FLASH NEWS
AKTULNE:
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
Martin Hamšík

Martin Hamšík

streda, 03. jún 2020, 12:35

 

Medzinárodný deň detí tento rok oslávili malé ratolesti návratom do školských zariadení. Najmä do materských škôl sa deti už veľmi tešili. Novou skúsenosťou boli všadeprítomné hygienické opatrenia. Nechýbala však ani sladká odmena z radnice. 

streda, 03. jún 2020, 12:34

Svoje zasadnutie mala v júni aj komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

streda, 03. jún 2020, 09:36

To, čo Púchovskí seniori za posledné obdobie zameškali sa pri aktuálnom zmierňovaní opatrení snažia dobehnúť spoločnými stretnutiami. Tie sa odohrávajú najmä vo vonkajších priestoroch.    

utorok, 02. jún 2020, 14:25

Podnik technických služieb mesta Púchov zakúpil novú separačnú linku, ktorá by mala zefektívniť a zároveň uľahčiť prácu pri dotrieďovaní plastov. Nová linka prišla v dobe, kedy určite nebude núdza o jej plné využite, nakoľko množstvo vyseparovaného odpadu v meste za posledné týždne značne stúplo. 

 

utorok, 02. jún 2020, 14:10

V Dubnici nad Váhom oslávili medzinárodný deň detí nevšedným spôsobom. V mestskej knižnici si pre malé ratolesti pripravili veselý program. 

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás