FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
V TRENČÍNE OTVORILI V PONDELOK 19. JÚNA KONEČNE KÚPALISKO. PO TROCH ROKOCH TAK MAJÚ TRENČANIA OPÄŤ SVOJE MIESTO NA LETNÉ BLÁZNENIE.
POVAŽSKÁ BYSTRICA MÁ ĎALŠIE NOVÉ IHRISKO. TENTOKRÁT SA Z NEHO MÔŽU TEŠIŤ DETI ZO SÍDLISKA LÁNY.
V TRENČÍNE VYČÍŇA NEZNÁMY PÁCHATEĽ, KTORÝ LIKVIDUJE KÔRU NA STROMOCH V NAJVÄČŠEJ ČASTI MESTA – NA SÍDLISKU JUH.
NEMOCNICA S POLIKLINIKOU V POVAŽSKEJ BYSTRICI BY MALA UŽ ČOSKORO DISPONOVAŤ NOVÝM PRÍSTROJOM NA VYKONÁVANIE CHIRURGICKÝCH ZÁKROKOV.
MEDZI OBCOU MILOCHOV A MESTOM PÚCHOV V BUDÚCNOSTI VZNIKNE CESTA. PREZRADIL POSLANEC ZA MIESTNU ČASŤ JÁN KUNOVSKÝ.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA POZÝVA DETI A ICH RODIČOV NA PODUJATIE POD NÁZVOM ROZPRÁVKOVÝ LES, KTORÉ SA KONÁ DŇA 25.6.2017 OD 13:30 – 17:30 HOD. V PRIESTOROCH 6. ZŠ (SÍDLISKO SNP).
LITERÁRNY KLUB OMEGA V TRENČÍNE A VEREJNÁ KNIŽNICA MICHALA REŠETKU V TRENČÍNE VÁS POZÝVAJÚ V RÁMCI CYKLU „PREDSTAVUJEME LITERÁTOV TRENČIANSKEHO KRAJA“ NA PREZENTÁCIU DRUHEJ BÁSNICKEJ ZBIERKY ČLENKY LK OMEGA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 30.JÚNA O 16:00 HOD. V SPOLOČENSKEJ MIESTNOSTI KNIŽNICE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA 6. ROČNÍK DŇA OBJATÍ POD NÁZVOM HUG DAY, KTORÝ SA KONÁ DŇA 26.JÚNA OD 10:00 – 16:00 HOD. V CELEJ POVAŽSKEJ BYSTRICI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ VÝSTAVY POĽSKEJ MALIARKY A SLOVENSKÉHO REZBÁRA A SOCHÁRA. VÝSTAVA POD NÁZVOM INFILTRÁCIA SA ZAČÍNA DŇA 21. JÚNA O 17:00 HOD. V DIVADLE VESTIBUL A POTRVÁ AŽ DO 31. AUGUSTA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA AKCIU POD NÁZVOM SUMMER STREET PARTY, KTORÁ SA KONÁ DŇA 30.JÚNA O 20:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM. ÚČINKUJÚ PETER BIČ PROJECT, ANDREW MAY A DJ MILAN LIESKOVSKÝ.

Šport (907)

streda, jún 21 2017

Dobrovoľný hasičský zbor Púchov zorganizoval v sobotu 17. júna hasičský trojboj a šesťdesiatky, ktoré preverili zručnosť mladých hasičov a hasičiek.

streda, jún 21 2017

Považská Bystrica sa so 6. ligou rozlúčila v Podmaníne remízou. Fanúšikov oboch tímov neodradilo ani zlé počasie.

pondelok, jún 19 2017

Na medzinárodnom Turnaj olympijských nádejí sa v sTC aréne v Púchove stretli Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 17 rokov s družstvami z Poľska, Česka a Maďarska.

pondelok, jún 12 2017

V tretej lige západ sa v stretli dva tímy z čela tabuľky. Do Dubnice prišli druhé Lednické Rovne. Práve tento súper bol posledný tím, ktorý dokázal Dubnicu poraziť. Táto séria trvala dlhých sedem mesiacov.

pondelok, jún 12 2017

V mestskej hokejbalovej lige v Považskej Bystrici odohrali cez víkend posledný finálový zápas. Víťazný pohár nad hlavu zdvihli hokejbalisti Milochova.

pondelok, jún 12 2017

Považsko-bystrickí futbalisti mali v nedeľu 10. júna na programe zápas s Košecou. Súper z Košece však do Považskej Bystrice nedorazil.

pondelok, jún 12 2017

Po dlhšej odmlke sa v Považskej Bystrici opäť začalo zápasiť. Športová hala v Považskej Bystrici bola dejiskom 2. kola žiackej ligy Západ.

pondelok, jún 12 2017

V tejto sezóne spustila Slovenská Motocyklová federácia nový päť dielny seriál podujatí v quadcrosse a motokrose pod názvom ADAM-STAV CUP 2017.

pondelok, jún 12 2017

V nedeľu 11. júna sa na Lúkach pri Púchove stretli bikeri na 2. kole Považsko- Strážovského pohára. Na pretek dorazil rekordný počet 91 pretekárov.

pondelok, jún 05 2017

Po roku sa hasiči na Lúkach opäť otestovali v zručnosti, rýchlosti a hlavne vo vytrvalosti. Prebehnúť a zvládnuť 10 sekcií mali problém aj tí zdatnejší . 3. ročník železného hasiča sa na Lúkach nezmenil čo sa počasia týka.

Stránka 1 z 91

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Dobrovoľný hasičský zbor Púchov zorganizoval v sobotu 17. júna hasičský trojboj a šesťdesiatky, ktoré...
Považská Bystrica sa so 6. ligou rozlúčila v Podmaníne remízou. Fanúšikov oboch tímov neodradilo ani zlé...
Na medzinárodnom Turnaj olympijských nádejí sa v sTC aréne v Púchove stretli Slovenskí volejbaloví...
Študenti posledného ročníka úspešné zvládli skúšku dospelosti. Stres a nervozitu z maturít vystriedal...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás