FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA - OD 1. JÚNA 2020 SI MÔŽETE VSTUPNÉ PREVZIAŤ V KTORÝKOĽVEK PRACOVNÝ DEŇ V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER - PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

Trenčín (427)

utorok, máj 26 2020

V Trenčíne sa stretli všetci primátori krajských miest na Slovensku, aby prerokovali situáciu samospráv po výpadkoch v mestských kasách spôsobených mimoriadnou situáciou spôsobenou opatreniami proti šíreniu koronavírusu.

piatok, máj 22 2020

V máji spustila vláda Slovenskej republiky uvoľnenie, ktoré dovoľuje čiastočný návrat návštevníkom do sveta kultúry. Po dvojmesačnej pauze otvorila svoje brány Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj.

utorok, máj 12 2020

Mimoriadne mestské zastupiteľstvo v Trenčíne, ktoré zvolal primátor Richard Rybníček sa zaoberalo jedným bodom a to opätovným spustením spoplatneného parkovania na území mesta.

utorok, máj 05 2020

 Trenčianske zastupiteľstvo, ktoré zasadalo poslednú stredu mesiaca apríl, rozhodovalo o pomoci podnikateľom na území mesta.

streda, apr 29 2020

Koronakríza zatvorila aj brány Trenčianskeho hradu. Už nejaký čas je bývalé sídlo Matúša Čáka Trenčianskeho uzavreté pre verejnosť. 

streda, apr 15 2020

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne zareagovala tak ako iné vysoké školy na mimoriadnu situáciu zmenou vyučovacieho procesu, ktorý dovoľuje aktuálne zákon.

pondelok, apr 06 2020

V piatok 3. apríla rozdali zástupcovia mestskej polície rúška bezdomovcom, ktorí sa štandardne pohybujú najmä v priestoroch železničnej stanice a v Parku gen. M. R. Štefánika. Bezdomovci podla slov náčelníka polície iniciatívu privítali a boli ochotní spolupracovať v rámci prevencie pre vírusmi. Tridsať rúšok si nájdu ďalší bezdomovci v Nízkoprahovom dennom centre na Nešporovej ulici v Trenčíne. 

utorok, mar 24 2020

V Trenčíne zasadalo v pondelok 23. Marca mimoriadne mestské zastupiteľstvo, ktoré prerokovalo jediný bod a to dočasné zrušenie plateného parkovania na území mesta.

štvrtok, mar 19 2020

Trenčiansky samosprávny kraj začal v stredu 18. marca s distribúciou osobných ochranných prostriedkov, ktoré pre lekárov z Trenčianskeho samosprávneho kraja poskytla Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky. 

štvrtok, mar 12 2020

V stredu 11. marca zasadlo mestské zastupiteľstvo v Trenčíne, ktorého sa pre bezpečnostné opatrenia nezúčastnila verejnosť.  

Stránka 1 z 43

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás