FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY, DŇA 25. FEBRUÁRA OD 15:30 HOD. PRI KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ZBOHOM RODINA, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE SĽUK 70 ROKOV, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ŤAPÁKOVCI, DŇA 3. MARCA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MDŽ V DIVADLE, DŇA 8. MARCA O 15:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT PRI PRÍLEŽITOSTI MDŽ – ĽUDOVÍT KAŠUBA, DŇA 8. MARCA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Považská Bystrica (793)

streda, feb 26 2020

Už po 41. krát sa v Považskej Bystrici rozozvučali tóny známych hitov, či melódií v rámci obľúbenej Považskej hitparády. 

streda, feb 26 2020

Tanečná zábava spojená s karnevalom a pochovávaním basy. To všetko v duchu starých tradícii. Aj taký bol fašiangový deň na základnej škole Slovenských partizánov. 

streda, feb 26 2020

Považské osvetové stredisko pripravilo pre žiakov základných škôl ďalšiu zo série prednášok na tému Dejiny mesta Považská Bystrica. Tentokrát bolo témou obdobie od novoveku až po druhú svetovú vojnu.

streda, feb 26 2020

Začalo to úplnou náhodou. Pani učiteľka Dudoňová si zabudla v škole kľúče. Keďže bola nachystaná na prechádzku so psíkom Miou, vzala ho so sebou do triedy. Ten si učebňu a žiakov na prvý pohľad zamiloval a od tých čias je pravidelnou súčasťou vyučovania.

pondelok, feb 24 2020

Mesto Považská Bystrica sa premiérovo zapojilo do projektu Justwoman. V rámci neho môžu ženy bez ohľadu na vek či skúsenosti z cvičením od marca do novembra cvičiť zadarmo.

piatok, feb 21 2020

Športová hala v Považskej Bystrici je dnes už vo veľmi zlom stave. Keďže jej vyťaženosť je počas roka enormná, rozhodlo sa mesto prikročiť k jej rekonštrukcii. Začať by sa malo už na jar.

streda, feb 19 2020

Historická budova knižnice mení svoju tvár. Už niekoľko mesiacov sa tu realizujú rekonštrukčné práce, ktoré sa týkajú exteriéru, ale aj vnútorných priestorov 100 ročnej budovy. To všetko pod prísnym dohľadom pamiatkového úradu.

streda, feb 19 2020

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici disponuje novým digitálnym röntgenom, ktorý by malo skvalitniť prácu lekárova a zároveň prinesie väčší komfort aj samotným pacientom. 

piatok, feb 14 2020

Viac ako 2000 obyvateľov Považskej Bystrice mestskej časti Strojárenská štvrť musí riešiť problém so starou rozpadávajúcou sa kanalizáciou. Tá nepatrí mestu a tak náklady na jej opravy musia znášať sami obyvatelia. 

piatok, feb 14 2020

Kino Mier v Považskej Bystrici sa opäť zaplnilo do posledného miestečka. Hostiteľmi boli tentokrát traja mladíci známy tiež ako skupina Kortina. Hlavným motívom koncertu bol Valentín.

Stránka 1 z 80

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás