FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BAŽANT KINEMATOGRAF V DŇOCH 19. – 22. AUGUST.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA PREDNÁŠKU „VYZUJTE SA, PROSÍM“ PO KTOREJ BUDE NASLEDOVAŤ KONCERT BRATOV GEIŠBERGOVCOV, DŇA 22. AUGUSTA O 18:00 HOD. V PARČÍKU PRI KULTÚRNEJ BESEDE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE „ FOOD FESTIVAL“, DŇA 24. AUGUSTA OD 10:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHOVDU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.

V závere zimnej prípravy odohrali hokejbalisti HBK Protef Považská Bystrica kvalitne obsadený turnaj v Žiline. Prvý ročník turnaja Winter Challenge hralo päť extraligových výberov a mládežnícky reprezentačný výber. V základnej skupine sa zverenci trénera Tesku stretli postupne s hokejbalistami z Ružinova a s výberom Slovenska do 23 rokov.

Proti Ružinovu nastúpili hráči Považskej Bystrice aj s novou posilou v zadných radoch s Ľubomírom Šándorom.  Od úvodných minút mali hráči HBK Protef navrch a v zápase nakoniec vyhrali 4:1. Duel proti výberu Slovenska do 23 rokov bol o niečo vyrovnanejší, no aj tu sa ukázala sila tímu z Považskej Bystrice, keď v poslednej minúte poslal zápas do samostatných nájazdov Čičala a v nich rozhodol o víťazstve Považskej Bystrice Šándor.

 

Druhý hrací deň začali hráči Považskej Bystrice rovno v semifinále, keďže deň predtým vyhrali svoju skupinu. Súperom im boli hokejbalisti Vrútok. Kvalitný súper sa dostal ako prvý do vedenia, no hráči Považskej Bystrice v závere druhej tretiny otočili momentum na svoju stranu a gólmi Gabča a Pijáka otočili skóre. Stav 2:1 vydržal až do konca zápasu, čo znamenalo že Považskobystričania sa dostali do finále, kde ich čakal tím z Pruského. Finále prinieslo kvalitný hokejbal so šťastným koncom pre HBK Protef. Tím z Považskej Bystrice zvíťazil 3:2 po samostatných nájazdoch. Rozhodujúci nájazd premenil Jakub Rufati. Tím HBK PROTEF Považská Bystrica tak začal jarnú časť víťazstvom na prvom ročníku turnaja Winter Challenge.

Čítané 232 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica začali prípravu na nový ročník extraligy hádzanej. Tím prešiel počas leta...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica začali nový ročník 3. ligy západ na štadióne v Lednických Rovniach....
Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vstúpili do novej sezóny druhej ligy s viacerými novinkami. V uplynulej sezóne...
Domáci badmintonový klub Racquets Púchov už niekoľko rokov organizuje pravidelný letný kemp v rámci ktorého...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás