FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPIEVANKOVO A KRÁĽOVNÁ HARMÓNIA, DŇA 29. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE MILENEC, DŇA 30. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE MUŽSKÉ ODDELENIE, DŇA 31. JANUÁRA O 16:30 A 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNO-TANEČNO-DIVADELNÚ SHOW THE DUCHON'S , DŇA 8. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 8. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT CIGÁNSKYCH DIABLOV, DŇA 17. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CESTA NA SEVERNÝ PÓL, DŇA 18. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Púchov (719)

piatok, Jan 24 2020

Začalo to ako výzva na sociálnej sieti. Dvaja občiansky aktivisti z Púchova zorganizovali v najväčšej obci Trenčianskeho kraja protesty proti mítingu ĽSNS. Dôvodom bolo aj to, že starosta obce povolil ĽSNS predvolebné stretnutie v kultúrnom dome.

štvrtok, Jan 23 2020

Komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže pri Mestskom zastupiteľstve Púchov zasadala v aktuálnom kalendárnom roku po prvý raz. Na programe bolo 5 bodov.    

piatok, Jan 17 2020

Najnovšie trendy v módnom priemysle, ale aj umelecké prevedenie výrobkov zo skla. Návštevníci Divadla mali tento krát možnosť pozrieť si prácu viacerých stredoškolských študentov. Spojená škola v Púchove zorganizovala výstavu ročníkových a maturitných prác študentov odevných a sklárskych odborov s názvom Hľadanie. 

 

 

štvrtok, Jan 16 2020

Členovia Púchovského klubu turistov majú za sebou zaujímavú sezónu. V predošlom kalendárnom roku opäť navštívili množstvo nevšedných miest, či už doma alebo v zahraničí. Prostredníctvom pripravovanej reportáže sa do niektorých z nich môžete pozrieť aj vy.    

 

štvrtok, Jan 16 2020

Žiaci už sú naspäť vo svojich laviciach a okrem bežného učiva si vedomosti preverili aj na olympiáde z anglického jazyka. Tá sa konala v priestoroch Centra voľného času v Púchove.

 

utorok, Jan 14 2020

Aký bol predošlý kalendárny rok pre mestskú políciu v Púchove ? Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

utorok, Jan 14 2020

Púchovská kultúra v nasledujúcich týždňoch prinesie viacero žánrovo rozličných podujatí. Viac informácií sa dozviete v pripravovanej reportáži.

 

piatok, Jan 10 2020

Mnohí ľudia sa vianočných stromčekov zbavujú hneď po skončení sviatkov. V prípade tých živých to znamená aj viac práce pre Podnik technických služieb.

štvrtok, Jan 02 2020

Po niekoľko ročnej prestávke mohli Púchovčania osláviť príchod nového roku pod holým nebom. Mesto Púchov ozvláštnilo koniec starého roka silvestrovským programom. Ten bol situovaný do priestorov areálu na Dvoroch.

piatok, dec 20 2019

Základná umelecká škola mala počas decembrových dní svoj kalendár vystúpení poriadne zaplnený. Po viacerých koncertoch či už v kostoloch, alebo na pôde školy si však žiaci našli čas prísť zavinšovať aj na mestský úrad.

Stránka 1 z 72

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás