FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
NA SLOVENSKU SA V TERMÍNE OD 15. 2. DO 31. 3. 2021 USKUTOČNÍ SČÍTANIE OBYVATEĽOV PRVÝKRÁT V PLNE ELEKTRONICKEJ PODOBE. K SČÍTANIU BUDE STAČIŤ POČÍTAČ, MOBIL ČI TABLET
Taktický zápas rozhodol jediný gól
Last Updated on feb 23 2021

Taktický zápas rozhodol jediný gól

V sedemnástom kole druhej futbalovej ligy si tím MŠK Púchov zmeral sily s FC Košice. Stretnutie sa odohrávalo na umelej tráve v Žiline. Z obidvoch strán išlo o taktický zápas, ktorý mnoho gólových príležitostí neponúkol....
19.02.2021 Klientom sa v ťažkých časoch snažia vniesť do života pohodu
Last Updated on feb 23 2021

19.02.2021 Klientom sa v ťažkých časoch snažia vniesť do...

Sledujete reláciu VÚC   Jednoduché to v súčasnej dobe nemajú ani Centrá sociálnych služieb. Platia v nich prísne protiepidemiologické opatrenia a klientom prirodzene chýba najmä priamy kontakt s blízkymi.
19.02.2021 Študentom sa aj v súčasnosti snažia odovzdať čo najviac vedomostí
Last Updated on feb 23 2021

19.02.2021 Študentom sa aj v súčasnosti snažia odovzdať čo...

Sledujete reláciu VÚC   Študenti končiacich ročníkov sa počas uplynulého týždňa vo viacerých školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vrátili do svojich lavíc, resp. do praxe. Niekoľko desiatok...
19.02.2021 Jozef Habánik aj naďalej rektorom Trenčianskej univerzity
Last Updated on feb 23 2021

19.02.2021 Jozef Habánik aj naďalej rektorom Trenčianskej...

Sledujete reláciu VÚC   Prezidentka Slovenskej republiky vymenovala Jozefa Habánika do funkcie rektora Trenčianskej univerzity. Jozef Habánik tak vstupuje do svojho tretieho funkčného obdobia v pozícii rektora Trenčianskej univerzity...
19.02.2021 Minister školstva navštívil Považskú Bystricu
Last Updated on feb 23 2021

19.02.2021 Minister školstva navštívil Považskú Bystricu

Sledujete reláciu VÚC   Minister školstva, vedy, výskumu a športu Branislav Gröhling navštívil Strednú zdravotnícku školu v Považskej Bystrici. Spolu so županom TSK sa rozprávali so žiakmi, ale aj pedagógmi o aktuálnych...

TV Program

 
Čas Program Info
08:40 Na Považí Country na fontáne
09:00 Bezbúdovci -
09:20 DnV magazín Aktuálne spravodajstvo z Dubnice nad Váhom
09:40 Bývajme bezpečne -
 

Prehľad spravodajstva

TV Považie - Vaša regionálna televízia
štvrtok, 04 marec 2021 13:03

Marec – mesiac knihy

Mestská knižnica Vladimíra Roya pripravila v spolupráci s mestom Púchov pre svojich čitateľov na mesiac marec viacero projektov. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

V rámci stále pretrvávajúcej zlej epidemiologickej situácie sa v Mestskom športovom klube v Púchove rozhodli, že na zimnom štadióne už ľad nebudú udržiavať. Ak by to situácia umožňovala, do budúcna by teoreticky prichádzal do úvahy tréning na iných zimných štadiónoch.

V pravidelných intervaloch sa opakujúce antigénové testovanie predstavuje pre samosprávy na celom Slovensku veľkú záťaž. Inak tomu nie je ani v Púchove. Celková situácia sa vyhodnocuje pravidelne na týždennej báze, v prípade potreby aj častejšie.

Do objektu polikliniky v meste Dubnica nad Váhom smerovala ešte počas minulého kalendárneho roka veľká investícia z rozpočtu mesta a európskych fondov. Aktuálne prebiehajúca rekonštrukcia sociálnych zariadení je už však financovaná výhradne z mestskej kasy.

piatok, 26 február 2021 14:52

Púchov vstúpil do Únie miest Slovenska

Na februárovom mestskom zastupiteľstve sa poslanci okrem iného zaoberali aj vstupom Púchova do Únie miest Slovenska. Svojím hlasovaním tento krok potvrdili.

piatok, 26 február 2021 08:16

Prerokovali takmer dve desiatky bodov

Poslanci mestského zastupiteľstva v Púchove v rámci februárového zasadnutia prejednali celkovo 19 bodov. Podrobnejšie informácie sa dozviete v rámci pripravovaného Púchovského magazínu. 

Poslanci mestského zastupiteľstva v Novej Dubnici sa v rámci aktuálneho kalendárneho roka stretli na svojom prvom zasadnutí. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

Mestská knižnica v Dubnici nad Váhom funguje od 22. februára formou výdajného okienka. Tento spôsob prevádzky zvolila radnica na základe konzultácie s hygienikom. Otváracie hodiny knižnice ostali aj v novom režime fungovania nezmenené.

Základná umelecká škola v Dubnici nad Váhom si pre svojich priaznivcov tentokrát pripravila klavírny koncert. Vystúpenie sa stretlo na sociálnych sieťach s pozitívnou odozvou verejnosti. V žiackom podaní zazneli piesne od viacerých známych autorov.

streda, 24 február 2021 09:27

V Púchove už funguje MOM na PCR testovanie

Mobilné odberové miesto na PCR testovanie začalo v Púchove fungovať od 23. februára. Situované je na parkovisku pred areálom MŠK v autobuse mestskej hromadnej dopravy. Testovanie momentálne prebieha dva dni v týždni. V utorok a v piatok.

Stránka 1 z 397
utorok, feb 23 2021 0 komentárov
19.02.2021 Klientom sa v ťažkých

Sledujete reláciu VÚC

 

Jednoduché to v súčasnej dobe nemajú ani Centrá sociálnych

Meniny má: Fridrich Zajtra: Radoslav(a)

Predpoveď počasia

Kalendár podujatí

loader

Najčítanejšie

  • Deň
  • Týždeň
  • Mesiac
  • Marec – mesiac knihy
    Marec – mesiac knihy Mestská knižnica Vladimíra Roya pripravila v spolupráci s mestom Púchov pre svojich čitateľov na mesiac marec viacero…

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás