FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY, DŇA 22. FEBRUÁRA OD 12:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE V PÚCHOVE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT KOLLÁROVCOV, DŇA 22. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY 2020, DŇA 22. FEBRUÁRA OD 09:00 HOD. NA MIEROVOM NÁMESTÍ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KÚZELNÝ KARNEVAL DŇA 22. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY PRE DETI, DŇA 22. FEBRUÁRA O 8:30 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY, DŇA 25. FEBRUÁRA OD 15:30 HOD. PRI KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ZBOHOM RODINA, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Z domova (255)

streda, feb 19 2020

Župan Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška navštívil v rámci kontrolného dňa dve župné nemocnice. V Myjavskej nemocnici začína komplexná rekonštrukcia stravovacej prevádzky, kuchyne a práčovne, vrátane opravy strechy za takmer 3 milióny eur z rozpočtu TSK. Okrem stavebných úprav rekonštrukcie elektroinštalácie i vzduchotechniky zahŕňa aj výmenu technológií. Do nemocnice pribudne kompletne nové zariadenie práčovne aj kuchyne, kde sa rovnako ako v župnej nemocnici v Považskej Bystrici zavedie vysoko hygienický tabletový systém podávania stravy. V Považskej Bystrici už tento systém nejaký čas funguje. V Považskobystrickej nemocnici župan navštívil aj stanicu rýchlej lekárskej pomoci, ktorá už niekoľko týždňov patrí pod nemocnicu.

streda, feb 19 2020

Trenčiansky samosprávny kraj dbá na prácu s mládežou už niekoľko rokov. Podporuje projekty mladých ľudí a rozvíja prácu koordinátorov, pracovných skupín, či dobrovoľníkov.

utorok, feb 18 2020

Na území celého Trenčianskeho kraja je v poslednom období evidované pomerne veľké množstvo nehôd spôsobených pohybom zveri. Medzi rizikové lokality patria aj cesty v blízkosti Púchova.    

 

utorok, feb 18 2020

Plán dopravnej obslužnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja prišli predstaviť zhotovitelia na pôdu úradu TSK krajským poslancom, zástupcom dopravcov, či odborníkom na verejnú osobnú dopravu v regióne.

štvrtok, feb 13 2020

Prvé zasadnutie mestského zastupiteľstva v Ilave v novom roku malo byť historické, keďže sa schvaľovalo VZN týkajúce sa zriadenia mestskej polície. To však ostalo v tieni slovnej prestrelky medzi poslankyňou mesta a riaditeľkou základnej školy. Celé to začalo v bode požiadavky komisií, kde predsedníčka komisie poslankyňa Bagínová prečítala všetkým prítomným svoj prejav týkajúci sa šikany jej syna v Ilavskej základnej škole zo strany riaditeľky školy a dokonca to, že ju riaditeľka fyzicky napadla, keď to začala riešiť. Opačný názor však mali ostatní členovia komisie a samozrejme aj riaditeľka školy. Jedna z členiek komisie z poslaneckých radov sa dokonca vzdala miesta v komisii a navrhla ju úplne zrušiť, keďže je v nej až príliš veľa nevraživosti. 

štvrtok, feb 13 2020

Viacerí obyvatelia Klobušíc nesúhlasia s výstavbou bytovky na zelenej ploche v susedstve miestnej škôlky. Aj preto sa rozhodli spísať petíciu, ktorú doručili na mesto Ilava. To bolo ešte v decembri.

piatok, feb 07 2020

Posledná februárová sobota bude na Slovensku volebná. Voliči si môžu vybrať z 25 politických hnutí.  Aby váš hlas bol platný, treba dodržať viaceré pravidlá a to už  od vstupu do volebnej miestnosti.

piatok, feb 07 2020

Povodne vyčíňali na viacerých miestach v regióne Považia. Valiaca sa voda skomplikovala život obyvateľom v Udiči, Streženiciach či Horovciach, no hasiči zasahovali aj v ďalších lokalitách.

piatok, Jan 31 2020

Ku zimným mesiacom patrí neoddeliteľne chrípkové obdobie.  V rámci Slovenska sa zatvárajú školy a škôlky a robia sa rôzne preventívne opatrenia, aby sa zabránilo zvýšeniu chorobnosti. 

streda, Jan 29 2020

Trenčiansky samosprávny kraj dlhodobo dbá na ochranu životného prostredia , vo svojich projektoch myslí na dôsledky a záťaž na životné prostredie a každým rokom zelená župa hľadá možnosti ako eliminovať nežiaduce účinky na prostredie pri rozvoji kraja. V tomto duchu inicioval Trenčiansky samosprávny kraj aj stretnutie zo zástupcami slovenskej agentúry životného prostredia.

Stránka 1 z 26

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Župan Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška navštívil v rámci kontrolného dňa dve župné...
Trenčiansky samosprávny kraj dbá na prácu s mládežou už niekoľko rokov. Podporuje projekty mladých ľudí...
V devätnástom kole florbalovej extraligy mužov privítali Púchovčania na domácej palubovke hostí z Prešova,...
Juniori HK 95´ Považská Bystrica odohrali počas víkendu dva duely so Žilinskými vlkmi. Súboj šeliem...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás