FLASH NEWS
AKTULNE:
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
Už roky pomáhajú tým, čo to najviac potrebujú
Last Updated on jún 03 2020

Už roky pomáhajú tým, čo to najviac potrebujú

Pelotón cyklistov pod hlavičkou parasport24 už od roku 2008 pomáha rodinám po celom Slovensku. Keďže tento rok významným spôsobom ovplyvnila charitatívnu parasport tour koronakríza, bolo podujatie len jednodňové.  
Deti sa vrátili do školských lavíc
Last Updated on jún 02 2020

Deti sa vrátili do školských lavíc

V pondelok 1. júna si deti opäť sadli do školských lavíc. Žiaci 1 - 5. ročníka sa stretli so svojimi spolužiakmi a začali sa venovať výučbe priamo v škole.
V Trenčíne sa opäť hral futbal
Last Updated on jún 01 2020

V Trenčíne sa opäť hral futbal

Slovenská najvyššia futbalová súťaž bola kvôli koronakríze  rovnako ako všetky športové podujatia a ligy na Slovensku na dlhší čas pozastavená. Keďže postupne krízový štáb uvoľňuje opatrenia, padlo rozhodnutie fortunaligu...
Testovanie výkonnosti, no aj na COVID 19
Last Updated on jún 01 2020

Testovanie výkonnosti, no aj na COVID 19

V Dubnici nad Váhom testovali futbalových rozhodcov. Na umelej tráve v areáli futbalového štadióna prebiehali previerky výkonnosti, ale aj testy na COVID 19. Keďže reštart Fortunaligy by mal byť už 13. júna, potreboval zväz...
Leto opäť aj s cyklobusmi
Last Updated on máj 29 2020

Leto opäť aj s cyklobusmi

Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým cyklistom, ktorí radi spoznávajú prírodné aj kultúrne krásy kraja práve zo sedla svojho bicykla. Už po štvrtý rok budú...

TV Program

 
Čas Program Info
19:50 Infotext Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky
20:00 Noviny Museli uzatvoriť všetky pobočky, Prebytok viac ako 25 miliónov eur, FPT v Púchove odovzdala mestu ochranné štíty,...
20:30 Šport Prvé tréningy absolvovali aj volejbalistky, Aktuálna situácia v Púchovskom hokeji,...
 

Prehľad spravodajstva

TV Považie - Vaša regionálna televízia
streda, 03 jún 2020 12:35

Deň detí v materských školách

 

Medzinárodný deň detí tento rok oslávili malé ratolesti návratom do školských zariadení. Najmä do materských škôl sa deti už veľmi tešili. Novou skúsenosťou boli všadeprítomné hygienické opatrenia. Nechýbala však ani sladká odmena z radnice. 

streda, 03 jún 2020 12:34

Zasadala komisia vzdelávania

Svoje zasadnutie mala v júni aj komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

Pelotón cyklistov pod hlavičkou parasport24 už od roku 2008 pomáha rodinám po celom Slovensku. Keďže tento rok významným spôsobom ovplyvnila charitatívnu parasport tour koronakríza, bolo podujatie len jednodňové.  

streda, 03 jún 2020 09:39

Poslanci schválili zmenu v rozpočte

V utorok 2. júna sa v Dubnici nad Váhom konalo mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva. Na programe bolo prerokovať len jeden bod, týkajúci sa zmeny v rozpočte.

Chátrajúci futbalový štadión v Považskej Bystrici sa má už čoskoro zmeniť na moderný futbalový stánok. Ako sme vás už informovali, koronakríza by jeho výstavbu ohroziť nemala. Už počas prvých júnových dní vypísalo mesto verejné súťaž na zhotoviteľa stavby. V prvej etape, by sa mala kompletne zrekonštruovať hlavná tribúna.

Krízový štáb mesta Považská Bystrica neodporúčal MŠK otvoriť tento rok letné kúpalisko. Keďže počet  ľudí na jednom mieste je limitovaný a aj naďalej platia prísne hygienické opatrenia, bolo by ťažké zabezpečiť chod kúpaliska.

streda, 03 jún 2020 09:36

Dobiehajú zameškané

To, čo Púchovskí seniori za posledné obdobie zameškali sa pri aktuálnom zmierňovaní opatrení snažia dobehnúť spoločnými stretnutiami. Tie sa odohrávajú najmä vo vonkajších priestoroch.    

utorok, 02 jún 2020 14:25

Nová separačná linka v PTSM

Podnik technických služieb mesta Púchov zakúpil novú separačnú linku, ktorá by mala zefektívniť a zároveň uľahčiť prácu pri dotrieďovaní plastov. Nová linka prišla v dobe, kedy určite nebude núdza o jej plné využite, nakoľko množstvo vyseparovaného odpadu v meste za posledné týždne značne stúplo. 

 

utorok, 02 jún 2020 14:12

Deti sa vrátili do školských lavíc

V pondelok 1. júna si deti opäť sadli do školských lavíc. Žiaci 1 - 5. ročníka sa stretli so svojimi spolužiakmi a začali sa venovať výučbe priamo v škole.

utorok, 02 jún 2020 14:11

V Praznove vyrastie nové ihrisko

V Praznove sa začalo s výstavbou nového multifunkčného ihriska. Mesto ho umiestnilo do športového areálu, kde sa okrem športovania konajú aj mnohé kultúrne podujatia.

Stránka 1 z 357
pondelok, jún 01 2020 0 komentárov
V Trenčíne sa opäť hral futbal

Slovenská najvyššia futbalová súťaž bola kvôli koronakríze  rovnako ako všetky športové

štvrtok, máj 14 2020 0 komentárov
Volume zahrali fanúšikom priamo do

Trenčianska kapela Volume nezaháľa ani počas aktuálnych ťažkých časov. Jej členovia

Meniny má: Karolína Zajtra: Lenka

Predpoveď počasia

Kalendár podujatí

loader

Najčítanejšie

  • Deň
  • Týždeň
  • Mesiac

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás