuálneho týždňa zaviedlo viaceré zmeny či novinky. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

utorok, máj 12 2020

Mestská knižnica Vladimíra Roya v Púchove sa kvôli aktuálnym obmedzeniam snaží pôsobiť najmä v internetovom priestore sociálnych sietí. Príkladom je aktivita s názvom čítam ti, ktorá si hneď po svojom štarte našla viacerých priaznivcov. V knižnici teraz ocenili tých najlepších, ktorí sa zapojili.

Stránka 1 z 80

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás