FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPIEVANKOVO A KRÁĽOVNÁ HARMÓNIA, DŇA 29. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE MILENEC, DŇA 30. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE MUŽSKÉ ODDELENIE, DŇA 31. JANUÁRA O 16:30 A 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNO-TANEČNO-DIVADELNÚ SHOW THE DUCHON'S , DŇA 8. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 8. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT CIGÁNSKYCH DIABLOV, DŇA 17. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CESTA NA SEVERNÝ PÓL, DŇA 18. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Považská Bystrica (768)

piatok, Jan 24 2020

Stredná priemyselná škola v Považskej Bystrici oslavuje v tomto roku významné jubileum. Už 80 rokov vychováva na Považí mladých strojárov. Pri tejto príležitosti sa škola rozhodla usporiadať slávnostné posedenie, ktorého sa zúčastnili bývalí ale aj súčasní zamestnanci školy.

štvrtok, Jan 23 2020

Centrum Sociálnych Služieb Nádej v Dolnom Lieskove sa zapojilo do cezhraničného projektu Výmena skúseností a know-how v oblasti sociálnych služieb a práce s verejnosťou. Ten sa realizuje v rámci projektu Interreg Česká a Slovenská republika a finančne je podporený z fondov Európskej únie. 

štvrtok, Jan 23 2020

Už v januári ponúklo Považskobystrické PX centrum verejnosti prvú umeleckú výstavu. Spojenie maľby a skla zaujalo nejedného návštevníka. Svoje diela tu vystavili dve autorky -  Petronella Vlhová a Zuzana Doktorová Zajacová.

utorok, Jan 21 2020

Rok 2019 v rámci porušovania verejného poriadku a služobných zákrokov bol podľa veliteľa mestskej polície dobrý. Nemalou mierou k tomu dopomohol rozsiahli kamerový systém.

utorok, Jan 21 2020

 

V Hornom Moštenci bolo opäť veselo.Stretli sa tu milovníci ľudových piesní a heligónky. Na tradičné podujatie bolo pozvaných viac než 20 hudobných skupín.

 

utorok, Jan 14 2020

Na poslednom zasadnutí MsZ v Považskej Bystrici sa schvaľoval rozpočet, ktorý počíta aj s rekonštrukciou futbalového štadióna. Keďže poslanci dali tomuto projektu zelenú, mohlo mesto využiť dotáciu € 750 000 zo zväzu, ktorá poslúži spolu s financiami mesta na modernizáciu futbalového stánku.

utorok, Jan 14 2020

Už tradične otvára plesovú sezónu v Považskobystrickom okrese ples v Dolnom Moštenci. Tento rok tomu nebolo inak. Kultúrny dom sa vo večerných hodinách zaplnil množstvom upravených a elegantných návštevníkov. Ples slávnostne otvoril prvým tancom hostiteľ s manželkou za zvuku Moštenského valčíka.

piatok, Jan 10 2020

Mesto Považská Bystrica už tradične ponúka obyvateľom možnosť zbaviť sa živého vianočného stromčeka. Zber bude prebiehať až do konca februára.

piatok, Jan 10 2020

Aj tento rok bude v Považskej Bystrici otvorená nocľaháreň pre ľudí bez domova. Tí sa tak budú mať počas zimy kde ohriať. Ľudia, ktorí majú záujem o prespanie môžu využiť čas od 19 hod. večer do siedmej ráno.

piatok, Jan 10 2020

Frekventovanú križovatku v Považskej Bystrici ochromil štrajk autodopravcov. V piatok 10. januára zablokovali viaceré kamióny a autobusy centrum mesta Považská Bystrica.

Stránka 1 z 77

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás