FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Púchov (526)

streda, apr 17 2019

Hovorí sa, že remeslo má zlaté dno, no zlaté sú najmä ruky remeselníkov. Presvedčiť sme sa o tom mohli v Zbore, kde sa stretli umeleckí rezbári, ktorí usilovne pracovali takmer celé dva dni.  

streda, apr 17 2019

Názov Ekofashion v sebe spája dve slová – ekológia a móda. Namiesto vyhadzovania starého oblečenia do smetných košov, ste mali možnosť posunúť ho niekomu ďalšiemu a zase naopak.

streda, apr 10 2019

Študenti stredných škôl zo Španielska, Talianska, Grécka a Lotyšska zavítali do Púchova. Projekt Erasmus plus, do ktorého sa zapojilo aj miestne Gymnázium je zastrešený priamo pod Európskou úniou s názvom rôzne kultúry, jedna Európa. Na zhruba päť desiatok zahraničných študentov a ich pedagógov čakalo privítanie vo veľkej sále Divadla. Stredoškolákom sa prihovoril riaditeľ Púchovského gymnázia a následne aj primátorka. O kultúrny program sa postarali domáci študenti. 

 

streda, apr 10 2019

Investičné zámery bytových domov a polyfunkčných objektov, ale aj bežná agenda odkúpenia či prenájmu mestských pozemkov. Komisia výstavby, životného prostredia a územného plánovania sa tento krát vybrala do terénu. 

 

utorok, apr 09 2019

S príchodom jarných dní sa v prírode každoročne vytvárajú podmienky pre zvýšený výskyt požiarov. Aj preto sa v tomto čase hasiči obracajú na ľudí s cieľom upozorniť na túto problematiku – najmä na zakázané vypaľovanie suchých tráv. 

 

pondelok, apr 08 2019

V našom okolí sa cez víkend konala netradičná akcia. Stretli sa na nej milovníci psích športov, ktoré sú venované tzv. bojovým plemenám. Jediné o čo sa však medzi týmito psami bojovalo, bolo umiestnenie v súťaži.

pondelok, apr 08 2019

Komisie pri mestskom zastupiteľstve majú dôležité poradné funkcie. Inak to nie je ani pri novovzniknutej komisii bytovej politiky, ktorá bola v minulosti súčasťou komisie dopravy. Zasadnutie je spravidla neverejné, nakoľko jeho predmetom sú aj citlivé osobné údaje. 

štvrtok, apr 04 2019

Veľkonočný jarmok, prehliadka divadelných súborov, vernisáž aj oslava Dňa Zeme. Kultúrne dianie v Púchove neutícha ani počas mesiaca apríl. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

piatok, mar 29 2019

Až 207 prispievateľov z celého Slovenska a viac než 560 básnických diel. Šiesty ročník Poetického Púchova bol zaujímavou prehliadkou literárnej tvorivosti, na ktorej sa podieľali všetky vekové kategórie nadšencov poézie.

piatok, mar 29 2019

28. marec je deň, kedy si pripomíname dôležitosť učiteľského povolania. Radnica si tento rok prichystala ocenenia pre viac ako tri desiatky pedagógov. Slávnostný program sa odohral v priestoroch Púchovského Divadla.    

Stránka 1 z 53

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás