FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
NA SLOVENSKU SA V TERMÍNE OD 15. 2. DO 31. 3. 2021 USKUTOČNÍ SČÍTANIE OBYVATEĽOV PRVÝKRÁT V PLNE ELEKTRONICKEJ PODOBE. K SČÍTANIU BUDE STAČIŤ POČÍTAČ, MOBIL ČI TABLET
Martin Hamšík

Martin Hamšík

štvrtok, 04. marec 2021, 13:03

Mestská knižnica Vladimíra Roya pripravila v spolupráci s mestom Púchov pre svojich čitateľov na mesiac marec viacero projektov. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

streda, 03. marec 2021, 06:58

V rámci stále pretrvávajúcej zlej epidemiologickej situácie sa v Mestskom športovom klube v Púchove rozhodli, že na zimnom štadióne už ľad nebudú udržiavať. Ak by to situácia umožňovala, do budúcna by teoreticky prichádzal do úvahy tréning na iných zimných štadiónoch.

utorok, 02. marec 2021, 09:17

V pravidelných intervaloch sa opakujúce antigénové testovanie predstavuje pre samosprávy na celom Slovensku veľkú záťaž. Inak tomu nie je ani v Púchove. Celková situácia sa vyhodnocuje pravidelne na týždennej báze, v prípade potreby aj častejšie.

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás