FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BAŽANT KINEMATOGRAF V DŇOCH 19. – 22. AUGUST.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA PREDNÁŠKU „VYZUJTE SA, PROSÍM“ PO KTOREJ BUDE NASLEDOVAŤ KONCERT BRATOV GEIŠBERGOVCOV, DŇA 22. AUGUSTA O 18:00 HOD. V PARČÍKU PRI KULTÚRNEJ BESEDE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE „ FOOD FESTIVAL“, DŇA 24. AUGUSTA OD 10:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHOVDU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.

Hádzanári MŠK Považská Bystrica nastúpili doma na prvý zápas nadstavbovej časti extraligy proti Topoľčanom.

Základnú časť zakončili zverenci trénera Straku prekvapujúcou remízou na pôde posledného tímu ligy Malaciek. Hráčom MŠK v tomto zápase chýbala iskra a hlavne v druhom polčase súper využil všetky svoje príležitosti. Považskobystričania zachraňovali remízu doslova v hodine dvanástej, keď ešte šesť minút pred koncom prehrávali o štyri góly.

 

Zápas v Malackách ovplyvnil aj úvod stretnutia s Topoľčanmi. Hráči MŠK sa nedokázali dostať do tempa a súper z Topoľčian držal s Považskobystričanmi krok. Zvrat prišiel až v polovici prvého polčasu, keď zavelil do útoku Macháč a tromi gólmi v rade poslal hráčov MŠK do troj gólového vedenia. Domáci získali istotu v zakončení a náskok postupne zvyšovali až do polčasového skóre 17:11. Po zmene strán hostia tromi gólmi v rade znížili na rozdiel troch gólov, no Považskobystričania drámu nepripustili a postupne si opäť začali budovať náskok. Výraznou mierou k tomu prispeli Macháč a Ivanitsa. V polovici druhého polčasu sa nešťastne zranil Macháč, ktorý musel byť odnesený z ihriska. V závere zápasu začali Topoľčany opäť znižovať náskok, no ten bol dostatočný na to, aby si Považskobystričania víťazstvo postrážili. Po záverečnej siréne svietilo na ukazovateli skóre 32:26 pre Považskú Bystricu.

Čítané 211 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica začali prípravu na nový ročník extraligy hádzanej. Tím prešiel počas leta...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica začali nový ročník 3. ligy západ na štadióne v Lednických Rovniach....
Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vstúpili do novej sezóny druhej ligy s viacerými novinkami. V uplynulej sezóne...
Domáci badmintonový klub Racquets Púchov už niekoľko rokov organizuje pravidelný letný kemp v rámci ktorého...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás