Poslanci mali na programe 13 bodov a ako prvý sa riešil parkovací systém v centrálnej mestskej zóne. To je večný problém mesta Ilava.
 
Pre občanov bola spustená aj petícia, kde mohli vyjadriť svoj súhlas či nesúhlas s parkovacím systémom v centre mesta. 
 
Na túto tému sa nám vyjadril aj primátor mesta Ilava.
 
Druhé neplatené parkovisko v spodnej časti pod námestím s kapacitou 92 parkovacích miest sa bude realizovať po vysúťažení a pred 20. augustom bude dané do prevádzky, prezradil tiež primátor mesta Štefan Daško.
 
Na poslednom Mestskom zastupiteľstve sa nám primátor mesta vyjadril aj na tému Podhradský potok. V akom štádiu sú práce na potoku teraz? "Momentálne sa intenzívne pracuje na Sihoti v Ilave pri potoku. Práce majú byť hotové do konca tohto roka, čo je už šibeničný termín", dodal primátor mesta.
 
Ilavské mestské zastupiteľstvo
Ilavské mestské zastupiteľstvo sa konalo 23. júna v Iliavke.
| Čítané 7890 krát | |
| 
				    Kategória
				    Samospráva
				 | 
Viac od autora Jarmila Bajzíková
Vyhľadajte v archíve
Pridajte sa k nám
TV Program
| Čas | Program | Info | 
|---|---|---|
| 13:20 | Bezbúdovci | - | 
| 13:40 | Bývajme bezpečne | - | 
| 13:50 | Infotext | Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky | 
| 14:00 | Noviny | Mesto prebralo pod seba MDS, Rokovalo združenie obcí Mikroregiónu Púchov, Rezonovala najmä téma aktivačných pracovníkov ,... | 
 
  
 
						 
											
	 
                


















 
			     
		  	
 
  
  
  
 