FLASH NEWS
AKTUALNE:
DOPRAVNÝ PODNIK MESTA POVAŽSKÁ BYSTRICA INFORMUJE, ŽE LINKA MHD2 BUDE AŽ DO UKONČENIA OPRAVY CESTY PREMÁVAŤ MIMO MESTSKÚ ČASŤ POVAŽSKÉ PODHRADIE Z DÔVODU JEJ NEPREJAZDNOSTI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA POZÝVA NA BURZU KNÍH A PLATNÍ 22. OKTÓBRA NA MESTSKOM ÚRADE – NEPOTREBNÉ KNIHY A PLATNE MÔŽETE PRINIESŤ DO REDAKCIE POVAŽSKOBYSTRICKÝCH NOVINIEK OD 13. DO 17. OKTÓBRA.
PX CENTRUM POZÝVA NA AUTORSKÚ VÝSTAVU OBRAZOV VLADIMÍRA MIČIENKU - KRAJINA POKOJA A TICHA, KTORÁ BUDE SPRÍSTUPNENÁ OD 7. DO 31. OKTÓBRA 2025 V KINE MIER V POVAŽSKEJ BYSTRICI.
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB PÚCHOV OZNAMUJE, ŽE Z DÔVODU KONANIA PLAVECKÝCH PRETEKOV BUDE V SOBOTU 4. OKTÓBRA 2025 KRYTÁ PLAVÁREŇ ZATVORENÁ.
V MESTE PÚCHOV SA VO ŠTVRTOK 23. OKTÓBRA 2025 OD 17.00 H PRED BUDOVOU DIVADLA PÚCHOV USKUTOČNÍ - VEČER PÚCHOVSKÝCH SVETLONOSOV - VÝSTAVA VYREZÁVANÝCH TEKVÍC ŽIAKOV A KLUBOV, KTORÁ POTRVÁ DO 11. NOVEMBRA; VSTUP JE VOĽNÝ.
MESTO NOVÁ DUBNICA HĽADÁ VZRASTLÝ IHLIČNATÝ STROM NA HLAVNÝ VIANOČNÝ STROMČEK – AK MÁTE VHODNÝ STROM, OZVITE SA DO 10. OKTÓBRA 2025 OSOBNE NA MESTSKOM ÚRADE ALEBO NA TEL. Č. 0918 323 276, VÝRUB A ODVOZ ZABEZPEČÍME.

Trenčiansky vodník Valentín počas zimných mesiacov opäť ožije a to vďaka verejnému korčuľovaniu.

Deti sa môžu tešiť na ľadové šantenie. Do centra Trenčína sa po päťročnej prestávke vracia verejné korčuľovanie. V minulosti ľadovú plochu zrušili kvôli finančným problémom. Dnes je Trenčín v o niečo lepšej kondícii a svojim obyvateľom chce vrátiť obľúbenú ľadovú atrakciu. Aj keď to nie je lacný špás. 

Pracovníci ľadovú plochu v centre mesta inštalujú už od začiatku novembra.Verejné korčuľovanie v centre Trenčína začne pravdepodobne na Mikuláša. Všetko ale závisí aj od počasia. V prípade, že sa teploty budú držať nad desiatimi stupňami, prevádzka ľadu v takýchto dňoch možná nebude.

Čítané 6830 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z regiónu

Najčítanejšie správy



Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás