FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM SKUPÍN AYAM A ARZÉN DŇA 21.08.2026 O 19.00 HOD. PRI FONTÁNE PRI KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA DETSKÉ A RODINNÉ PODUJATIE ZELENÉ DOBRODRUŽSTVÁ S MATEJOM ZÁMEČNÍKOM DŇA 21.08.2026 O 18.00 HOD. V PARKU J. B. MAGINA PRI GROTTE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA KONCERT TOMÁŠA BURANOWSKÉHO DŇA 21.08.2026 O 19.30 HOD. V PARKU J. B. MAGINA PRI GROTTE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA LETNÉ KINO A PREMIETANIE FILMU ŠVIHÁCI DŇA 21.08.2026 O 20.30 HOD. NA NÁDVORÍ DUBNICKÉHO KAŠTIELA.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA ROZPRÁVKOVÉ PREDSTAVENIE PRE DETI HERKULES ALEBO DOBYTIE PEKLA. PODUJATIE SA USKUTOČNÍ DŇA 22.08.2026 O 17.00 HOD. V PARČÍKU PRI KULTÚRNEJ BESEDE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA SENIOR FESTIVAL DŇA 22.08.2026 O 18.00 HOD. PRI FONTÁNE PRI KINE MIER. VYSTÚPIA DH MOŠTEŇANKA, FEJEŠOVCI A MAREK BEDNÁR.
MESTO PÚCHOV VÁS SRDEČNE POZÝVA NA DETSKÝ KONCERT MIRO JAROŠ DŇA 23.08.2026 O 17.00 HOD V AMFITEÁTRI ILONKA. VSTUP VOĽNÝ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA, PX CENTRUM A VMČ ROZKVET VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA 25. ROČNÍK HELENSKÝCH HODOVÝCH SLÁVNOSTÍ DŇA 23.08.2026 OD 10.00 HOD. NA SÍDLISKI ROZKVET. ČAKÁ VÁS SLÁVNOSTNÁ OMŠA, VÝSTAVY A BOHATÝ KULTÚRNY PROGRAM S BÁBKOVÝM DIVADLOM LIENKA, DFS MLADOSŤ, ŠČAMBOU A PLOŠTÍN PUNKOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA PODUJATIE SPOLU V POHYBE - CVIČENIE V PARKU DŇA 23.08.2026 O 09.00 HOD. V PARKU J. B. MAGINA. PRIHLÁSENIE VIA SMS NA 0903 143 407 NAJNESKÔR V DEŇ CVIČENIA DO 07.00 HOD. VSTUP VOĽNÝ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU FOTOGRAFIÍ MIROSLAVA JEŠKA "Z MOJICH CIEST" DO 15.09.2026 V KINE MIER V POVAŽSKEJ BYSTRICI. OTVORENÉ V PRACOVNÝCH DŇOCH OD 8.00 DO 16.00 HOD. A POČAS PODUJATÍ.

S podujatiami pre deti sa v súčasnosti priam roztrhlo vrece, ale iba niektoré sú také, na ktoré si naše deťúrence spomenú aj po rokoch.

Medzi najobľúbenejšie podujatia v Považskej Bystrici neodmysliteľne patrí Rozprávkový les.

Všetko sa začalo v areáli VII.ZŠ a v blízkom lese. Na školskom ihrisku bolo pripravené dosiaľ nevídané množstvo skvelých atrakcií. Za mnohé spomeňme nafukovaciu šmykľavku, jazdu na vode, či skákacie hrady. Vyblázniť sa vo veľkej plastovej guli po celej lúke ocenili najmä chalani. Rozosmiatu atmosféru rozpumpovalo vystúpenie Mimoňov. Nechýbalo ani stále populárnejšie maľovanie na tvár. Nielen naše deťúrence, ale aj starší sa mohli do sýta vyblázniť na dobrodružnej prechádzke legendárnym lesom, kde na vás čakali rozprávkové bytosti. Medzi stromami bola ukrytá perníková chalúpka, kde bývali tri kozliatka. Ako inak pre všetky deti bola pripravená aj sladká odmena.

Čítané 7061 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z regiónu

Najčítanejšie správy



Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás