FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA EKO DEŇ, DŇA 26. JÚLA OD 15:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM 3, DŇA 2. AUGUSTA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PRAZNOVSKÉ FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 11. AUGUSTA V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HELENSKÉ HODOVÉ SLÁVNOSTI, DŇA 18. AUGUSTA NA SÍDLISKU ROZKVET.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou ďalší ťažký duel v rámci tretej ligy západ. V 20. kole ligy hostili súpera z Veľkých Ludiniec.

Už od prvých minút bolo zrejmé, že súper z juhu Slovenska prišiel do Považskej Bystrice skôr brániť, ako útočiť. Takýto štýl hry hráčom MŠK príliš nevyhovuje, čo bolo zvidieť aj na ploche. V prvom polčase sa zverenci trénera Vágnera nedokázali dostať do zápasu a súper trestal. V 20. minúte sa trafil z priameho kopu Szabó. Hostí z Veľkých Ludiniec gól nakopol a začali byť ešte nebezpečnejší. Do prestávky však už ďalší gól nepadol. Počas samotnej prestávky nastalo v kabíne Považskej Bystrice doslova zemetrasenie. Tréner svojim zverencom rázne vysvetlil v čom je problém a čo treba v druhom dejstve zmeniť.

 

Po zmene strán vybehlo na ihrisku mužstvo Považskej Bystrice s úplne iným nasadením. Hráči sa tlačili do ofenzívy a začali pribúdať aj šance. Súper sa stiahol ešte hlbšie do defenzívy a tak to bolo pre tím z Považia čím ďalej ťažšie. V 76. minúte odklial čaro defenzívy hostí utešenou strelou Lukáš Slávik, ktorý vyrovnal na 1:1. Od tohto momentu boli Považskobystričania ešte nebezpečnejší a v poslednej minúte stretnutia dokázali vďaka Adamovi Gáboríkovi strhnúť vedenie na svoju stranu. Po záverečnom hvizde hlavného rozhodcu Tibora Santu tak svietilo na ukazovateli skóre 2:1 pre Považskú Bystricu.

Čítané 179 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Futbalový turnaj s názvom Mašík Cup je v rámci Púchovskej doliny už niekoľko rokov obľúbeným športovým...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica odohrali druhý duel v rámci prípravy na novú sezónu. V prvom zápase počas...
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás