FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ZÁBAVNE POPOLUDNIE KNIŽNICA SA HRÁ, DŇA 1. JÚLA OD 13:00 HOD. V MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTSKÁ KNIŽNICA VLADIMÍRA ROYA V PÚCHOVE VÁS POZÝVA NA HUDOBNO ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KNIŽNICI, DŇA 2. JÚLA O 17:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SUMMER STREET PARTY, DŇA 3. JÚLA PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MESTSKÝ KVÍZ „POZNÁŠ SVOJE MESTO?!“, DŇA 4. JÚLA O 16:30 HOD. V PARKU J. B. MAGINA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY ARZÉN, DŇA 5. JÚLA O 20:15 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Púchov (819)

pondelok, jún 29 2020

Vzhľadom na uvoľňujúce sa bezpečnostné opatrenia sa po dlhšej dobe stretli dve seniorské organizácie pôsobiace v Púchove. Výročné stretnutia miestnej pobočky Ligy proti reumatizmu a Okresnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska v Púchove boli presunuté z marca na jún. 

pondelok, jún 29 2020

Na ostatnom mestskom zastupiteľstve v Púchove sa poslanci okrem iného zaoberali aj viacerými aktuálnymi návrhmi všeobecne záväzných nariadení. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

piatok, jún 26 2020

Rovnako ako Divadlo bolo v poslednom období zatvorené i Púchovské kino. Teraz sa však chystá jeho otvorenie a to začiatkom júla. 

štvrtok, jún 25 2020

Poslanci Mestského zastupiteľstva v Púchove sa v stredu stretli na plánovanom júnovom zasadnutí. Na programe rokovania bolo až 20 bodov. 

utorok, jún 23 2020

Púchovská kultúra si na nadchádzajúce letné obdobie pripravila viaceré podujatia, nakoľko krízová situácia pomaly ustupuje a život sa nateraz vo väčšine oblastí vracia do starých koľají.

piatok, jún 19 2020

Letné kúpalisko v Púchove otvorilo svoje brány už v polovici júna. Počas prvých dní ho využívali najmä ranní plavci.  Cena lístka ostáva na úrovni z minulého roka a predstavuje dva a pol eura. Pri vstupe však musia návštevníci po novom rátať s určitým obmedzením celkovej kapacity.     

piatok, jún 19 2020

Obnova kultúrnych pamiatok aktuálne prebieha na viacerých miestach v rámci Trenčianskeho samosprávneho kraja. V dobrom tempe práce pokračujú na hrade Lednica, ktorý je aj počas rekonštrukcie prístupný verejnosti. 

štvrtok, jún 18 2020

Poslanec mestského zastupiteľstva v Púchove Roman Hvizdák prišiel o mandát poslanca. Ten mu zanikol podľa zákona o obecnom zriadení kvôli nečinnosti.

štvrtok, jún 18 2020

Centrá voľného času dostali opäť zelenú a môžu opätovne spustiť svoju činnosť.  V Púchove sa však rozhodli, že tento čas využijú skôr na to, aby formálne uzavreli aktuálny školský rok a naplánovali letné tábory.

 

streda, jún 17 2020

CSS Kolonka v Púchove otvorilo svoje brány pre rodinných príslušníkov klientov. Aj naďalej tu však platia prísne opatrenia.

Stránka 1 z 82

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás