FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
NA SLOVENSKU SA V TERMÍNE OD 15. 2. DO 31. 3. 2021 USKUTOČNÍ SČÍTANIE OBYVATEĽOV PRVÝKRÁT V PLNE ELEKTRONICKEJ PODOBE. K SČÍTANIU BUDE STAČIŤ POČÍTAČ, MOBIL ČI TABLET

Na prielome obcí Čelková Lehota a Pružina usporiadala 15. a 16. júna partia nadšencov voľné countrycrossové preteky. 

Viac než 200 jazdcov tu pretekalo v rovnakých triedach ako na Majstrovstvách Slovenska. Organizátori sa s traťou pekne vyhrali. Pripravili pre jazdcov úplne novú trať. Na to, že to bola gulášovka prišlo nielen veľa pretekárov, ale aj divákov. Najkrajšie pre diváka boli prejazdy cez blato a drevené prekážky, ktoré niektorých jazdcov poriadne vycvičili. Nájsť vhodnú stopu v blate nebolo jednoduché. Málokto tak bravúrne prechádzal prekážky ako Tomáš Hostinský, ktorému trať sadla ako uliata a a vyjazdil si na nej prvé miesto. Tomášovi tu chýbal jeho veľký rival Štefan Svitko. V kategórií E1 stál na najvyššom stupni Marek Haviar. V E3 si prvenstvo vybojoval Jaroslav Štrbek. Z veteránov to bol Emil Čunderlík a z dorastu Ján Strapec. Zo Slovenského pohára v E1 prvú priečku vybojoval Lukáš Sádecký. V E2 bol víťazom Miroslav Pavelka a v E3 Jozef Petrek.

Z regionálnych jazdcov skončil na prvom mieste Zdeno Miko. V hoby 125 si prvenstvo vyjazdil Michal Tŕnik a v hoby 250 Daniel Tŕnik. V kategórií hoby štvortakt sa víťazom stal Patrik Mráz. Bonusom bol veľký extrém test, v ktorom s prehľadom vyhral Tomáš Hostinský.

Čítané 1760 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V sedemnástom kole druhej futbalovej ligy si tím MŠK Púchov zmeral sily s FC Košice. Stretnutie sa odohrávalo...
Občianske združenie Podivný Barón prinieslo ďalšie zaujímavé podujatie v online priestore. Duo interpretov zo...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa už niekoľko dní intenzívne pripravujú na nadchádzajúcu...
V 18. kole Slovenskej hokejovej ligy privítali hokejisti Považskej Bystrice na svojom štadióne hráčov...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás