FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
PRVÁKOV NA ZÁKLADNÝCH ŠKOLÁCH ČAKÁ ZMENA. MINISTERSTVO ŠKOLSTVA SCHVÁLILO NOVÝ TYP PÍSMA, COMENIA SCRIPT, KTORÉ SA ROZHODLI OD NADCHÁDZAJÚCEHO ŠKOLSKÉHO ROKU POUŽÍVAŤ AJ VIACERÉ ZÁKLADNÉ ŠKOLY V TRENČIANSKOM KRAJI.
STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA V DUBNICI NAD VÁHOM BUDE NA ZÁKLADE POŽIADAVKY ILAVSKEJ VÄZNICE VZDELÁVAŤ VÄZŇOV V TROJROČNÝCH ODBOROCH. POSLANCI ODSÚHLASILI ZRIADENIE ELOKOVANÉHO PRACOVISKA V ILAVE AKO SÚČASŤ DUBNICKEJ ŠKOLY.
MINISTERSTVO VNÚTRA SR OTVÁRA POMATURITNÉ ŠTÚDIUM PRE BUDÚCICH POLICAJTOV. PRIHLÁŠKU DO VYBRANEJ POLICAJNEJ ŠKOLY (STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA POLICAJNÉHO ZBORU PEZINOK ALEBO KOŠICE) JE NUTNÉ PODAŤ DO 31. JÚLA 2017.
SVOJU KANDIDATÚRU NA POST PREDSEDU TSK AKO NEZÁVYSLÝ KNDIDÁT OZNÁMIL V UPLYNULÝCH DŇOCH AJ PRIMÁTOR MESTA TRENČIANSKE TEPLICE ŠTEFAN ŠKULTÉTY.
NA MIMORIADNOM ROKOVANÍ V DUBNICI NAD VÁHOM POSLANCI SCHVÁLILI UZNESENIE NA MODERNIZÁCIU MESTSKÉHO FUTBALOVÉHO ŠTADIÓNA, V KTOROM POVERILI PRIMÁTORA NA ROKOVANIA SO SLOVENSKÝM FUTBALOVÝM ZVÄZOM. V PRÍPADE SCHVÁLENIA MODERNIZÁCIE MESTO INVESTUJE ZO SVOJHO ROZPOČTU 40% Z CELKOVÝCH NÁKLADOV NA OBNOVU.
SLOVENSKÝ ZVÄZ HÁDZANEJ ROZHODOL O ZRIADENÍ ÔSMYCH CENTIER HÁDZANEJ PO CELOM SLOVENSKU. JEDNO Z TÝCHTO CENTIER VZNIKNE AJ V POVAŽSKEJ BYSTRICI.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
OBČIANSKE ZDRUŽENIE MŔTVA KOSŤ VÁS POZÝVA NA FESTIVAL VÚDSTOK 2017, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH 4. – 5. AUGUSTA V OBCI MOJTÍN. FESTIVAL ZAČÍNA O 16:00 HOD.
POVAŽSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO, MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU FOTOGRAFIÍ BARBORY DRBLÍKOVEJ POD NÁZVOM VŠADE DOMA, DOBRE NAJLEPŠIE, KTORÁ BUDE PREBIEHAŤ OD 4. DO 31. AUGUSTA V PRIESTOROCH KINA MIER.
ODDELENIE KULTÚRY V DUBNICI NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA KONCERT HOT JAZZOVÉHO ORCHESTRA BRATISLAVA HOT SERENADERS, KTORÝ SA BUDE KONAŤ DŇA 5. AUGUSTA O 19:30 V PRIESTOROCH DUBNICKÉHO KAŠTIEĽA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA, PX CENTRUM A VMČ PRAZNOV VÁS POZÝVAJÚ NA PRAZNOVSKÉ FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI, KTORÉ BUDÚ PREBIEHAŤ V DŇOCH 5. - 6. 8. 2017 V PRAZNOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A DIVADIELKO ŽUŽU VÁS POZÝVAJÚ NA DETSKÉ PREDSTAVENIE PRE DETI POD NÁZVOM „O STATOČNOM INDIÁNOVI“, KTORÉ SA BUDE KONAŤ DŇA 11. AUGUSTA O 17:00 HOD. VEDĽA FONTÁNY PRI KINE MIER.
DUBNICKÉ MÚZEUM V DUBNICI NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA NA ILEŠHÁZIOVSKÉ PANSKÉ HODY, KTORÉ SA BUDÚ KONAŤ DŇA 12. AUGUSTA V PRIESTOROCH DUBNICKÉHO KAŠTIEĽA.

Najsledovanejší šport

Zahlasujte
(2 hlasov)

Vyhľadajte v archíve

TV Program

 
Čas Program Info
18:30 Na Považí Country pod hviezdami v Praznove
18:55 Púchovský magazín Púchovské spravodajstvo, šport a kultúra
19:40 10 min s Sklárske sympózium Rona 2017
19:50 Infotext Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky
 

  

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás