FLASH NEWS
AKTULNE:
VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA PX CENTRA - VZHĽADOM NA VYHLÁSENIE VLÁDY SR ZO DŇA 24. 3. 2020 A PREDĹŽENÍ OBDOBIA ZÁKAZU ZHROMAŽĎOVANIA ODVOLÁVAME AVIZOVANÉ VRACANIE VSTUPNÉHO ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA V STANOVENÝCH TERMÍNOCH. VSTUPNÉ BUDEME VRACAŤ AŽ PO SKONČENÍ ZÁKAZU A KARANTÉNY, KEĎ TO BUDE BEZPEČNÉ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIŠLO V TÝCHTO NIE ĽAHKÝCH ČASOCH S INICIATÍVOU POVAŽSKÁ BYSTRICA SPOJME SA A POMÔŽME SI. VYZÝVA ĽUDÍ K SÚDRŽNOSTI A POMOCI SENIOROM. PRÁVE TÍ SÚ TOU NAJOHROZENEJŠOU SKUPINOU OBYVATEĽSTVA. RADNICA HĽADÁ DOBROVOĽNÍKOV NAD 18 ROKOV, KTORÍ SÚ OCHOTNÍ JEJ POMÔCŤ.
PARKOVACIE KARTY, KTORÝM KONČÍ PLATNOSŤ, BOLI AUTOMATICKY PREDĹŽENÉ. PREDAJ PARKOVACÍCH PREUKAZOV JE ZATVORENÝ DO 31. MARCA. DO TOHTO DÁTUMU SA AUTOMATICKY PREDLŽUJÚ AJ PREUKAZY PLATNÉ DO 12. MARCA
AJ NAPRIEK ZATVORENÝM KOSTOLOM BUDE TELEVÍZIA POVAŽIE VYSIELAŤ NAŽIVO SVÄTÚ OMŠU DENNE O 17:00 HOD. V NEDEĽU KLASICKY O 8:45 HOD.
NEMOCNICA S POLIKLINIKOU V PB OZNAMUJE, ŽE OD STREDY 18. MARCA BUDE MOŽNÉ VSTÚPIŤ DO PRIESTOROV NEMOCNICE LEN CEZ BEZBARIÉROVÝ VSTUP (OD DETSKEJ POLIKLINIKY, DO PRIESTOROV PRI LEKÁRNI SV. LUKÁŠ). VSTUP BUDE MOŽNÝ LEN S OCHRANOU DÝCHACÍCH CIEST (RÚŠKO, ŠATKA, ŠÁL A POD.). VŠETKY OSTATNÉ VCHODY DO NEMOCNICE BUDÚ PRE VEREJNOSŤ UZATVORENÉ. PRI VCHODE DO BUDOVY BUDE KAŽDÉMU ZMERANÁ TELESNÁ TEPLOTA BEZKONTAKTNÝM TEPLOMEROM. JEDEN CENTRÁLNY VCHOD DO NEMOCNICE SA BUDE POUŽÍVAŤ DO ODVOLANIA
ÚRADNÉ HODINY KLIENTSKYCH CENTIER SA OD PONDELKA 16.03.2020 SKRACUJÚ NA ČAS OD 8:00 DO 11:00 KAŽDÝ PRACOVNÝ DEŇ.
DO BUDOVY KLIENTSKEHO CENTRA, OKRESNÉHO ÚRADU A POLICAJNÉHO ZBORU BUDE UMOŽNENÝ VSTUP LEN OSOBÁM S DOHODNUTÝM TERMÍNOM NA KONKRÉTNY ÚKON.
OBČANIA, KTORÍ SA UŽ V MINULOSTI OBJEDNALI NA ÚSEKU DOPRAVNÝCH EVIDENCIÍ MIMO NOVÝCH ÚRADNÝCH HODÍN, SA BUDÚ MUSIEŤ ZNOVU OBJEDNAŤ NA ČAS OD 8:00 DO 11:00 HOD. NAKOĽKO ICH OBJEDNÁVKY BOLI ZRUŠENÉ
VYHOTOVENÉ DOKLADY BUDÚ ZASIELANÉ OBČANOM PROSTREDNÍCTVOM POŠTY.
ZAKAZUJE SA VSTUP RODIČOV S DEŤMI DO VŠETKÝCH KLIENTSKYCH PRACOVÍSK OKREM NEVYHNUTNÝCH ÚKONOV.

Najsledovanejšie spravodajstvo

Martin Hamšík

Martin Hamšík

piatok, 03. apríl 2020, 15:16

Novej situácii sa museli kvôli zavedeným bezpečnostným opatreniam prispôsobiť aj základné umelecké školy. Výnimkou nie je ani tá v Púchove. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

štvrtok, 02. apríl 2020, 14:40

Do iniciatívy s názvom Pomôž nemocnici sa už zapojilo veľké množstvo občanov z celého Slovenska. Mladí ľudia v Púchove s technickým zameraním sa napríklad rozhodli pomôcť svojimi skúsenosťami s 3D tlačou a zdravotníkom vyrábajú ochranné štíty z recyklovateľného materiálu.   

piatok, 27. marec 2020, 12:51

Spoločný projekt radnice a Mestskej knižnice Vladimíra Roya v Púchove, ktorý bol spustený koncom marca prináša viaceré zmeny, ktoré by čitateľom mali uľahčiť preklenutie krízového obdobia. Viacerí z nich už využili možnosť objednať si knihy telefonicky.    

pondelok, 30. marec 2020, 12:39

Bežný chod narušila aktuálne zúriaca epidémia aj v Mestskej knižnici v Dubnici nad Váhom, kde už dlhšiu dobu nemajú čitatelia z preventívnych dôvodov prístup. V knižnici sa medzičasom snažia venovať činnostiam, na ktoré počas bežnej prevádzky príliš neostáva čas.

 

 

pondelok, 23. marec 2020, 11:58

Oddelenia kultúry majú vo všetkých samosprávach na Slovensku aktuálne veľmi podobné povinnosti a inak tomu nie je ani v Dubnici nad Váhom. Azda tou najzásadnejšou je prísť s návrhom ako preplánovať nadchádzajúce podujatia. V čase kedy si nikto nie je istý ako sa situácia bude vyvíjať sa jedná o náročnú úlohu.

 

utorok, 24. marec 2020, 11:57

V našej relácii Na Považí pokračujeme aktuálne v rozhovoroch s hlavnými predstaviteľmi kultúry v jednotlivých mestách nášho regiónu. V tomto vydaní Vám prinášame rozhovor s konateľom Púchovskej kultúry Pavlom Pivkom.

Vyhľadajte v archíve

TV Program

 
Čas Program Info
18:00 Noviny Mestá na Považí bojujú s koronavírusom, Parkovať sa bude opäť zadarmo, Mestský krízový štáb prijal nové opatrenia,...
18:30 Šport Definitíva padne v polovici apríla, Sezónu plnú prekážok ukončil vírus
18:40 Na Považí Kultúra v predošlom roku a aktuálne vyhliadky
19:00 My, Vy, Oni Renáta Beníková - regionálna hygienička
 

  

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás