FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica nastúpili v 18. kole extraligy do zápasu na pôde Pruského. Ešte pred úvodným buly sa v Pruskom spustil intenzívny dážď, ktorý spôsobil na hokejbalovom ihrisku hráčom veľmi ťažké podmienky. Tie však boli pre oba tímy rovnaké, a tak sa s tým museli oba tímy popasovať.

Od úvodných minút boli viac v zápase hráči Prukého. Považskú Bystricu prakticky k ničomu nepustili. Rovnako ako v prvom zápase ešte na jeseň v Považskej Bystrici, aj doma sa hráči Pruského opierali o kvalitnú defenzívu a rýchle protiútoky. Jeden z nich využil v desiatej minúte na strelenie úvodného gólu Marcel Cibík. Hráči Považskej Bystrice inkasovaný gól nezlomil a aj naďalej pokračovali v aktívnej streľbe na domáceho brankára Mišovca. Ten však predvádzal skvelé zákroky a všetky strely Považskej Bystrice dokázal pochytať. V záverečnej tretine navyše pridali domáci druhý gól. Postaral sa o neho Ilončiak. Hostia z Považskej Bystrice ešte v závere skúsili hru bez brankára, no keďže záver zápasu hrali celý v oslabení, výsledok sa už nezmenil. Považská Bystrica tak zaknihovala prvú prehru v jarnej časti extraligy. 

 

Čítané 89 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás