FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PETROPLAVSKÚ SLÁVNOSŤ, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚNA O 15:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE DUKELSKÁ.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „MANGALICE“, DŇA 28. JÚNA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA OTVORENIE KULTÚRNEHO LETA S POLEMICOM, DŇA 28. JÚNA O 20:30 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA FESTIVAL DYCHOVÝCH ORCHESTROV, V DŇOCH 28. AŽ 30. JÚNA NA MIEROVOM NÁMESTÍ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SUMMER STREET PARTY, DŇA 28. JÚNA O 20:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE KULTÚRY NÁRODNOSTNÝCH MENŠÍN „HAPPY MINOR“, DŇA 5. JÚLA O 15:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.

Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica nastúpili v piatok 4. januára doma proti konkurentovi v boji o postup do play off tímu MHK Humenné.

Už od úvodných minút bolo vidieť že Panteri nie sú vo svojej koži. Súper z východu bol aktívnejší, čo viedlo k viacerým dobrým príležitostiam. V piatej minúte jednu z nich využil Majerník, ktorý v presilovke prekonal domáceho brankára Kompasa.  Hráči Považskej Bystrice si následne vypracovali pred brankárom hostí viacero dobrých príležitostí, no tie gólom neskončili. V siedmej minúte sa dostal do dobrej šance Kapitán Panterov Koleda. Brankár hostí však skvelým zákrokom zabránil vyrovnaniu.  O minútu neskôr sa rútil na Sidora v bránke hostí Lukáš Bednár, no skóre nezmenil. Nebezpečný boli však aj hostia. V polovici prvej tretiny sa dostal do dobrej šance Solomonchak, no brankár domácich Kompas tím Považskej Bystrice podržal. Do druhého dejstva vstúpili opäť lepšie hostia. V 28. minúte sa pretlačil cez Lukáša Ďurkecha do samostatného úniku Fedorko a svojou strelou nedal Kompasovi šancu. Následne však hostia svojou nedisciplinovanosťou ponúkli panterom viacero presilových hier. V 32. minúte jednu z nich využil na zníženie Jakub Cíger . Už o minútu neskôr bolo vyrovnané. keď strela Niníka od modrej zapadla za chrbát brankára hostí Sidora. Úvod tretej tretiny poznačili vylúčenia, a to hlavne na strane Panterov. V 52. minúte práve presilovka dostala hostí z Humenného do vedenia. Presadil sa Bylina. O minútu neskôr už viedli hostia 2:4. Opäť v presilovke sa do listiny strelcov zapísal Krajňak. Panteri ešte v závere stretnutia skorigovali skóre na 3:4, keď sa 14 sekúnd pred koncom zapísal medzi strelcov Drvenák.  Humenné si tak odviezlo z Považskej Bystrice cenné tri body.

Čítané 237 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci s mestom Trenčín a zahraničným partnerom budujú unikátnu cyklotrase...
V rámci tretieho kola Stredoslovenskej ligy hasičskej mládeže sa súťažiaci sústredili na dve hlavné...
Trenčiansky samosprávny kraj už roky eviduje šikovnosť svojich žiakov na základných a stredných školách. Aj...
Ak ste sa rozhodli tento rok na dovolenku cestovať autom, nemali by ste jeho prípravu zanedbať. Vozidlo je...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás