FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica kategórie Juniori odohrali počas víkendu dva domáce duely v rámci nadstavbovej časti celoslovenskej ligy.

V sobotu sa zverenci trénera Romana stretli s tímom KB Slávia TU Košice, ktorý bol pred týmto duelom na druhom mieste v lige. V prvej štvrtine sa hral rýchly útočný basketbal. Hlavne vďaka presnej streľbe bol stav stretnutia po prvej štvrtine 29:32. V druhej zlepšili Považskobystričania obranu a získali mierny náskok. O svojom víťazstve rozhodli domáci v tretej štvrtine, v ktorej od začiatku dominovali. Výborne bránili a dodržali všetky pokyny, čo viedlo k vybudovaniu si náskoku 87:64. V záverečnej časti Považskobystričania stratili koncentráciu a súper znížil, no víťazstvo si domáci ustrážili.

 

O deň neskôr nastúpili Považskobystričania proti poslednej Spišskej Novej Vsi. V prvých dvoch štvrtinách sa súperi skôr oťukávali. Rozhodujúca bola opäť tretia štvrtine, kde si domáci vypracovali takmer tridsať-bodový náskok a zápas rozhodli. V závere zápasu sa dostali na plochu aj hráči z lavičky, ktorý si z chuti zastrieľali a prispeli tak k víťazstvu Považskej Bystrice v pomere 96:57.

 

Čítané 102 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás