FLASH NEWS
AKTUALNE:
DOPRAVNÝ PODNIK MESTA POVAŽSKÁ BYSTRICA INFORMUJE, ŽE LINKA MHD2 BUDE AŽ DO UKONČENIA OPRAVY CESTY PREMÁVAŤ MIMO MESTSKÚ ČASŤ POVAŽSKÉ PODHRADIE Z DÔVODU JEJ NEPREJAZDNOSTI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA POZÝVA NA BURZU KNÍH A PLATNÍ 22. OKTÓBRA NA MESTSKOM ÚRADE – NEPOTREBNÉ KNIHY A PLATNE MÔŽETE PRINIESŤ DO REDAKCIE POVAŽSKOBYSTRICKÝCH NOVINIEK OD 13. DO 17. OKTÓBRA.
PX CENTRUM POZÝVA NA AUTORSKÚ VÝSTAVU OBRAZOV VLADIMÍRA MIČIENKU - KRAJINA POKOJA A TICHA, KTORÁ BUDE SPRÍSTUPNENÁ OD 7. DO 31. OKTÓBRA 2025 V KINE MIER V POVAŽSKEJ BYSTRICI.
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB PÚCHOV OZNAMUJE, ŽE Z DÔVODU KONANIA PLAVECKÝCH PRETEKOV BUDE V SOBOTU 4. OKTÓBRA 2025 KRYTÁ PLAVÁREŇ ZATVORENÁ.
V MESTE PÚCHOV SA VO ŠTVRTOK 23. OKTÓBRA 2025 OD 17.00 H PRED BUDOVOU DIVADLA PÚCHOV USKUTOČNÍ - VEČER PÚCHOVSKÝCH SVETLONOSOV - VÝSTAVA VYREZÁVANÝCH TEKVÍC ŽIAKOV A KLUBOV, KTORÁ POTRVÁ DO 11. NOVEMBRA; VSTUP JE VOĽNÝ.
MESTO NOVÁ DUBNICA HĽADÁ VZRASTLÝ IHLIČNATÝ STROM NA HLAVNÝ VIANOČNÝ STROMČEK – AK MÁTE VHODNÝ STROM, OZVITE SA DO 10. OKTÓBRA 2025 OSOBNE NA MESTSKOM ÚRADE ALEBO NA TEL. Č. 0918 323 276, VÝRUB A ODVOZ ZABEZPEČÍME.

Derby zápas v tretej futbalovej lige medzi Púchovom a Belušou priniesol zaujímavé a napínavé stretnutie s víťazným koncom pre Púchov.

V 21. kole tretej fotbalovej ligy západ mohli diváci v Beluši sledovať prestížny derby zápas medzi domácim Tj Kovo Beluša a MŠK Púchov. Belušania ťahali do tohto zápasu šnúru siedmych víťazných stretnutí. Súboj tretieho so štvrtým priniesol kvalitný futbal. Ako prvý udreli v v zápase hráči MŠK Púchov. Do vedenia 0:1 ich poslal Branislav Gamboš. Aj o druhý gól Púchova sa postaral Branislav Gamboš, ktorý sa dokázal po nepodarenom odkope Vavríka najlepšie zorientovať a pohotovou strelou z otočky prekvapil domáceho brankára Ciesara. Prvý polčas tak skončil výsledkom 0:2 pre Púchov.Do druhého polčasu vstúpili lepšie hráči Beluše, ktorý sa snažili čo najskôr znížiť náskok súpera. To sa nakoniec aj podarilo. V 58. Minúte zápasu zahrávali domáci rohový kop, ktorý síce dokázali obrancovia hostí odvrátiť, no následný center Zapotoka do malého vápna našiel hlavu Mateja Gorelka, ktorý znížil na 1:2.Od sedemdesiatej šiestej minúty stretnutia sa začalo na ihrisku poriadne iskriť a rozhodca ukázal hráčom v priebehu desiatich minút sedem žltých kariet. Celý druhý polčas sa už niesol v duchu dobíjania bránky Púchova v podaní Belušanov a snaha o rýchle protiútoky Púchova do rozhodenej obrany Beluše. Nejväčší vzruch priniesol až záver celého zápasu, keď mali Belušania dve veľké gólové šance, no brankár hostí Letko už loptu za svoj chrbát nepustil. Konečný stav zápasu tak bol 1:2 pre hostí z Púchova. Púchov si vďaka výhre upevnil tretie miesto v tabuľke o šesť bodov práve pred Belušov. Na vedúce Komárno stráca Púchov sedem bodov. 

Čítané 1705 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
Bývalí motocykloví pretekári sa stretli v obci Vydrná. Pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie si tu...
Florbalisti FBK Púchov mali pred dvojzápasom proti FBK Raptors na domácej palubovke takpovediac nôž na krku. Aby...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa aktuálne už pripravujú na jarnú časť sezóny. Tréningy...
Volejbalistky UNIZA Žilina sa v rámci 16. kola extraligy žien stretli doma s druhým tímom tabuľky VKP...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás