FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA MESTSKÉ SLÁVNOSTI PRI PRÍLEŽITOSTI 75. VÝROČIA UDELENIA ŠTATÚTU MESTA: DŇA 17.09.2021 /PIATOK/ SA USKUTOČNÍ 25. POVAŽSKOBYSTRICKÝ JARMOK, DŇA 18. – 19.09.2021 /SOBOTA, NEDEĽA/ SA PRED MESTSKÝM ÚRADOM BUDÚ KONAŤ DNI MESTA. POČAS CELÉHO VÍKENDU MESTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA ZDARMA
V SOBOTU 18. SEPTEMBRA BUDE POČAS MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV OKOLO SLOVENSKA ÚPLNÁ UZÁVIERKA CESTY I/61 ULICE ŠTÚROVEJ OD HLAVNEJ KRIŽOVATKY V SMERE NA ŽILINU PO ODBOČKU NA ULICU MOYZESOVU A TO V ČASE OD 08.00 HOD. DO 20.00 HOD. OBCHÁDZKOVÁ TRASA BUDE VYZNAČENÁ PRENOSNÝM DOPRAVNÝM ZNAČENÍM
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA XXII. PÚCHOVSKÝ JARMOK, DŇA 18.09.2021, PEŠIA ZÓNA, EUROPARK PRI ŽUPNOM DOME

Šport (1661)

streda, aug 18 2021

Offroadové zápolenie v obci Lúky má už dlhoročnú tradíciu. V rámci celého Slovenska ide o jednu z najväčších akcií svojho druhu. V porovnaní s minulými ročníkmi bola tentokrát trať mierne upravená. Viac sa dozviete v našom športovom spravodajstve.

utorok, júl 27 2021

Bedmintonový kemp v Púchove opäť prilákal priaznivcov tohto športu z celého Slovenska. Miestny klub ho organizuje už siedmym rokom.

piatok, júl 23 2021

Mestský športový klub v Púchove zorganizoval tlačovú konferenciu na ktorej vedenie informovalo o aktuálnej situácii vo futbalovom tíme a o cieľoch do novej sezóny.

utorok, júl 20 2021

Európsky pohár v paracyklistike priniesol vo svojom 25. ročníku množstvo pekných športových výkonov. Súťaž začala cestnými pretekmi v sobotu, ktorých štart aj cieľ bol v obci Lednické Rovne. V nedeľu paracyklistické zápolenie pokračovalo časovkou, ktorá štartovala aj končila v Púchove. 

utorok, júl 20 2021

58. ročník Medzinárodných dní cyklistiky pod taktovkou Športového klubu cyklistiky z Dubnice nad Váhom a Slovenského zväzu cyklistiky sľuboval nevšedný športový zážitok. Pretek odštartoval na námestí v Trenčianskych Tepliciach. Následne závody pokračovali 121 kilometrov dlhou etapou z Ilavy. Tretí a zároveň posledný deň pretekov hostila Dubnica nad Váhom. 

utorok, júl 20 2021

Počas letných mesiacov si v Púchove prídu na svoje i priaznivci plážového volejbalu. V blízkosti kúpaliska prebehol v aktuálnom období už druhý turnaj zmiešaných dvojíc. Zúčastnili sa tímy z rôznych kútov Slovenska.

štvrtok, júl 08 2021

Niekoľko desiatok priaznivcov cyklistiky a zlatého moku sa aj tento rok postavilo na štart tradičného podujatia v obci Dohňany. Takzvaný cyklo minimaratón pritiahol viacero športových nadšencov aj z okolia.

utorok, jún 22 2021

Púchovskí florbalisti v rámci extraligy juniorov absolvovali na domácej pôde až dva zápasy. V sobotu aj v nedeľu však proti svojim súperom ťahali za kratší koniec. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

utorok, jún 22 2021

S prácami na rekonštrukcii atletického oválu začalo mesto Dubnica nad Váhom v apríli aktuálneho kalendárneho roka. Do projektu sa zapojil aj Slovenský atletický zväz. Všetky rekonštrukčné práce by mali byť hotové do konca roka 2021.

utorok, jún 15 2021

Silní muži z celého Slovenska si prišli zmerať sily na kúpeľné námestie do Trenčianskych Teplíc. V strednej váhovej kategórii do 105 kilogramov tu súperilo 11 borcov. Súťažilo sa v piatich disciplínach. Po zrátaní pridelených bodov zo všetkých disciplín si prvé miesto vybojoval Lukáš Ferjanc. Na striebornej priečke sa umiestnil Branislav Hrbček a tretie miesto obsadil Filip Pecho.

Stránka 1 z 167

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Offroadové zápolenie v obci Lúky má už dlhoročnú tradíciu. V rámci celého Slovenska ide o jednu...
V Púchove si začiatkom uplynulého víkendu prišli na svoje fanúšikovia alternatívnej muziky. Pod lipami...
Bedmintonový kemp v Púchove opäť prilákal priaznivcov tohto športu z celého Slovenska. Miestny klub ho...
Mestský športový klub v Púchove zorganizoval tlačovú konferenciu na ktorej vedenie informovalo o aktuálnej...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás