FLASH NEWS
AKTUALNE:
NOVÁ SLUŽBA PRE POVAŽSKOBYSTRIČANOV - CELOROČNÝ BEZPLATNÝ ZBER NADROZMERNÉHO ELEKTROODPADU PRIAMO Z DOMU. VY SI LEN VYBERTE TERMÍN NA: HTTPS://WWW.ZBERELEKTROODPADU.SK/MESTSKE-CASTI.PHP. ZBER SI MÔŽETE OBJEDNAŤ AJ OSOBNE NA MESTSKOM ÚRADE V POVAŽSKEJ BYSTRICI NA ČÍSLE DVERÍ 324 ALEBO TELEFONICKY NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 042/ 43 05 324. OBJEDNÁVKY NA ODVOZ SA UZATVÁRAJÚ VŽDY 2 DNI PRED KONANÍM ZBERU
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
STÁLE ODBERNÉ MIESTO NA BEZPLATNÉ OTESTOVANIE ANTIGÉNOVÝMI TESTAMI JE OTVORENÉ. NACHÁDZA SA V BUDOVE OKRESNÉHO ÚRADU PB A VYUŽIŤ HO MÔŽETE V PRACOVNÝCH DŇOCH OD 10:00 DO 16:00, V STREDU OD 12:00 DO 18:00 HODINY
OBNOVENIE PREVDZKY KINA MIER OD 20.11.2020. PREMIETANIE FILMOVCH PREDSTAVEN OD 10 DIVKOV
DUBNICKÉ MÚZEUM A MESTSKÁ KNIŽNICA OD STREDY 18.11.2020 SÚ ZNOVA OTVORENÉ
POVAŽSKÁ KNIŽNICA V POVAŽSKEJ BYSTRICI A POBOČKY NA SÍDLISKÁCH SNP A ROZKVET SÚ OD 23.11.2020 OPÄŤ OTVORENÉ
S PRÍCHODOM CHLADNEJŠIEHO POČASIA OTVORILO MESTO DUBNICA NAD VÁHOM OD PIATKA 20.11.2020 BRÁNY KRÍZOVÉHO CENTRA
TOHTOROČNÉ SILVESTROVSKÉ OSLAVY, KTORÉ BÝVAJÚ TRADIČNE SPOJENÉ S OHŇOSTROJOM A KULTÚRNYM PROGRAMOM PRED MESTSKÝM ÚRADOM V POVAŽSKEJ BYSTRICI, SA VZHĽADOM K AKTUÁLNEJ HYGIENICKO-EPIDEMIOLOGICKEJ SITUÁCII KONAŤ NEBUDÚ. FINANCIE, KTORÉ BOLI VYČLENENÉ NA SILVESTROVSKÉ OSLAVY, POPUTUJÚ NA SONOGRAFICKÝ PRÍSTROJ PRE NEMOCNICU
V SOBOTU 5. DECEMBRA 2020 O 17.00 – 19.00 HOD. PREJDE MESTOM DUBNICA NAD VÁHOM MIKULÁŠSKY SPRIEVOD
Na domácej pôde body nezískali
Last Updated on dec 03 2020

Na domácej pôde body nezískali

V trinástom kole druhej futbalovej ligy si hráči MŠK Púchov zmerali sily s družstvom FK Poprad. Hneď v úvode v situácii zo šiestej minúty mohli ísť domáci do vedenia, no hosťujúci brankár bol pozorný. Púchovčania zároveň...
27.11.2020 Verejná knižnica Michala Rešetku opäť otvorená
Last Updated on dec 01 2020

27.11.2020 Verejná knižnica Michala Rešetku opäť otvorená

Sledujete reláciu VÚC   Mierne uvoľnenie opatrení prinieslo ľuďom viaceré možnosti ako tráviť voľný čas. Okrem návštevy kina či divadla už môžu zájsť aj do knižnice a opäť si vypožičať svoju obľúbenú literatúru. ...
27.11.2020 Učia metódou sedem návykov
Last Updated on dec 01 2020

27.11.2020 Učia metódou sedem návykov

Sledujete reláciu VÚC   Stredná spojená škola v Púchove prikročila rovnako ako všetky ostatné stredné školy na Slovensku k online výuke. Dištančné vyučovanie v rámci odborných škôl nie je jednoduché, no žiaci si už...
27.11.2020 Zamestnanci župy prišli darovať krv
Last Updated on dec 01 2020

27.11.2020 Zamestnanci župy prišli darovať krv

Sledujete reláciu VÚC   Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici má v posledných mesiacoch veľký problém s nedostatkom krvi. Darcov aj kvôli koronakríze výrazne ubudlo, no počet pacientov, ktorí najcennejšiu tekutinu...
27.11.2020 Do práce bicyklovali aj zamestnanci Trenčianskej župy
Last Updated on dec 01 2020

27.11.2020 Do práce bicyklovali aj zamestnanci Trenčianskej...

Sledujete reláciu VÚC   Celonárodná kampaň s názvom Do práce na bicykli už funguje niekoľko rokov. Zamestnanci Trenčianskej župy sa jej pravidelne zúčastňujú. Inak tomu nebolo ani tento rok.

TV Program

 
Čas Program Info
01:00 Bezbúdovci -
01:20 DnV magazín Aktuálne spravodajstvo z Dubnice nad Váhom
01:40 Bývajme bezpečne -
01:50 Infotext Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky
 

Prehľad spravodajstva

TV Považie - Vaša regionálna televízia

V Dubnici nad Váhom začali s postupnou obnovou vozového parku Technických služieb mesta. Viaceré kusy techniky sú totiž už relatívne zastarané a pri ich prevádzke sa prejavujú rôzne poruchy. Novo zakúpená technika by mala byť v čo najskoršom termíne uvedená do obehu.

piatok, 04 december 2020 07:59

Silvestrovský program bude online

Kvôli epidemiologickej situácii si oslavy Nového roka neužijeme tak, ako sme boli doteraz zvyknutí. Na oddelení kultúry v Dubnici nad Váhom sa však aj napriek tomu rozhodli, že Silvestra môžu ľudia stráviť spoločne v online priestore.    

štvrtok, 03 december 2020 07:45

Na domácej pôde body nezískali

V trinástom kole druhej futbalovej ligy si hráči MŠK Púchov zmerali sily s družstvom FK Poprad. Hneď v úvode v situácii zo šiestej minúty mohli ísť domáci do vedenia, no hosťujúci brankár bol pozorný. Púchovčania zároveň narážali na prehustenú obranu tímu spod Tatier, ktorý sa na súperovu polovicu dostával len sporadicky. V 23. minúte dostal však Legnani prihrávku priamo do pokutového územia a v zakončení nezaváhal. Poprad sa následne stiahol do obrany, ktorú už Púchov nedokázal do konca zápasu prekonať. 

streda, 02 december 2020 07:48

Vianočná zbierka pre charitný dom

Študentský parlament v Považskej Bystrici je aktívny aj počas posledného kalendárneho mesiaca. Pod vedením novej predsedkyne zorganizoval charitatívnu zbierku pre deti z charitného domu v Považskej Bystrici.

utorok, 01 december 2020 15:05

Pešiu zónu už zdobí symbol Vianoc

Pešiu zónu v Púchove už zdobí vysoký ihličnatý symbol Vianoc. Jedná sa o smrek pichľavý, ktorý bol dlhodobo určený na výrub a radnica sa ho preto rozhodla takýmto spôsobom zužitkovať. 

Sledujete reláciu VÚC

 

Mierne uvoľnenie opatrení prinieslo ľuďom viaceré možnosti ako tráviť voľný čas. Okrem návštevy kina či divadla už môžu zájsť aj do knižnice a opäť si vypožičať svoju obľúbenú literatúru.    

utorok, 01 december 2020 14:37

27.11.2020 Učia metódou sedem návykov

Sledujete reláciu VÚC

 

Stredná spojená škola v Púchove prikročila rovnako ako všetky ostatné stredné školy na Slovensku k online výuke. Dištančné vyučovanie v rámci odborných škôl nie je jednoduché, no žiaci si už počas prvej vlny pandémie na nový spôsob vyučovania zvykli. Od nového školského roku škola začala viesť študentov k hodnotovému vzdelávaniu. Škola k tomu využíva metódu siedmich návykov, ktorá je dnes populárna najmä v severských krajinách.

Sledujete reláciu VÚC

 

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici má v posledných mesiacoch veľký problém s nedostatkom krvi. Darcov aj kvôli koronakríze výrazne ubudlo, no počet pacientov, ktorí najcennejšiu tekutinu potrebujú, stále pribúda. Darovaná krv navyše končí načas v karanténe, čo celý proces spomaľuje. S pomocnou rukou prišiel Trenčiansky samosprávny kraj. Viacerí zamestnanci úradu spolu so župan prišli do považskobystrickej nemocnice darovať krv. 

Sledujete reláciu VÚC

 

Celonárodná kampaň s názvom Do práce na bicykli už funguje niekoľko rokov. Zamestnanci Trenčianskej župy sa jej pravidelne zúčastňujú. Inak tomu nebolo ani tento rok.

Verejnej knižnici Michala Rešetku v Trenčíne bol do užívania odovzdaný úplne nový výťah. Vďaka tejto prístavbe budú mať čitatelia bezbariérový vstup do všetkých podlaží. Súčasťou projektu bola i úprava nádvoria knižnice, kde sa pravidelne organizuje napríklad aj obľúbená letná čitáreň.   

Stránka 1 z 387
utorok, dec 01 2020 0 komentárov
27.11.2020 Verejná knižnica

Sledujete reláciu VÚC

 

Mierne uvoľnenie opatrení prinieslo ľuďom viaceré možnosti ako

štvrtok, dec 03 2020 0 komentárov
Na domácej pôde body nezískali

V trinástom kole druhej futbalovej ligy si hráči MŠK Púchov zmerali sily s družstvom FK

utorok, nov 24 2020 0 komentárov
Už 40 rokov šíria kultúrne

Na Považí pôsobí množstvo folklórnych súborov, ktoré sa snažia vyhľadávať a následne

Meniny má: Oto Zajtra: Mikuláš

Predpoveď počasia

Kalendár podujatí

loader

Najčítanejšie

  • Deň
  • Týždeň
  • Mesiac

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás