FLASH NEWS
AKTULNE:
ZMENA PREMIETACÍCH DNÍ - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE POČAS MESIACOV JÚL - AUGUST SA MENIA DNI PREMIETANIA FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ. VEČERNÉ PREMIETANIE O 19,00 HOD. BUDE V STREDU, ŠTVRTOK, NEDEĽU A PONDELOK. V PIATOK A SOBOTU SLÚŽI KINOSÁLA AKO NÁHRADNÝ PRIESTOR PRE PODUJATIA V RÁMCI KULTÚRNEHO LETA NA FONTÁNE. DETSKÉ PREDSTAVENIA V NEDEĽU O 16,00 HOD. ZOSTÁVAJÚ NEZMENENÉ A PRIBUDLI PREDSTAVENIA VO ŠTVRTOK O 10,00 HOD.
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
MESTO PÚCHOV VÁM PONÚKA LETNÉ TÁBORY „V ŽUPÁKU“ OD 8:00 – 15:00 HOD., TVORIVÝ TÁBOR – CIRKUSIÁDA I., V DŇOCH 6. – 10. JÚLA , DIVADELNÝ TÁBOR - CIRKUSIÁDA II., V DŇOCH 13. – 17. JÚLA A FOLKLÓRNY TÁBOR V DŇOCH 3. – 7. AUGUSTA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE HELIGONKÁROK – NA ĽUDOVÚ NÔTU, DŇA 11. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE
KOMISIA SOCIÁLNA A BYTOVÁ PÔSOBIACA PRI MESTSKOM ZASTUPITEĽSTVE V DUBNICI NAD VÁHOM POZÝVA VŠETKÝCH OBYVATEĽOV V HMOTNEJ NÚDZI, ABY SI DŇA 11. JÚLA OD 10:00 – 13:00 HOD. PRIŠLI VYBRAŤ ŠATSTVO Z MESTSKÉHO ŠATNÍKA.
OBEC PAPRADNO A FOLKLÓRNA SKUPINA PODŽIARAN V SPOLUPRÁCI S POS PB VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA FOLKLÓRNE POPOLUDNIE ŠTYRI CHODNÍČKY POD JAVORNÍČKY, V NEDEĽU 12. JÚLA O 15.00 HOD. DO AMFITEÁTRA V PAPRADNE.

Púchov (825)

streda, júl 08 2020

V obci Dohňany slávnostne otvorili do užívania nový areál, ktorý by mal do budúcna slúžiť najmä na prezentačné účely. Okrem iného v ňom symbolicky zahájili miestne hody. Cezhraničný projekt pripravovali už od roku 2016. 

streda, júl 08 2020

Otvorenie kultúrneho leta v Púchove prebehlo tak ako býva zvykom na pešej zóne. Zmenou oproti minulým rokom bola povinnosť dodržiavať niektoré bezpečnostné opatrenia nariadené úradom verejného zdravotníctva. V kultúrnom programe sa predstavili skupiny Traja z Raja a Arzén.    

pondelok, júl 06 2020

Žiacky parlament, ktorý pracuje pod záštitou mesta Púchov a vedením Centra voľného Času sa stretol na vyhodnotení svojej práce za uplynulý školský rok. Pozvanie prijala i primátorka mesta Púchov Katarína Heneková, ktorá mladým dobrovoľníkom i riaditeľke Centra voľného času poďakovala za ich činnosť.    

pondelok, júl 06 2020

Komisia dopravy pri mestskom zastupiteľstve v Púchove sa na svojom ostatnom zasadnutí zaoberala viacerými občianskymi podnetmi. Viaceré z nich sa týkali zmien v dopravnom značení. Členovia komisie sa pri väčšine žiadostí zhodli na tom, že v dohľadnej dobe usporiadajú výjazdové zasadnutie, kde reálnu situáciu zhodnotia priamo na mieste. 

pondelok, júl 06 2020

V rámci letného obdobia sa v mestskej autobusovej doprave v Púchove chystajú iba menšie zmeny, nakoľko v prázdninovom režime sa jazdilo už počas koronakrízy. Ak nenastanú bližšie nepredvídateľné udalosti, postupný návrat do štandardnej prevádzky kompetentní očakávajú až na jeseň.

pondelok, júl 06 2020

Pri príležitosti Dňa učiteľov v Púchove ocenili takmer tri desiatky pedagógov. Podujatie sa pôvodne malo konať v marci, no kvôli bezpečnostným opatreniam bolo preložené na neskoršie obdobie. 

pondelok, jún 29 2020

Vzhľadom na uvoľňujúce sa bezpečnostné opatrenia sa po dlhšej dobe stretli dve seniorské organizácie pôsobiace v Púchove. Výročné stretnutia miestnej pobočky Ligy proti reumatizmu a Okresnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska v Púchove boli presunuté z marca na jún. 

pondelok, jún 29 2020

Na ostatnom mestskom zastupiteľstve v Púchove sa poslanci okrem iného zaoberali aj viacerými aktuálnymi návrhmi všeobecne záväzných nariadení. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

piatok, jún 26 2020

Rovnako ako Divadlo bolo v poslednom období zatvorené i Púchovské kino. Teraz sa však chystá jeho otvorenie a to začiatkom júla. 

štvrtok, jún 25 2020

Poslanci Mestského zastupiteľstva v Púchove sa v stredu stretli na plánovanom júnovom zasadnutí. Na programe rokovania bolo až 20 bodov. 

Stránka 1 z 83

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás