FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA - OD 1. JÚNA 2020 SI MÔŽETE VSTUPNÉ PREVZIAŤ V KTORÝKOĽVEK PRACOVNÝ DEŇ V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER - PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

Šport (1540)

štvrtok, máj 21 2020

Koronakríza prerušila na viac ako dva mesiace tréningové procesy a súťaže vrámci všetkých športov. Bez tréningov a ligových duelov ostali aj volejbalistky z Považskej Bystrice, ktoré pôsobia v rámci základnej školy Slovenská.

štvrtok, máj 21 2020

Nadšenci okruhových tréningov z Dubnice nad Váhom začali opäť spoločne trénovať. To všetko za prísnych hygienických opatrení. Pred každým tréningom sa všetko použité náradie vydezinfikuje a zároveň sa dodržujú priamo pri cvičení väčšie rozostupy.

štvrtok, máj 21 2020

Takzvaný Beh pri Váhu patrí v Púchove medzi pravidelné podujatia pod taktovkou miestneho občianskeho združenia Klub bežcov a priateľov športu. Tento rok ho však organizátori uskutočniť nemohli. 

utorok, máj 19 2020

Prvé spoločné tréningové jednotky po vyše dvoch mesiacoch absolvovali starší žiaci MŠK Považská Bystrica. Ešte pred tréningom bola každému hráčovi zmeraná teplota a následne boli mladí futbalisti rozdelení do štyroch menších skupín.

štvrtok, máj 14 2020

Na aktuálnu situáciu reagovali v Slovenskom zväze ľadového hokeja medzi prvými. Tieto rozhodnutia ovplyvnili po viacerých stránkach aj púchovských hokejistov z MŠK.

štvrtok, máj 14 2020

Unikátny projekt OSA športová akadémia z Dubnica nad Váhom, ktorý  už sedem rokov vychováva mladé talenty, začal svoju činnosť s myšlienkou všestranného vzdelávania detí v oblasti športu. Za posledné roky prešli rukami skúsených trénerov už stovky detí.

utorok, máj 12 2020

Po dlhej pauze vybehli na nový umelý povrch hokejbalové nádeje. Za prísnych hygienických opatrení a v menších skupinách absolvovali prvé tréningové jednotky. 

utorok, máj 12 2020

Už dlhé týždne čakajú športoví fanúšikovia na dobre správy. Keďže prísne hygienické nariadenia zakázali športovú činnosť, športoviská boli od začiatku marca prázdne. Zrušili, či pozastavili sa aj všetky súťaže, či turnaje. Hráči tak boli odkázaní na individuálne tréningy. Počty nakazených koronavírusom však v posledných týždňov výrazne klesli a tak sa zdá, že šport na Slovensku sa postupne začne vracať do normálu. Dobrou správou je otvorenie všetkých vonkajších športovísk.  

utorok, máj 05 2020

Trénovať v halových podmienkach v súčasnosti neprichádza do úvahy a preto aj členovia Púchovského bedmintonového klubu hľadajú iné možnosti ako nestratiť formu. Výhodou bedmintonu v súčasných podmienkach je aj to, že sa jedná o nekontaktný šport, kde hráči nemusia byt v bezprostrednej blízkosti. Trénerov poháňa dopredu najmä to, že i v obmedzených podmienkach sa ich zverenci poctivo pripravujú.

 

utorok, máj 05 2020

Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica majú za sebou sezónu, ktorá bola nakoniec kvôli koronakríze anulovaná a to naprieč kategóriami. Seniorský výber v Slovenskej hokejovej lige stihol odohrať všetky duely.

Stránka 1 z 154

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...
Koronakríza prerušila na viac ako dva mesiace tréningové procesy a súťaže vrámci všetkých športov. Bez...
Nadšenci okruhových tréningov z Dubnice nad Váhom začali opäť spoločne trénovať. To všetko za prísnych...
Takzvaný Beh pri Váhu patrí v Púchove medzi pravidelné podujatia pod taktovkou miestneho občianskeho združenia...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás