FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU OBRAZOV MGR. ĽUDMILY GRANCOVEJ S NÁZVOM ABSTRAKCIA, AKRYL A ENKAUSTIKA DO 18. 3.2026 V PRIESTOROCH KINA MIER
VLASTIVEDNÉ MÚZEUM V POVAŽSKEJ BYSTRICI VÁS POZÝVA NA VÝSTAVU MÚZY SKRYTÉ V KAMENI. POTRVÁ AŽ DO 15. 5.2026 VO VÝSTAVNEJ MIESTNOSTI VLASTIVEDNÉHO MÚZEA (BUDOVA SPŠ)
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA ORGANIZUJE ZBIERKU POUŽITÉHO OBLEČENIA, TEXTILU, OBUVI... BUDE SA KONAŤ 16. AŽ 18. 3. 2026 OD 8.00 DO 16.00 HOD V DOME KULTÚRY (VCHOD ZOZADU OD ZUŠ)
V MESTE POVAŽSKÁ BYSTRICA SA DŇA 25. 3.2026 NA MESTSKOM ÚRADE OD 8. - 17.00 HOD BUDE KONAŤ BURZA KNÍH. DAJME KNIHÁM DRUHÚ ŠANCU, PRÍSPEVOK ZA KNIHU DOBROVOĽNÝ. KNIHY MÔŽTE DONIESŤ DO REDAKCIE POVAŽSKOBYSTRICKÝCH NOVINIEK OD 16. - 20. 3.2026

V rámci celoslovenského podujatia Výstup na 101 hradov a zámkov sa v našom regióne návštevníkom otvorili pomyselné brány troch hradov.

Okrem hradov Vršatec a Lednica si všetci milovníci prírody a histórie mohli pozrieť aj zvyšky stredovekého hradu Košeca. Aj keď už z neho veľa nezostalo, všetci návštevníci, ktorí sa vybrali pozrieť na hradný kopec si mohli vychutnať krásne výhľady na okolitú krajinu. Pre návštevníkov bolo pripravené občerstvenie a z podujatia si mohli odniesť veľa krásnych zážitkov.

Čítané 10702 krát
Zahlasujte
(1 Hlas)
Kategória Z regiónu
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správy



Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás