FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“ KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. JANUÁRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. JANUÁRA O 17:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT SKUPINY LA GIOIA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. JANUÁRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VÝPRAVNÝ MUZIKÁL ,,ČARODEJNICE“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica nastúpili v piatok 4. januára doma proti konkurentovi v boji o postup do play off tímu MHK Humenné.

Už od úvodných minút bolo vidieť že Panteri nie sú vo svojej koži. Súper z východu bol aktívnejší, čo viedlo k viacerým dobrým príležitostiam. V piatej minúte jednu z nich využil Majerník, ktorý v presilovke prekonal domáceho brankára Kompasa.  Hráči Považskej Bystrice si následne vypracovali pred brankárom hostí viacero dobrých príležitostí, no tie gólom neskončili. V siedmej minúte sa dostal do dobrej šance Kapitán Panterov Koleda. Brankár hostí však skvelým zákrokom zabránil vyrovnaniu.  O minútu neskôr sa rútil na Sidora v bránke hostí Lukáš Bednár, no skóre nezmenil. Nebezpečný boli však aj hostia. V polovici prvej tretiny sa dostal do dobrej šance Solomonchak, no brankár domácich Kompas tím Považskej Bystrice podržal. Do druhého dejstva vstúpili opäť lepšie hostia. V 28. minúte sa pretlačil cez Lukáša Ďurkecha do samostatného úniku Fedorko a svojou strelou nedal Kompasovi šancu. Následne však hostia svojou nedisciplinovanosťou ponúkli panterom viacero presilových hier. V 32. minúte jednu z nich využil na zníženie Jakub Cíger . Už o minútu neskôr bolo vyrovnané. keď strela Niníka od modrej zapadla za chrbát brankára hostí Sidora. Úvod tretej tretiny poznačili vylúčenia, a to hlavne na strane Panterov. V 52. minúte práve presilovka dostala hostí z Humenného do vedenia. Presadil sa Bylina. O minútu neskôr už viedli hostia 2:4. Opäť v presilovke sa do listiny strelcov zapísal Krajňak. Panteri ešte v závere stretnutia skorigovali skóre na 3:4, keď sa 14 sekúnd pred koncom zapísal medzi strelcov Drvenák.  Humenné si tak odviezlo z Považskej Bystrice cenné tri body.

Čítané 99 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Od roku 2016 Trenčiansky samosprávny kraj každý rok vyčleňuje vo svojom rozpočte financie na rekonštrukcie,...
V zimnom období spravidla komplikuje dopravu sneh a ľad.
Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania za rok 2018. Ocenil troch jednotlivcov za ich výnimočné...
Trenčiansky samosprávny kraj prerozdelí v roku 2019 prostredníctvom dotačných schém rekordných 700 000 eur.

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás