FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PETROPLAVSKÚ SLÁVNOSŤ, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚNA O 15:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE DUKELSKÁ.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „MANGALICE“, DŇA 28. JÚNA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA OTVORENIE KULTÚRNEHO LETA S POLEMICOM, DŇA 28. JÚNA O 20:30 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA FESTIVAL DYCHOVÝCH ORCHESTROV, V DŇOCH 28. AŽ 30. JÚNA NA MIEROVOM NÁMESTÍ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SUMMER STREET PARTY, DŇA 28. JÚNA O 20:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE KULTÚRY NÁRODNOSTNÝCH MENŠÍN „HAPPY MINOR“, DŇA 5. JÚLA O 15:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
Martin Hamšík

Martin Hamšík

utorok, 25. jún 2019, 16:58

Správy o činnosti viacerých mestských organizácii, prípravy nadchádzajúcich podujatí, ale aj vystúpenie dvoch hostí. Komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže sa stretla tesne pred začatím letných prázdnin.    

 

 

utorok, 25. jún 2019, 16:58

Podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách a vyzvať samosprávy po celom Slovensku, aby vytvárali čo najlepšie podmienky pre ekologické druhy dopravy v meste. To je hlavným cieľom kampane s názvom Do práce na bicykli. Do projektu sa zapojilo i niekoľko desiatok obyvateľov Púchova. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

 

utorok, 25. jún 2019, 16:35

V rámci tretieho kola Stredoslovenskej ligy hasičskej mládeže sa súťažiaci sústredili na dve hlavné disciplíny – Prvou bol beh na 60 metrov cez prekážky a druhou výstup na hasičskú vežu. V kategórii mladšie dievčatá dominovala v šesťdesiatkách Simona Sečkárová. Druhú priečku obsadila Vivien Jackuliaková a tretiu Natália Večeřová. V kategórii mladší chlapci zvíťazil Alexander Ridzik. Druhé miesto obsadil Patrik Rak a tretie Lukáš Grečmal. V kategórii staršie dievčatá bola najrýchlejšou pretekárkou Petra Literová. Za ňou sa umiestnila Terézia Srogončíková a Ema Litvíková. Kategóriu starší chlapci ovládol Vladimír Kaštan. Striebornú priečku obsadil Patrik Kováč a bronzovú Ján Babúšik. Vo výstupe na hasičskú vežu v kategórii mladšie dievčatá dominovala Terézia Srogončíková.  Druhé miesto patrí Eme Litvíkovej a tretie Petre Literovej. Najpočetnejšou chlapčenskou kategóriou bola v tomto prípade prípravka, kde zvíťazil Alexander Ridzik. Druhé miesto obsadil Daniel Ciesarik a tretie Adam Krajčovič. V kategórii ženy vo výstupe na hasičskú vežu dominovala Viktória Mravcová. Druhé miesto obsadila Miriama Mravcová a tretie Ivana Gajdošíková. 

utorok, 25. jún 2019, 14:29

Na problémový stav v rezorte zdravotníctva často krát doplácajú pacienti po celom Slovensku. Inak tomu žiaľ nie je ani v Púchovskej nemocnici, kde začiatkom letných prázdnin začínajú platiť zmeny, ktoré obyvateľov mesta a okolia určite nepotešia. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás