FLASH NEWS
AKTULNE:
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.

Považská Bystrica (847)

streda, jún 03 2020

Chátrajúci futbalový štadión v Považskej Bystrici sa má už čoskoro zmeniť na moderný futbalový stánok. Ako sme vás už informovali, koronakríza by jeho výstavbu ohroziť nemala. Už počas prvých júnových dní vypísalo mesto verejné súťaž na zhotoviteľa stavby. V prvej etape, by sa mala kompletne zrekonštruovať hlavná tribúna.

streda, jún 03 2020

Krízový štáb mesta Považská Bystrica neodporúčal MŠK otvoriť tento rok letné kúpalisko. Keďže počet  ľudí na jednom mieste je limitovaný a aj naďalej platia prísne hygienické opatrenia, bolo by ťažké zabezpečiť chod kúpaliska.

utorok, jún 02 2020

V Praznove sa začalo s výstavbou nového multifunkčného ihriska. Mesto ho umiestnilo do športového areálu, kde sa okrem športovania konajú aj mnohé kultúrne podujatia.

piatok, máj 29 2020

Už od pondelka 1. júna prikročilo vedenie nemocnice s poliklinikou v Považskej Bystrici k zrušeniu centrálnych filtrov. Povinnosť merať teplotu a vypísať tlačivo ostáva v platnosti.

piatok, máj 29 2020

Výbor mestskej časti sídliska Rozkvet v Považskej Bystrici zasadal po takmer troch mesiacoch, keďže skôr to hygienické nariadenia nepovoľovali. Prvé stretnutie po dlhšej prestávke sa konalo netradične v zasadačke mestského zastupiteľstva pretože priestory na Rozkvete nevyhovovali hygienickým nariadeniam ústredného krízového štábu.

utorok, máj 26 2020

V utorok 26. mája oznámil anonym bombu v sociálnej poisťovni. Keďže nešpecifikoval kde presne, museli sa uzavrieť a prehľadať všetky pobočky po celom Slovensku.

piatok, máj 22 2020

Po takmer troch mesiacoch sa opäť otvorili školy a predškolské zariadenia. Do školských lavíc však nenastúpia všetci. Týka sa to len detí prvého až piateho ročníka základnej školy.

piatok, máj 22 2020

Posledná fáza uvoľňovania opatrení umožnila opäť otvoriť kiná a divadlá. V Považskej Bystrici si môžu filmový nadšenci pozrieť prvé filmy už od piatku 22. mája. 

štvrtok, máj 21 2020

Veľké uvoľňovanie opatrení a nízke čísla nových prípadov chorých na Koronavírus. Najmä tieto témy rezonovali na pravidelnom zasadnutí krízového štábu v Považskej Bystrici.

utorok, máj 19 2020

Výber miestnych daní ovplyvnila koronakríza. V jej začiatku nebolo jasné, ako predpis obyvateľom mesta doručiť. Roznáška daní by mala začať v priebehu júna. Aj naďalej budú musieť byť dodržané prísne hygienické postupy. Keďže čas neúprosne beží, bude posunutá splatnosť daní.

Stránka 1 z 85

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás