V roku 2012 zapálením adventnej sviečky na veľkom adventnom venci založil primátor mesta Miroslav Minarčík v predvianočnej atmosfére ďalšiu peknú tradíciu mesta Bytča.
6. decembra má Mikuláš so svojimi pomocníkmi plné ruky práce.
Večer 5. Decembra patrí už každoročne všetkým deťom. Tie z Novej Dubnice sa stretli v kine Panorex, aby tu privítali známu dvojicu Elá Hop.
Vyhľadajte v archíve
Pridajte sa k nám
TV Program
| Čas | Program | Info |
|---|---|---|
| 19:00 | Bezbúdovci | - |
| 19:20 | DnV magazín | Aktuálne spravodajstvo z Dubnice nad Váhom |
| 19:40 | Bývajme bezpečne | - |
| 19:50 | Infotext | Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky |


















