FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTSKÝ ŠATNÍK DUBNICA NAD VÁHOM OZNAMUJE, ŽE OD FEBRUÁRA BUDE KAŽDÚ STREDU OTVORENÝ V PREDĹŽENOM ČASE OD 13.00 HOD DO 17.00 HOD. NAVŠTÍVIŤ HO MÔŽTE KAŽDÝ PONDELOK, STREDU A PIATOK. ZMENA SA TÝKA STREDAJŠÍCH DNÍ!
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY V PÚCHOVE, KTORÉ SA BUDÚ KONAŤ V SOBOTU 14.02.2026 NA PEŠEJ ZÓNE OD 12.00 – 18.00 H. VSTUP VOĽNÝ!
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA TRADIČNÉ DUBNICKÉ FAŠIANGY, KTORÉ SA USKUTOČNIA 14.02. 2026 NA JAVISKU OC ABC OD 10.15 HOD
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA NOVODUBNICKÉ FAŠIANGY, KTORÉ SA USKUTOČNIA 14.02. 2026 NA MIEROVOM NÁMESTÍ/AMFITEÁTRI OD 10.00 HOD
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA FAŠIANGY V MESTE DŇA 15.02.2026 PRI FONTÁNE PRI KINE MIER, ZAČÍNAJÚC SPRIEVODOM MESTOM O 13.00 HOD PRI ŠPORTOVEJ HALE
VMČ DOLNÝ MOŠTENEC VÁS SRDEČNE POZÝVA NA FAŠIANGOVÝ KARNEVAL DŇA 15. 02. 2026 O 15.00 HOD. VSTUP ZDARMA!
POVAŽSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V PB VÁS SRDEČNE POZÝVA NA CESTOVATEĽSKÚ PREZENTÁCIU CYKLORAJ LAGO DI GARDA. O PUTOVANÍ NA BICYKLOCH POROZPRÁVA KAROL MARGETA DŇA 19. FEBRUÁRA 2026 O 16,00 H. VSTUP VOĽNÝ
VLASTIVEDNÉ MÚZEUM V POVAŽSKEJ BYSTRICI VÁS POZÝVA NA VÝSTAVU MÚZY SKRYTÉ V KAMENI. PRE VEREJNOSŤ BUDE OTVORENÁ VERNISÁŽOU DŇA 19. FEBRUÁRA 2026 O 17.00 HOD. A POTRVÁ AŽ DO 15. MÁJA 2026 VO VÝSTAVNEJ MIESTNOSTI VLASTIVEDNÉHO MÚZEA (BUDOVA SPŠ)

Téma ochrany manželstva a rodiny je v týchto dňoch témou, ktorú registruje snáď každý.

V blížiacom sa referende, ktoré rozhodla sa zorganizovať aliancia za rodinu budeme odpovedať na tri otázky. Okresný úrad v Žiline vo štvrtok doobeda pripravil školenie pre predsedov a podpredsedov okrskových komisii v obvode Žilina. Vo veľkej zasadačke Žilinského mestského úradu všetkým predstavili organizačné pokyny referenda. A aj to ako bude prebiehať zbieranie údajov priamo na okresnom úrade. Prišla aj pracovníčka štatistického úradu, ktorá informovala o spôsobe a metódach zbierania týchto údajov. Príslušník polície predsedov a podpredsedov okrskových komisii oboznámil s opatreniami, ktoré by mali zabezpečiť hladký priebeh referenda.

Čítané 8664 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z regiónu
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správy



Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás