FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. DECEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,MISTER DOLAR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT DYCHOVÉHO ORCHESTRA A MAŽORETIEK MESTA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. DECEMBRA OD 21:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA KONCERTY „OLYMPIC REVIVAL“ A ,,LUCIE REVIVAL“, KTORÉ SA USKUTOČNIA V RÁMCI PROGRAMU ,,SILVESTER 2018“ DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE NOVÉHO ROKA, DŇA 1. JANUÁRA 2019 OD 18:30 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Púchov (448)

piatok, dec 14 2018

Zdravotné a sociálne zariadenia navštívila primátorka spolu s viacerými pracovníkmi mestského úradu. V Centre sociálnych služieb Chmelinec boli spoločenské priestory zaplnené do posledného miesta. 

piatok, dec 14 2018

Pre žiakov strednej odbornej školy obchodu a služieb v Púchove bola uskutočnená 7.decembra odborná prednáška o miešaných nápojoch.

piatok, dec 14 2018

Jarmoky, ktoré mesto Púchov organizuje mávajú aj charitatívny rozmer a inak tomu nebolo ani na Mikulášskom jarmoku. Ľudia mohli tentokrát prispieť malej Karolínke ľubovoľnou sumou, ktorá pomôže pri nákupe potrebného špeciálneho vybavenia.

piatok, dec 14 2018

Priestory pred púchovským Divadlom v decembri opäť ožili viacerými pestrofarebnými symbolmi Vianoc. Na ich zdobení sa podieľali žiaci miestnych základných škôl. Témou bola tento rok rozprávka. 

štvrtok, dec 13 2018

Stavebný ruch v Púchove neutícha ani koncom kalendárneho roka. Práce v prípade niektorých rekonštrukcií ešte stále prebiehajú, iné sú už dokončené. Oddelenie výstavby zároveň pripravuje podklady k budúcim projektom. 

streda, dec 12 2018

Zimný štadión v Púchove sa na jeden večer zmenil na veselé detské hokejové klzisko. Na organizácii podujatia sa podieľa Mestský športový klub, Centrum voľného času Včielka, ale aj Slovenský zväz ľadového hokeja. 

pondelok, dec 10 2018

O mestské štipendium je medzi mladými ľuďmi stále záujem. Žiadosť o jeho poskytnutie v Púchove podalo celkovo 19 študentov.

piatok, dec 07 2018

Žiaci materských škôl v Púchove sa aj tento rok mohli tešiť na mestskú mikulášsku nádielku. Na radnici si totiž už tradične pre nich prichystali balíčky plné sladkých prekvapení, ktoré deťom doručovala primátorka spolu s vedúcou oddelenia školstva. Špeciálny program mali však pripravené aj jednotlivé materské školy.

piatok, dec 07 2018

V mestskom bytovom podniku bolo rušno hneď od začiatku pracovného týždňa. V pondelok 3.12. totiž v poobedňajších hodinách došlo k prerazeniu primárneho rozvodu teplovodu v blízkosti materskej školy Chmelinec. Situácia vznikla pri výkopových prácach, ktoré realizuje firma, zabezpečujúca položenie chráničiek optických káblov.

štvrtok, dec 06 2018

Od ustanovujúceho zastupiteľstva v Púchove, ktoré malo najmä ceremoniálny charakter ubehol len týždeň a poslanci sa stretli opäť. Tentokrát už bolo na programe rokovania 17 bodov a medzi najzásadnejšie patril rozpočet na budúci kalendárny rok. 

Stránka 1 z 45

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás