FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BAŽANT KINEMATOGRAF V DŇOCH 19. – 22. AUGUST.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA PREDNÁŠKU „VYZUJTE SA, PROSÍM“ PO KTOREJ BUDE NASLEDOVAŤ KONCERT BRATOV GEIŠBERGOVCOV, DŇA 22. AUGUSTA O 18:00 HOD. V PARČÍKU PRI KULTÚRNEJ BESEDE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE „ FOOD FESTIVAL“, DŇA 24. AUGUSTA OD 10:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHOVDU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom hneď v prvom víkendovom duely na pôde Pruského.

Do tohto zápasu vstupovali Považskobystričania z náskokom 2:0 na zápasy. Úvod duelu priniesol vyrovnaný hokejbal. V hlavných úlohách boli v prvom dejstve brankári, ktorí pochytali nespočet striel na oboch stranách. Najmä domáci prvý útok v zložení Balga, Vozár  a Cibík strieľali doslova z každej pozície. Peter Buliš však za svoj chrbát gól nepustil. Druhá tretina začala tlakom Pruského, ktoré vďaka aktivite získalo presilovku. V tej sa však podarilo skórovať paradoxne Považskobystričanom. Chybu brankára domácich pri rozohrávke využil Boris Oravec. V závere druhej tretiny sa presadil opäť hráč s číslom 77 v službách Považskej Bystrice. Jeho strela od modrej preskočila domáceho brankára Mišovca a skončila v sieti. Gól padol len dve sekundy pred koncom druhého dejstva.  Už po dvadsiatich sekundách tretej tretiny zvýšil na 3:0 Peter Škrabko a zdalo sa, že o víťazovi nielen duelu, ale aj celej série je rozhodnuté. V 5. minúte však dokázali domáci znížiť na 1:3. Postaral sa o to strelou od modrej Krčmárik. Hráči Považskej Bystrice nakoniec drámu nepripustili a zvýšili na 1:4. V 12. minúte strelil svoj tretí gól v zápase Boris Oravec. Považská Bystrica tak vyhrala v zápase 4:1 a v sérii 3:0 na zápasy. V najkratšom možnom čase tak postúpili do semifinále.

Čítané 255 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica začali prípravu na nový ročník extraligy hádzanej. Tím prešiel počas leta...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica začali nový ročník 3. ligy západ na štadióne v Lednických Rovniach....
Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vstúpili do novej sezóny druhej ligy s viacerými novinkami. V uplynulej sezóne...
Domáci badmintonový klub Racquets Púchov už niekoľko rokov organizuje pravidelný letný kemp v rámci ktorého...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás