FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom hneď v prvom víkendovom duely na pôde Pruského.

Do tohto zápasu vstupovali Považskobystričania z náskokom 2:0 na zápasy. Úvod duelu priniesol vyrovnaný hokejbal. V hlavných úlohách boli v prvom dejstve brankári, ktorí pochytali nespočet striel na oboch stranách. Najmä domáci prvý útok v zložení Balga, Vozár  a Cibík strieľali doslova z každej pozície. Peter Buliš však za svoj chrbát gól nepustil. Druhá tretina začala tlakom Pruského, ktoré vďaka aktivite získalo presilovku. V tej sa však podarilo skórovať paradoxne Považskobystričanom. Chybu brankára domácich pri rozohrávke využil Boris Oravec. V závere druhej tretiny sa presadil opäť hráč s číslom 77 v službách Považskej Bystrice. Jeho strela od modrej preskočila domáceho brankára Mišovca a skončila v sieti. Gól padol len dve sekundy pred koncom druhého dejstva.  Už po dvadsiatich sekundách tretej tretiny zvýšil na 3:0 Peter Škrabko a zdalo sa, že o víťazovi nielen duelu, ale aj celej série je rozhodnuté. V 5. minúte však dokázali domáci znížiť na 1:3. Postaral sa o to strelou od modrej Krčmárik. Hráči Považskej Bystrice nakoniec drámu nepripustili a zvýšili na 1:4. V 12. minúte strelil svoj tretí gól v zápase Boris Oravec. Považská Bystrica tak vyhrala v zápase 4:1 a v sérii 3:0 na zápasy. V najkratšom možnom čase tak postúpili do semifinále.

Čítané 191 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás