FLASH NEWS
AKTUALNE:
PX CENTRUM OZNAMUJE, ŽE Z DÔVODU PREBIEHAJÚCICH PRÁC NA OPRAVE PÓDIA V SÁLE KINA MIER BUDE PREVÁDZKA KINA OD 15. DO 30. JÚNA 2026 PRERUŠENÁ. PREMIETAŤ ZAČNEME OD 1. JÚLA 2026
NOVÁ DUBNICA OZNAMUJE, ŽE POMOCNÉ FUTBALOVÉ IHRISKO BUDE Z DÔVODU ÚDRŽBOVÝCH A REKONŠTRUKČNÝCH PRÁC UZATVORENÉ DO 20.07.2026 A PROSÍ VŠETKÝCH, ABY NA IHRISKO NEVSTUPOVALI.ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA PÚCHOV A.S., OZNAMUJE OBČANOM, ŽE DŇA 22.6.2026 - 26.6.2026 BUDE PREDPREDAJ DOPRAVNÝCH KARIET ZATVORENÝ Z DÔVODU ČERPANIA DOVOLENKY
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA KULTÚRNO-SPOLOČENSKÉ PODUJATIE PRE OBYVATEĽOV SÍDLISKA LÁNY - PETROPAVLOVSKÁ SLÁVNOSŤ 2026. DŇA 26.06.2026 OD 15.00 HOD NA ULICI DUKELSKÁ, LÁNY
PRÍĎTE SPOLU S NAMI ODŠTARTOVAŤ ĎALŠÍ ROČNÍK KULTÚRNEHO LETA V DUBNICI NAD VÁHOM. O VÝNIMOČNÝ HUDOBNÝ ZÁŽITOK SA POSTARÁ SPEVÁČKA, SKLADATEĽKA A PRODUCENTKA NINA KOHOUT, DŇA 26.06.2026 O 20.00 HOD V PARKU J. B. MAGINA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA KULTÚRNO-SPOLOČENSKÉ PODUJATIE V MESTSKEJ ČASTI ORLOVÉ - ORLOVSKÉ HODY 2026. DŇA 27.06.2026 OD 15.00 HOD V AREÁLI MATERSKEJ ŠKOLY
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA HODOVÉ SLÁVNOSTI V MESTSKEJ ČASTI POVAŽSKÉ PODHRADIE - LADISLAVSKÉ HODY V POVAŽSKOM PODHRADÍ 2026. DŇA 27.06.2026 OD 15.00 HOD V AREÁLI ZÁKLADNEJ ŠKOLY
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA POZÝVA NA LADISLAVSKÉ HODY 2026 V POVAŽSKOM PODHRADÍ. 27.06.2026 V AREÁLI ZÁKLADNEJ ŠKOLY OD 15.00 HOD. V PROGRAME DFSK PODVAŽANČEK, ŠPORTOVÉ HRY A ATRAKCIE PRE DETI.
UŽ PO ŠTVRTÝKRÁT SA DŇA 27.06.2026OD 10.00 HOD PARK J. B. MAGINA V DUBNICI NAD VÁHOM PREMENÍ NA MIESTO PLNÉ TRADIČNÝCH REMESIEL, POCTIVEJ RUČNEJ PRÁCE A FOLKLÓRNEJ ATMOSFÉRY VĎAKA PODUJATIU ĽUDOVÉ UMELECKÉ REMESLÁ 2026, NA KTORÉ VÁS SRDEČNE POZÝVAME!

Poverený riaditeľ Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline Pavol Drugaj inými slovami hovorí, že trinásť lekárov interného oddelenia, ktorým plynie výpovedná lehota v podstate ani nepotrebuje.

V utorok ráno im povedal, že ak chcú odísť, môžu odísť hneď. Druga je presvedčený, že keď mu s oddelenia približne tretina lekárov nič hrozné sa nestane, a to aj napriek avízovanému navyšovaniu počtu lôžok.  Poverený riaditeľ nemocnice rokoval s odborovými organizáciami a ako to na rokovaniach býva, výsledkom rokovania je, že  budeme ešte rokovať. Najbližší termín je 16.apríl a dovtedy výpovede lekárov a sestier stále platia.  Druga k tým, ktorý dali výpovede jednoducho nevie nájsť cestu. Čo sa dialo za zatvorenými dverami sa môžeme len domnievať. Odborárskym predákom sa tento raz komunikovať nechcelo. Všetko by sa malo vykryštalizovať 16.apríla kedy sa vedenie nemocnice opäť stretne s odborármi. 

Čítané 9719 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z regiónu
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správy



Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás