FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti, muži Pov. Bystrice na 7. mieste a žiaci už na 2. mieste

Vydarenú sobotu majú za sebou Považskobystričania, keď muži v III. lige vyhrali nad Veľkými Ludincami 2:1, po polčase 0:1.

Sú na 7. mieste v tabuľke s 27 bodmi. V sobotu 6. apríla 2019 hrali dobre, so solídnymi prekvapujúcimi prihrávkami a šikovnými 2 gólmi Slávika a Gajdošíka. Prvý gól v zápase síce dal Szabó z tímu hostí, no ďalšie dali v 76. minúte Slávik a v 90. minúte Gáborík.

 

PB hrala v zostave: Kováč - Bušík, Vala, Mravec, Petruš - Rajník (65. min. Gáborík), Gamboš (64. min. Čiernik), Ali Sreti (84. min. Borovička), M. Zavadzan - Gajdošík, Slávik.

 

Žiaci vyhrali 3:0. Výborne sa darilo v II. žiackej lige Pov. Bystrici, keď zdolali prvú v tabuľke, Sereď, a už sú na 2. mieste so 40 bodmi, keď za prvou Sereďou už majú stratu len jeden bod. Ak by sa prebojovali do I. žiackej ligy, bol by to krásny počin. Proti Seredi dali góly: Ernek - 2 a Chupáč.

 

Ján Borčányi - člen Medzinárodnej federácia investigatívnych novinárov

 

Čítané 233 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás