close

Sign In

close

Register

All fields are required(*).

Predčasné Vianoce na gymnáziu v Považskej Bystrici.

Študenti dostali nové prírodovedné laboratória, vďaka ktorým môžu ešte viac napredovať. Do nových laboratórií pribudli mikroskopy, počítače, didaktické pomôcky na chémiu či fyziku. Tieto učebne a pomôcky zafinancoval Trenč. Samospráv.kraj. Škola peniaze použila aj na stavebné úpravy.

Podobné laboratória dostali aj študenti v Dubnici. Vyučovací proces sa ale skvalitní aj na ďalších ôsmich vybraných gymnáziách kraja. Je na to vyčlenených 400 000 eur.
Slávnostné odovzdávanie bolo aj zábavné. Pán predseda sám vyskúšal niektoré pomôcky.

Čítané 9279 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z regiónu
Prepnite zobrazenie:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase