FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTSKÝ ŠATNÍK DUBNICA NAD VÁHOM OZNAMUJE, ŽE OD FEBRUÁRA BUDE KAŽDÚ STREDU OTVORENÝ V PREDĹŽENOM ČASE OD 13.00 HOD DO 17.00 HOD. NAVŠTÍVIŤ HO MÔŽTE KAŽDÝ PONDELOK, STREDU A PIATOK. ZMENA SA TÝKA STREDAJŠÍCH DNÍ!
POVAŽSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V PB VÁS SRDEČNE POZÝVA NA CESTOVATEĽSKÚ PREZENTÁCIU CYKLORAJ LAGO DI GARDA. O PUTOVANÍ NA BICYKLOCH POROZPRÁVA KAROL MARGETA DŇA 19. FEBRUÁRA 2026 O 16,00 H. VSTUP VOĽNÝ
VLASTIVEDNÉ MÚZEUM V POVAŽSKEJ BYSTRICI VÁS POZÝVA NA VÝSTAVU MÚZY SKRYTÉ V KAMENI. PRE VEREJNOSŤ BUDE OTVORENÁ VERNISÁŽOU DŇA 19. FEBRUÁRA 2026 O 17.00 HOD. A POTRVÁ AŽ DO 15. MÁJA 2026 VO VÝSTAVNEJ MIESTNOSTI VLASTIVEDNÉHO MÚZEA (BUDOVA SPŠ)
MESTSKÝ ÚRAD PÚCHOV OZNAMUJE, ŽE V TERMÍNE OD 27. 2. 2026 OD 7:00 HOD. DO 1. 3. 2026 DO 18:00 HOD. (PIATOK – NEDEĽA) BUDE PREBIEHAŤ MODERNIZÁCIA ELEKTRONICKÝCH SYSTÉMOV A HARDVÉROVEJ INFRAŠTRUKTÚRY MESTAA PRETO BUDE DŇA 27.2.2026 ZATVORENÝ. DŇA 27.2.2026 BUDE TIEŽ PREVÁDZKA SOCIÁLNEHO TAXÍKA PRERUŠENÁ AKO AJ PRÍJEM OBJEDNÁVOK. SOCIÁLNY TAXÍK A PRÍJEM OBJEDNÁVOK BUDE OPÄŤ OD PONDELKA 2.3.2026

Najsledovanejšie 10 minút s...

Rozmýšľali ste niekedy nad tým ako to asi vyzerá v televízií? Čo sa deje počas nakrúcania relácie či ako vznikajú správy?

Tretiaci zo základnej školy v Udiči to už vedia. V rámci návštevy Mestského úradu prišli na exkurziu aj do televízie Považie.  Prvou zastávkou detí bola kancelária pána riaditeľa, žiaci sa dozvedeli, ako funguje televízia, ako vzniká správa do spravodajstva a z čoho pozostáva práca kameramana či redaktora.  Keď zistili všetko potrebné, nastal ten správny čas, aby to videli aj na vlastné oči. Žiaci odchádzali plní nových poznatkov a zážitkov a kto vie, možno sa za pár rokov stanú našimi kolegami.

Čítané 10053 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z regiónu
Kľúčové slovo

Vyhľadajte v archíve

TV Program

 
Čas Program Info
18:40 Na Považí Country na fontáne
19:00 Bezbúdovci -
19:20 DnV magazín Aktuálne spravodajstvo z Dubnice nad Váhom
19:40 Bývajme bezpečne -
 

  

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás