FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
POLÍCIA UPOZORŇUJE NAJMÄ SENIOROV PRED MOŽNÝMI PODVODNÝMI KONANIAMI V SÚVISLOSTI SO SČÍTANÍM OBYVATEĽOV 2021. ŽIADNY SČÍTACÍ ASISTENT ANI SČÍTACÍ KOMISÁR OBYVATEĽA DO 31. MARCA NENAVŠTEVUJE. ASISTOVANÉ SČÍTANIE BUDE PREBIEHAŤ AŽ PO 1. APRÍLI
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE V ČASE OD 06. APRÍLA DO 15. OKTÓBRA 2021 BUDE NA CESTE II/507 V KM 195,800 AŽ 195,950 MIMO OBCE V K. Ú. POVAŽSKÁ BYSTRICA - PODVAŽIE A PLEVNÍK-DRIENOVÉ (MIMO ZASTAVANÉ ČASTI), ÚPLNÁ UZÁVIERKA TOHTO ÚSEKU CESTY, Z DÔVODU REALIZÁCIE STAVBY “REKONŠTRUKCIA MOSTA PODVAŽIE“
Martin Hamšík

Martin Hamšík

streda, 14. apríl 2021, 11:41

Budova, prezývaná ako Cymbalka, po lekárovi Alexandrovi Cymbalkovi, ktorá sa nachádza na Ulici A. Kmeťa, bola dlhodobo v zlom stave. Mesto Dubnica nad Váhom sa preto už počas minulého roka pustilo do jej renovácie. Aktuálne sú už práce v interiéri takmer dokončené. Ak všetko pôjde podľa plánu do konca aktuálneho kalendárneho roka by mohli byť hotové aj práce na vonkajšej časti budovy a jej okolí.

streda, 14. apríl 2021, 10:03

Medzi prvé mestá, ktoré počas minulého roka na Slovenku založili transparentný účet na priamu pomoc svojim obyvateľom v súvislosti s koronavírusom patrí aj Púchov. Viacerí občania sú pravidelnými prispievateľmi. Za jeden rok fungovania evidujú na radnici 202 príspevkov, ktorých celková hodnota presiahla 10 000 eur.

streda, 14. apríl 2021, 09:59

Prázdninové letné tábory pod organizačnou taktovkou púchovského divadla by sa mali uskutočniť v rozmedzí letných mesiacov júl a august. Pripravené sú viaceré tematické okruhy.

streda, 14. apríl 2021, 07:11

V hokejovom prostredí sa nedávno objavili indície, ktoré naznačujú, že Púchov by v nasledujúcej sezóne mohol hrať vyššiu súťaž. Bližšie informácie prinesieme v pripravovanej reportáži.

utorok, 13. apríl 2021, 13:46

V jarnom období začínajú už tradične mestské kvetinové výsadby v Púchove ukazovať svoje farby. Nepredvídateľné aprílové počasie im až toľko nepraje, no v období najbližších týždňov by už mali rozkvitnúť vo väčšej miere.

utorok, 13. apríl 2021, 08:16

S rekonštrukčnými prácami sociálnych zariadení na poliklinike v Dubnici nad Váhom sa začalo ešte vlani. Počas aktuálneho kalendárneho roka by mali byť práce dokončené. 

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás