FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÉ TRHY, KTORÉ SA KONAJÚ V DŇOCH 14. A 15. DECEMBRA OD 11:00 HOD. PRI MESTSKEJ FONTÁNE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT ,,NAJKRAJŠIE VIANOCE S KOLLÁROVCAMI“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 15. DECEMBRA O 17:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE MŠK.
MESTO NOVÁ DUBNICA A ZUŠ ŠTEFANA BALÁŽA VÁS POZÝVA NA ,, VIANOČNÝ KONCERT“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 15:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT SKUPINY LOVE 4 MONEY, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. DECEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT SKUPINY LOVE 4 MONEY, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. DECEMBRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,MISTER DOLAR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

V sedemnástom kole druhej hokejovej ligy seniorov privítal Púchov bratislavský tím HC OSMOS B. Obidve mužstvá predvádzali od začiatku vyrovnaný hokej.

Prvý presný zásah prišiel v siedmej minúte z hokejky domáceho hráča Hrušíka. O šesť minút neskôr sa však individuálnym prienikom spoza brány presadil Foltín a bolo vyrovnané. Hráči MŠK však dokázali na túto situáciu veľmi rýchlo reagovať. O 24 sekúnd neskôr sa po učebnicovo predvedenej útočnej akcii presadil Mihula, ktorý poslal Púchov do vedenia. O niekoľko minút neskôr v poslednej časti prvého dejstva padol do bratislavskej bránky ďalší presný zásah. Gólman hostí sa najskôr prezentoval pekným zákrokom, no dorážku od Madového už chytiť nedokázal. Prvá tretina bola pre domácich úspešná no druhá časť hry už bol úplne iný príbeh. Hneď v 21. minúte rozvlnil púchovskú sieť Hajduk a Bratislava zostala strelecky pri chuti aj naďalej. Dvoma gólmi sa prezentoval Kadraba. Prvý z nich prišiel v 25. minúte a druhý dokonca počas vlastného oslabenia. Púchov už v tejto chvíli prehrával o jeden gól. Pre hostí úspešnú druhú tretinu zavŕšil v 31. minúte tvrdou strelou Hajduk. Stav bol 3:5. Atmosféra medzi mužstvami začala byť napätá hneď v úvode tretieho dejstva. Dve za sebou idúce vylúčenia na strane Bratislavy striedal trest pre Púchov. Kontaktný gól domácich sa v 52. minúte podarilo vsietiť Zúbekovi, ktorý tak obnovil nádeje MŠK. Tie však už o necelé tri minúty takpovediac pochoval Hajduk, ktorý z nájazdu zvýšil na 4:6. Ten bol dôsledkom veľkej potýčky, po ktorej išli dvaja domáci a jeden hosťujúci hráč predčasne do šatne. Na výsledných 5:6 upravil v 58. minúte Hrušík.

 

Čítané 447 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Jednota dôchodcov na Slovensku, krajská a základná organizácia Trenčín a Rada akadémie tretieho veku...
Slávnostné dekorovanie majstrov motocyklového športu za rok 2018 sa uskutočnilo v priestoroch Púchovského...
V pondelok 26. novembra sa konalo trináste zasadnutie župného parlamentu. V priestoroch kongresovej sály úradu...
Hokejisti HK 95 Považská Bystrica odohrali v rámci 26. kola 1. hokejovej ligy domáci zápas proti  Martinu. V...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás